W ogromnym zamieszaniu Stojanović mrozi krążek. 23 sekundy do końca!
    Paś z bliska niecelnie! Spore emocje w końcówce!
  • 59'
    Pusta bramka JKH!
  • 58'
    Za 125 sekund do końca regulaminowego czasu gry do boksu kar za wybicie krążka poza taflę zostaje odesłany Nemec.
  • 58'
    Saur ze slotu i pewnie broni Balizs.
  • 58'
    Obie drużyny prostymi środkami starają się otworzyć sobie drogę do bramki.
  • 57'
    Rywale znów naciskają. Po zmianie toru lotu krążka do interwencji zmuszony został Stojanović.
  • 56'
    Tempo spotkania nieco spadło.
  • 55'
    Sprzed niebieskiej parkany Balizsa obija Bdzoch.
  • 54'
    Rywale walczą o wyrównanie. Sporo pracy ma teraz Stojanović.
  • 53'
    Bryk zza bulika po kiju obrońcy i krążek opuszcza taflę.
  • 51'
    Wrzutka Husaka pod bramkę i mrozi krążek Balizs. Sporo przerw w grze.
  • 50'
    Wronka wycofał do Kasperlika, ale ten mocno niecelnie z okolic bulika.
  • 48'
    Z bulika bryk i z trudem zatrzymuje uderzenie Stojanović.
  • 47'
    Samotnie Wronka uderza bekhendem, ale jego strzał zatrzymuje Balizs.
  • 47'
    Racuk wraca już na lód i gramy w komplecie.
  • 46'
    Trwa kanonada strzelecka na bramkę Pasów. Wychodzimy z tego jednak obronną ręką.
  • 45'
    Za spowodowanie upadku sędziowie do boksu kar odsyłają Racuka.
  • 44'
    1:2 (43:39) - Z przestrzeni międzybulikowej pod poprzeczkę huknął Kaleinikovs i Jastrzębie łapie kontakt.
  • 43'
    0:2 (42:44) - Michalski wykorzystuje dogranie Racuka i prowadzimy dwoma golami!
  • 43'
    JKH gra już w komplecie.
  • 43'
    Sprzed bulika huknął Jarosz, ale dobrą interwencję zalicza nasz bramkarz.
  • 42'
    Zakończyła się pierwsza z kar dla Jastrzębia.
  • 42'
    Z bulika Kinnunen, parkanem broni Balizs i dobitki próbował jeszcze Sawicki.
  • 41'
    Za wybicie krążka poza taflę dwie minuty w boksie kar spędzi również Jansons.
  • 41'
    Prawą stroną pognał Rac, ale uderzył wprost w bramkarza.
  • 41'
    W końcu zaczynamy. Wznowienie dla JKH.
  • 19:32
    Wznowienie gry opóźnia się.
  • 19:31
    Trzecią tercję jeszcze przez 82 sekundy zagramy w przewadze. Pasy jesteśmy z Wami!
  • 19:22
    Strzały po II tercji: 16 - 18
  • 40'
    Na niespełna 40 sekund do końca tercji karę za wybicie krążka poza taflę karę otrzymuje Viinikainen.
  • 39'
    R. Nalewajka uderza w bandę i długo nie podnosi się z lodu. Gospodarze domagają się kary.
  • 39'
    Kasperlik urwał się obronie, ale trafia wprost w bramkarza.
  • 38'
    JKH również już gra w komplecie.
  • 38'
    Gramy już w komplecie i tym samym w liczebnej przewadze.
  • 37'
    Wronka do Racuka na prawy bulik, ten uderza niecelnie. Cały czas trzymamy rywali w zamku.
  • 37'
    Nemec ze slotu i w zamieszaniu gumę zatrzymuje Balizs.
  • 37'
    Uderzenie Raca zatrzymuje Balizs.
  • 36'
    Kara techniczna dla JKH za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Górny.
  • 36'
    Również za nadmierną ostrość w grze ukarany został Mikyska i drużyny zagrają 4 na 4.
  • 36'
    Kara 2 min dla Kapicy za nadmierną ostrość w grze.
  • 36'
    Kontra 3 na 3 i Wronka uderza nad poprzeczką. Po chwili Kapica starł się z Mykyską i obaj powędrują na ławkę kar.
  • 36'
    Próbował Polak przy lewym słupku i Balizs mrozi gumę.
  • 36'
    Sevcenko z bliska po kiju obrońcy i krążek opuszcza taflę.
  • 35'
    Bdzoch sprzed niebieskiej trafia w poprzeczkę!
