1:0 3:1 2:0, ___ ___ ___ ___
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
  • Koniec meczu
  • 60'
    Kończymy spotkanie w doskonałych nastrojach! Pewne zwycięstwo i kolejne trzy punkty. Przy Siedleckiego 7 widzimy się znów w niedzielę 6 listopada o godz. 18:30 na meczu z KH Energą Toruń!
  • 58'
    Goal
    6:1 (57:45) - Polak przedarł się przez obronę i ładnym strzałem pod poprzeczkę zdobywa szóste trafienie dla Pasów!
  • 58'
    Tempo spotkania wyraźnie spadło w ostatnich minutach.
  • 56'
    Michalski wycofał do Kinnunena, ale ten z niebieskiej trafia w obrońcę gości.
  • 55'
    Wronka popędził lewą stroną i dogrywał do dobrze ustawionego Polaka, ale defensor rywali przeciął to podanie.
  • 55'
    Nahunko ze slotu uderza tyłem, ale krążek trafia w Zabolotnego. Wydaje się, że rywale są już pogodzeni z wynikiem.
  • 53'
    Nemec wycofał do Jezka i w zamieszaniu na siedząco Spesny zatrzymuje krążek parkanem.
  • 52'
    Racuk z okolic koła bulikowego trafia wprost w bramkarza. Szukamy kolejnego trafienia.
  • 51'
    Polak dopadł do bezpańskiego krążka i uderzył spomiędzy bulików. Krążek jednak w znacznej odległości minął bramkę Zagłębia.
  • 50'
    Seria podań pod bramką Zagłębia, ale nie udaje się oddać celnego strzału.
  • 49'
    Piotrowski do Bernackiego, ale ten spomiędzy bulików trafia prosto w naszego bramkarza.
  • 47'
    Z bulika przymierzył Husak, ale dobrą interwencję po raz kolejny zalicza Spesny.
  • 45'
    Goal
    5:1 (44:35, 5/4) - Szybko rozegrana przewaga, którą na gola zamienia Nemec!
  • 45'
    Penalty 2
    Za wysoki kij dwie karne minuty otrzymuje Khoperia.
  • 45'
    Kapica minął rywala i uderzył po lodzie, krążek zatrzymuje jednak Spesny. Nasz napastnik był faulowany i będzie kara dla Zagłębia.
  • 44'
    Kogut z bulika i pewnie do raka łapie krążek bramkarz Pasów.
  • 43'
    Krejci z bulika, ale wprost w bramkarza.
  • 42'
    Bernacki z niebieskiej ale czujnie Zabolotny.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 41'
    Przed nami ostatnie dwadzieścia minut. Do boju Pasy!
  • Początek III tercji
  • 19:49
    Strzały po II tercji: 34 - 22
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Goal
    4:1 (39:31) - Na pół minuty przed końcem tercji gola po dobrym podaniu Racuka sprzed bulika zdobywa Michalski!
  • 39'
    Kozłowski bez przyjęcia sprzed niebieskiej, ale Zabolotny pewnie odbija krążek.
  • 38'
    Brynkus wraca na lód i gramy już w komplecie!
  • 37'
    Nemec obija poprzeczkę bramki Zagłębia!
  • 37'
    Goal
    3:1 (36:04, 4/5) - Zdobywamy gola w osłabieniu! Wronka idealnie zza bramki obsłużył Polaka, a ten nie zmarnował dobrej okazji i pewnie umieścił krążek w siatce!
  • 36'
    Penalty 2
    Za zahaczanie dwie karne minuty otrzymuje Brynkus.
  • 35'
    Micihalski w okolicach bulika zostawił krążek Racukowi, ale ten po kiju obrońcy uderza wysoko nad poprzeczką.
  • 34'
    Polak pod bramkę do Wronki, ten dokłada kij, ale dobrze ustawiony był Spesny.
  • 34'
    Dubinin z ostrego kąta trafia w parkan Zabolotnego.
  • 34'
    Goal
    2:1 (33:09) - Rywale szybko łapią kontakt. Pierwsze trafienie dla Zagłębia zdobywa po dobitce Butsenko.
  • 32'
    Goal
    2:0 (31:05) - Wronka po indywidualnej akcji najpierw obił parkany bramkarza, a później wyjechał zza bramki i strzałem w samo okienko podwyższa prowadzenie Pasów!
  • 32'
    Dobra interwencja Zabolotnego po strzale Rzekanowskiego z najbliższej odległości.
  • 31'
    Rac na buliku, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką bramki Zagłębia.
  • 30'
    Dalekie podanie przez całą taflę do Csmango, ten jednak uderza niecelnie. Po chwili w bramkarza trafia Jezek.
  • 29'
    Bernacki zza bulika, ale mocno niecelnie.
