1:8 (59:45) - Na 15 sekund przed końcem gola zdobywa Arrak!
    Sawicki pod bramkę do Raca, broni jednak uderzenie naszego centra Klimowski.
    Trzy próby Pasów, ale górą bramkarz miejscowych.
    Zamykamy rywali w ich tercji.
  • 56'
    Z bulika Wronka, ale ramieniem odbija krążek golkiper Podhala.
  • 55'
    Csamango wycofał do Husaka, a ten posłał bombę z niebieskiej. Krążek trafia jednak wprost w bramkarza.
  • 54'
    Od zakrystii bekhendem próbował Michalski.
  • 53'
    Po wznowieniu nad poprzeczką uderzył Przygodzki.
  • 51'
    1:7 (51:20)- Honorowe trafienie dla gospodarzy po uderzeniu bezpańskiego krążka zdobywa Bartłomiej Wsół.
  • 49'
    Z boku uderzał Polak, ale pewnie łapie Klimowski.
  • 49'
    Szukamy kolejnego trafienia, które wisi w powietrzu.
  • 47'
    Po ładnie rozegranej akcji uderzał Maunula, ale kapitalnie parkanem broni Zabolotny!
  • 46'
    W zamieszaniu podbramkowym Zabolotny mrozi krążek.
  • 43'
    Pasy w pełni kontrolują wydarzenia na lodzie.
  • 42'
    Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 41'
    Trzecią odsłonę rozpoczniemy w liczebnym osłabieniu. Jeszcze przez 90 sekund na ławce kar będzie przebywał Husak.
  • 19:32
    Strzały po II tercji: 11 - 30
  • 19:21
    Kończymy drugą odsłonę przy wysokim prowadzeniu!
  • 40'
    Po dwójkowej akcji Sawickiego z Kasperlikiem umieszczamy krążek w bramce. Sędziowie sprawdzili jeszcze zapis monitoringu i nie uznają gola. Wydaje się, że jest to krzywdząca decyzja, ponieważ wyraźnie widzieliśmy, że krążek przekroczył linię bramkową ułamek sekundy przed końcową syreną!
  • 40'
    Na pół minuty przed końcem tercji za atak kijem trzymanym oburącz Husak zostaje odesłany do boksu kar.
  • 40'
    Volrab po wznowieniu i pewnie broni Zabolotny.
  • 39'
    Przy prawym słupku uderzał Polak, ale Klimowski zdążył się przemieścić.
  • 38'
    0:7 (37:34) - Wronka wjechał w tercję i uderzeniem z bulika nie dał szans Klimowskiemu! Brawo!
  • 37'
    0:6 (36:18) - Samobójcze trafienie Podhala! Bramkę zapisano na konto Saura, który jako ostatni w drużynie Pasów dotknął krążek!
  • 36'
    0:5 (35:17) - Rozklepujemy defensywę Podhala i po podaniu Kapicy kij dołożył Husak i skierował krążek do bramki!
  • 35'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 34'
    Kasperlik sam na sam, ale jego uderzenie bekhendem w okienko zatrzymuje Klimowski.
  • 34'
    Kontra 3 na 1 i po wrzutce z prawej strony zawodnik Podhala łyżwą wpakowałby krążek do swojej bramki.
  • 33'
    Kontra 2 na 1 i Klimowski końcówką parkanu zatrzymuje krążek po uderzeniu Brynkusa.
  • 33'
    Gula nieprzepisowo powstrzymał zawodnika gospodarzy przy trójkowej akcji i otrzymuje dwie karne minuty za zahaczanie.
  • 33'
    Sygnalizowana kara dla Pasów.
  • 32'
    Słowakiewicz pognał prawą stroną, ale został powstrzymany przez naszych defensorów.
  • 31'
    Maunula ze środka tercji Pasów, ale trafia wprost w Zabolotnego i nasz bramkarz pewnie zatrzymuje krążek!
  • 31'
    Husak sprzed niebieskiej i Klimowski wypuszcza krążek.
  • 30'
    Z bulika wprost w bramkarza uderzał Arrak. Przewaga Pasów nie pozostawia żadnych wątpliwości!
  • 29'
    Svitana niecelnie spod bandy.
  • 28'
    0:4 (27:59) - Polak zza bramki do Kapicy, a ten uderzeniem przy słupku zdobywa czwartego gola dla Pasów!
  • 28'
    Rywale już w komplecie.
  • 28'
    Wronka zza bramki do Nemeca, ten bez przyjęcia uderza minimalnie obok słupka.
  • 27'
    Rac z bulika, ale krążek odbija golkiper Podhala i będziemy mieć wznowienie.
  • 26'
    Jezek do Arraka, ten uderza niecelnie z bulika.
  • 26'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany został Vorona.
  • 26'
    Po ładnej wymianie krążka z bliska uderzał Nemec. Klimowski odbija krążek, ale niestety nie było tam nikogo kto dobiłby go do pustej bramki.
  • 25'
    Klimowski zatrzymuje krążek po uderzeniu Husaka z bulika i po chwili Csamango wraca na lód. Gramy w komplecie.
  • 24'
    Skutecznie się bronimy.