  • 34'
    Powstrzymujemy groźną kontrę gości.
  • 32'
    Jeżek z bliska bez przyjęcia trafia wprost w bramkarza.
  • 31'
    Za bramką rywali walczył Sawicki i na raty bekhendem próbował umieścić krążek w siatce.
  • 30'
    Arrak do Brynkusa, ale defensor gospodarzy wytrąca mu krążek spod łopatki kija.
  • 29'
    Racuk wrzuca krążek pod bramkę rywali. Nie było tam nikogo i Balizs łapie gumę do raka.
  • 28'
    Stojanović broni uderzenie rywali, a po chwili Pasy wyprowadzają kontrę i strzał Raca powstrzymuje Balizs.
  • 26'
    Dwukrotnie w dobrej sytuacji Sinegubovs, ale Stojanović powstrzymuje jego strzały.
  • 25'
    Niecelnie Górny z okolic bulika.
  • 24'
    Csamango przedarł się przez obronę, ale na jego drodze stanął Balizs, który zatrzymuje uderzenie naszego napastnika.
  • 24'
    Jeżek sprzed bulika, ale krążek zatrzymuje bramkarz rywali.
  • 23'
    Kasperlik dogrywał do dobrze ustawionego pod bramką Michalskiego. Lepsi jednak defensorzy JKH.
  • 22'
    Ponownie Nemec zza bulika, ale krążek odbija Balizs.
  • 22'
    Polak zza bramki do Wronki, ale ten niezbyt czysto trafia w krążek. Po chwili tuż przy prawym słupku uderzał Nemec.
  • 21'
    Wracamy na taflę. Wznowienie ze środka tym razem wygrywają gospodarze.
  • 18:35
    Strzały po I tercji: 9 - 6
  • 20'
    Mimo nerwowej końcówki utrzymaliśmy prowadzenie i do szatni zjeżdżamy z przewagą jednego gola!
  • 19'
    Z niebieskiej huknął Jansons i pewnie do raka łapie krążek Stojanović!
  • 18'
    Dwa mocne strzały z daleka i dwie dobre interwencje Stojanovica. Musimy przede wszystkim uspokoić grę w końcówce tej odsłony!
  • 17'
    Podopieczni trenera Roberta Kalabera wciąż napierają. Sporo pracy ma teraz nasza defensywa i bramkarz.
  • 17'
    Viinikainen uderza z bulika i w zamieszaniu Stojanović mrozi gumę.
  • 16'
    Wracamy do gry.
  • 16'
    W związku z pojawieniem się krwi na lodzie służby techniczne muszą wyczyścić taflę.
  • 16'
    Nasz kapitan z zakrwawionym nosem udaje się do szatni. Mamy nadzieję, że nie zakończył udziału w tym meczu i powróci wkrótce do gry!
  • 16'
    Uderzony krążkiem Gula długo nie podnosi się z lodu. Oby nie było to nic poważnego!
  • 16'
    Z bulika minimalnie przestrzelił Svec. Gra toczy się dalej.
  • 15'
    Sinegubovs próbował od zakrystii. Przycisnęli teraz gracze JKH.
  • 14'
    Paś do Kalesnikovasa, ten uderza z pierwszego krążka sprzed bulika i świetną interwencją popisuje się Stojanović.
  • 14'
    Svec z bulika trafia wprost w Stojanovica.
  • 13'
    Spod bandy uderzał Gula i parkanami broni Balizs.
  • 12'
    Wrzucenie krążka w tercję do Pasia, ale szybszy Stojanović. Po chwili ten sam zawodnik uderzył z bliska, ale gumę zatrzymuje bramkarz Pasów.
  • 11'
    0:1 (10:22, 5/4) - Rac z bullika po dobitce strzału Jeżka i obejmujemy prowadzenie!
  • 10'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar zjeżdża Viinikainen.
  • 9'
    Kasperlik do Michalskiego na prawo, ten dokłada kij, ale nie trafia w krążek.
  • 8'
    Wznowienie pod bramką Cracovii. Z niebieskiej uderzał Górny, ale krążek odbija się od jednego z naszych defensorów.
  • 7'
    Kasperlik na bulik do Sawickiego, ten uderza bez przyjęcia i znów górą Balizs.
  • 5'
    Niecelnie Urbanowicz zza bramki i ruszamy z kontrą. Lepsi jednak defensorzy rywali.
  • 4'
    Sawicki z okolic bulika i parkanami broni bramkarz JKH.
  • 3'
    Kinnunen z niebieskiej i broni Balizs. Po chwili dobitka rywala zostaje zablokowana.