  • 29'
    Saur z niebieskiej, tor lotu krążka próbował zmienić jeszcze Polak, ale dobrze parkanami zatrzymuje gumę Spesny.
  • 28'
    Dubinin bekhendem z bulika, ale ten strzał nie mógł zagrozić Zabolotnemu.
  • 27'
    Krejci z bulika, ale guma leci nad poprzeczką.
  • 26'
    W zamieszaniu Zabolotny mrozi krążek. Rywale w tej odsłonie atakują odważniej i mają zdecydowanie więcej klarownych sytuacji.
  • 26'
    Gula mocno sprzed niebieskiej, ale dobrze ustawiony był Spesny.
  • 25'
    Dubinin spod bandy, ale na posterunku czuwa Zabolotny.
  • 24'
    Zagłębie gra już w komplecie.
  • 23'
    Nie idzie nam zbytnio rozgrywanie tej przewagi...
  • 22'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Khoperia.
  • 22'
    Od początku tej odsłony rywale okupują nas w naszej tercji. Skutecznie się jednak bronimy.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w tej tercji dla Pasów!
  • 21'
    Wracamy na Lodowisko przy Siedleckiego 7. Przed nami drugie dwadzieścia minut meczu.
  • Początek II tercji
  • 19:13
    Strzały po I tercji: 21 - 6
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Mimo sporej przewagi nie udało się strzelić drugiego gola. Liczymy, że celowniki będą lepiej nastawione już w kolejnej tercji!
  • 19'
    Rywale grają już w pełnym zestawieniu.
  • 18'
    Kinnunen spod niebieskiej i dobijać próbował jeszcze Sawicki.
  • 17'
    Penalty 2
    Krawczyk sfaulował przy bandzie Wronkę i zostaje odesłany do boksu kar.
  • 15'
    Jezek ze slotu po lodzie trafia w parkany bramkarza rywali.
  • 15'
    Goal
    1:0 (14:10) - Husak umieszcza krążek tuż przy prawym słupku!
  • 14'
    Bdzoch spod bandy, ale krążek leci nad poprzeczką.
  • 13'
    Bernacki z najbliższej odległości fatalnie pudłuje.
  • 13'
    Nemec mimo naporu rywala zdołał oddać strzał, ale bramkarz Zagłębia znów łapie krążek.
  • 12'
    Csamango na lewo pod bramkę do Brynkusa, ale ten minął się z krążkiem.
  • 11'
    Krejci z okolic niebieskiej i w zamieszaniu Spesny mrozi krążek.
  • 10'
    Wronka z bulika, ale krążek trafia w bramkarza.
  • 10'
    Rac z najbliższej odległości nie trafia w światło bramki.
  • 9'
    Witecki huknął sprzed bulika, ale pewnie łapie krążek Zabolotny!
  • 8'
    Wycofanie do Husaka, ten uderza z niebieskiej, ale pewnie broni Spesny.
  • 8'
    Nemec obija słupek bramki Zagłębia!
  • 8'
    Pasy już w komplecie.
  • 8'
    Z bulika wprost w Zabolotnego uderzał Kozłowski.
  • 7'
    Skutecznie się bronimy i wybijamy krążek.
  • 6'
    Z niebieskiej Kotlorz i rywale próbowali zmienić tor lotu krążka.
  • 5'
    Penalty 2
    Za uderzanie kijem najbliższe dwie minuty w boksie kar spędzi Saur.
  • 5'
    Dwie próby rywali w zamieszaniu, ale dobrze ustawiony był Zabolotny. Będzie jednak kara dla Pasów.
  • 4'
    Goście jeszcze poważnie nie zagrozili naszej bramce.
  • 3'
    Csamango pognał prawą stroną, wyłożył gumę Kinnunenowi, ale ten uderzył zbyt lekko po lodzie i parkanami broni Spesny.
  • 3'
    Niecelnie spomiędzy bulików uderzał Nemec.
  • 2'
    Racuk miał przed sobą pustą bramkę, ale nie zdołał oddać strzału.
  • 2'
    Polak na prawo do Wronki, ten uderza przy słupku, ale znów górą bramkarz Zagłębia.
  • 1'
    Pasy od razu w ataku. Ze slotu uderzył Wronka, ale pewnie do raka łapie krążek Spesny.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla gości.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:26
    Pasy zagrają dziś wyjątkowo w czarnych wyjazdowych koszulkach. Między słupkami naszej bramki stanie David Zabolotny..
  • 18:17
    Transmisję z meczu w systemie PPV przeprowadzi portal polskihokej.tv.
  • 18:16
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:15
    Witamy z Lodowiska przy ul. Siedleckiego 7, gdzie już o godz. 18:30 zmierzymy się z Zagłębiem Sosnowiec w zaległym meczu 3 kolejki PHL. Wejściówki na to spotkanie wciąż są dostępne i możecie nabywać je w naszym systemie online: https://bilety.cracovia.pl/