Mecz zakończony Wynik meczu : 5 : 2
0:0 3:2, 2:0, ___ ___ ___
Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie, które pewnie zwyciężają 12-krotni mistrzowie Polski! Dziękujemy za uwagę!
  • 60'
    Za zahaczanie dwie karne minuty otrzymuje jeszcze Kapica.
  • 60'
    5:2 (59:09, 6/5) - Do pustej bramki trafia Kasperlik.
  • 59'
    Lindskoug w boksie. Rywale stawiają wszystko na jedną kartę!
  • 58'
    Polak bez przyjęcia i na raty mrozi krążek Lindskoug.
  • 58'
    Obok prawego słupka uderzał Rac. Wcześniej nieprzepisowo na bandę został rzucony Sawicki, ale sędziowie nie przerwali gry.
  • 57'
    Brynkus z bulika minimalnie nad poprzeczką.
  • 56'
    Kapica wycofał do Racuka, ale ten z niebieskiej uderza niecelnie.
  • 54'
    Przewracany Jeżek długo nie podnosi się z lodu, a po chwili opuszcza taflę przy pomocy kolegów z drużyny. Oby nie skończyło się to poważniejszym urazem!
  • 54'
    Wybroniliśmy osłabienie i gramy już w komplecie.
  • 52'
    Za wysoki kij do boksu kar sędziowie odsyłają Gulę.
  • 51'
    Krzemień sprzed bulika i pewnie do raka łapie Stojanović.
  • 51'
    Gula z bulika po lodzie, ale bramkarz Unii parkanami zatrzymuje krążek.
  • 50'
    4:2 (49:13, 5/4) - Podanie do Raca, ten z krążkiem na bekhendzie podjeżdża pod bramkę i z najbliższej odległości umieszcza krążek w siatce. Asystę drugiego stopnia zalicza bramkarz Rok Stojanović!
  • 49'
    Gula z niebieskiej wprost w bramkarza.
  • 48'
    Nemec sprzed bulika, ale Lindskoug ofiarnie zatrzymuje krążek.
  • 48'
    Za ostrość do boksu kar odesłany został Jułdaszew.
  • 47'
    Sygnalizowana kara dla Unii.
  • 45'
    Cichy bez przyjęcia, ale nie trafia w światło bramki.
  • 45'
    Wronka do Polaka, ale ten ze slotu uderza wysoko nad poprzeczką.
  • 43'
    Rac na buliku minimalnie się pomylił. Wydaje się, że mógł odgrywać do lepiej ustawionego Sawickiego.
  • 43'
    Rywale zamykają nas w tercji.
  • 42'
    Dalekie podanie do Kapicy, ale ten w sytuacji sam na sam trafia wprost w bramkarza!
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut. Wznowienie ze środka dla gości.
  • 21:31
    Strzały po II tercji: 19 - 16
  • 39'
    Kontra Pasów i Kasperlik w sytuacji sam na sam uderza nisko nad lodem. Krążek pewnie łapie jednak bramkarz Unii.
  • 39'
    Kinnunen już na lodzie i gramy w komplecie.
  • 37'
    Rywale już w komplecie i przez ponad minutę zagramy w osłabieniu.
  • 37'
    Spod bandy niecelnie Husak.
  • 37'
    Za uderzenie kijem Dziubińskiego do boksu kar zjeżdża Kinnunen.
  • 36'
    Rac do Jeżka pod bramkę i ten z najbliższej odległości trafia w bramkarza.
  • 36'
    Mocno niecelnie Nemec po dograniu zza bramki.
  • 35'
    Gula z prawego bulika, ale dobrze ustawiony był Lindskoug.
  • 35'
    Dyukov ostro potraktował przy bandzie Kapicę i odpocznie w boksie kar przez najbliższe dwie minuty.
  • 34'
    Racuk wraca już na lód i gramy w komplecie.