  • 23'
    Jelinek niecelnie z niebieskiej.
  • 23'
    Poszkodowanym był Patryk Wsół, który długo nie podnosił się z lodu. Na szczęście po dłuższej chwili zawodnik opuszcza taflę o własnych siłach.
  • 23'
    Csamango ostro potraktował przy bandzie jednego z zawodników Podhala i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.
  • 23'
    Racuk do Csamango, ale Klimowski zdołał się przemieścić i odbić parkanem krążek.
  • 23'
    Bekhendem próbował Husak, ale sędziowie odgwizdują spalonego w polu bramkowym Podhala.
  • 22'
    Polak wycofał do Wronki, ale ten ze slotu uderza niecelnie.
  • 21'
    Rac z bulika, ale krążek odbija się od zawodnika gospodarzy. Od pierwszych chwil tej odsłony zamykamy rywali w ich tercji.
  • 21'
    Wznowienie dla Podhala.
  • 21'
    Wracamy do Nowego Targu. Przed nami druga tercja.
  • 18:32
    Strzały po I tercji: 8 - 14
  • 20'
    Kończymy pierwszą tercji trzybramkowym prowadzeniem!
  • 20'
    Kolejne dwa mocne uderzenie Saura i rywale rozpaczliwie się bronią.
  • 20'
    Saur z niebieskiej wprost w bramkarza.
  • 19'
    Racuk do Jeżka, a ten z ostrego kąta minimalnie się pomylił.
  • 18'
    W zamieszaniu uderzał Michalski i broni Klimowski.
  • 17'
    Wronka do Kapicy, ten uderza z bulika, ale krążek odbija się od defensora Nowego Targu.
  • 17'
    Uderzenie z daleka z trudem broni golkiper Podhala.
  • 16'
    Niecelnie Mrugała z niebieskiej i po chwili już Jeżek melduje się na lodzie. Gramy w komplecie.
  • 16'
    Zablokowane uderzenie Jelinka z niebieskiej.
  • 15'
    Ogromne zamieszanie pod bramką Podhala i sędziowie wstrzymują grę. Powód - spalony w polu bramkowym.
  • 15'
    Uderzenie Podhala i krążek ląduje na górnej siatce bramki Podhala.
  • 14'
    Za trzymanie do boksu odesłany Jeżek.
  • 14'
    0:3 (13:09) - Po wznowieniu spomiędzy bulików celnie uderzył Csamango i podwyższamy prowadzenie!
  • 14'
    Arrak z bulika przymierzył w okienko, ale pewnie do raka łapie Klimowski.
  • 13'
    Fric minął się z krążkiem tuż pod naszą bramką. Gdyby trafił Podhale zdobyłoby kontaktowego gola.
  • 12'
    Spod bandy niecelnie Nemec, a po chwili nad poprzeczką sprzed niebieskiej huknął Rac.
  • 11'
    Husak wraca już na lód i gramy w komplecie.
  • 11'
    Maunula z najbliższej odległości uderza obok prawego słupka Pasów.
  • 10'
    Skutecznie się bronimy i nie pozwalamy na zbyt wiele rywalom.
  • 9'
    Za trzymanie pierwsze wykluczenie w meczu otrzymuje Husak.
  • 8'
    W zamieszaniu z bliska wprost w Zabolotnego trafia Maunula.
  • 7'
    Replace
    Zmiana w bramce Podhala. Bizuba zastępuje Klimowski.
  • 7'
    0:2 (6:41) - Gola z przestrzeni międzybulikowej zdobywa Wronka i po niespełna siedmiu minutach prowadzimy już dwoma golami!
  • 7'
    Z kontrą wychodził Kamiński, ale został powstrzymany przez naszych defensorów.
  • 6'
    Racuk z okolic bulika niecelnie.
  • 6'
    Spokojne tempo spotkania.
  • 5'
    Pasy przejęły inicjatywę i kontrolują wydarzenia na lodzie.
  • 4'
    Uderzał Kapica po podaniu Wronki i Bizub mrozi krążek.
  • 3'
    0:1 (2:25) - Otwieramy wynik spotkania! Pierwszą bramkę dla Pasów po uderzeniu z bliska zdobywa Racuk.
  • 2'
    Przy prawym słupku uderzał osamotniony Svitana, ale Zabolotny zalicza pierwszą udaną interwencję!
  • 1'
    Spokojne pierwsze sekundy meczu.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 17:58
    Obie drużyny już na tafli i za moment zaczynamy!
  • 17:54

Dziś w bramce Pasów wystąpi David Zabolotny. Naszemu golkiperowi i całej drużynie życzymy udanych zawodów!

• 17:53
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów spotkania możecie zobaczyć w zakładce "SKŁADY".
  • 17:06
    Transmisję dzisiejszego meczu w systemie PPV przeprowadzi portal polskihokej.tv - kliknij TUTAJ
  • 17:04
    Witamy z Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu, gdzie już o godz. 18 Pasy zmierzą się z Tauronem Podhale. Pierwszy mecz, rozegrany w Krakowie, zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:2 i dziś liczymy na kolejne zwycięstwo!