  • 32'
    Za spowodowanie upadku dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Racuk i teraz to Pasy zagrają w liczebnym osłabieniu.
  • 32'
    Rywale grają już w pełnym zestawieniu.
  • 32'
    Przepychanki pod bramką Unii i sędziowie zmuszeni są rozdzielać zawodników.
  • 32'
    Wronka próbował zmieścić krążek tuż przy prawym słupku uderzeniem od zakrystii.
  • 30'
    Za uderzenie kijem do boksu kar zjeżdża Da Costa.
  • 30'
    Pasy również grają już w komplecie.
  • 29'
    Kaspserlik z bulika i końcówką kija odbija krążek golkiper rywali. Po chwili zawodnik rywali opuszcza ławkę kar.
  • 28'
    3:2 (27:59, 4/4) - Dziubiński urwał się obronie i uderzeniem pod poprzeczkę zdobywa kontaktowe trafienie dla swojej drużyny.
  • 28'
    Polak nieprawidłowo powstrzymał Duykova pod naszą bramką i za zahaczanie został odesłany do boksu kar. Drużyny zagrają 4 na 4.
  • 27'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar zostaje odesłany Denyskin. Szansa na podwyższenie wyniku!
  • 27'
    Sygnalizowana kara dla gości.
  • 26'
    Dogranie Brynkusa i Arrak z najbliższej odległości posyła krążek nad poprzeczką.
  • 26'
    O regulaminowe 30 sekund poprosił trener Unii Nik Zupancic.
  • 26'
    3:1 (25:03) - Rozklepana obrona Unii i krążek po dobitce do pustej bramki tuż przy lewym słupku umieszcza Nemec!
  • 25'
    2:1 (24:32) - Ładnie rozegrana trójkowa akcja i Kapica z przestrzeni międzybulikowej umieszcza krążek pod poprzeczką bramki Unii! Po raz pierwszy w tym meczu obejmujemy prowadzenie!
  • 24'
    Wronka otrzymał dalekie podanie, z trudem opanował krążek, ale udało się oddać strzał. Dobrze jednak broni Lindskoug.
  • 24'
    1:1 (23:01) - Pasy od razu ruszyły do ataku i podanie Jezka na gola zamienia Csamango!
  • 22'
    0:1 (22:20) - Kowalówka dograł zza bramki do Da Costy, a ten lekkim uderzeniem między parkanami Stojanovica umieszcza krążek w bramce.
  • 22'
    Znów Kapica przy lewym słupku, ale górą Lindskoug.
  • 22'
    Kapica bekhendem z bliska, ale trafia wprost w bramkarza.
  • 21'
    Pasy od razu przystąpiły do ataku. Brakuje jednak ostatniego podania.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 20:43
    Strzały po I tercji: 8 - 8
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą odsłonę, w której nie oglądaliśmy goli.
  • 20'
    Rac na prawo do Sawickiego i niewiele brakło, by ten umieścił gumę tuż przy prawym słupku.
  • 18'
    Gula wrzucił krążek z niebieskiej pod bramkę. Kasperlik próbował zmieniać tor lotu, ale szybszy był bramkarz rywali.
  • 17'
    Padakin z bliska i parkanem broni Stojanović.
  • 16'
    Mało klarownych sytuacji z obu stron.
  • 15'
    Brynkus do Arraka, ten uderza z okolic bulika i znów dobrą interwencją popisuje się Lindskoug, który łapie krążek.
  • 13'
    Dziubiński wyjechał z kontrą, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
  • 11'
    Michalski z prawego bulika, ale pewnie zatrzymuje krążek bramkarz Unii.
  • 10'
    Gula z niebieskiej, ale nikt nie trącił krążka.
  • 9'
    Niecelnie Kowalówka z lewego bulika.
  • 8'
    Kontra rywali i po uderzeniu Szczechury Stojanović pewnie łapie krążek.
  • 7'
    Po błędach defensorów oświęcimski bramkarz mrozi gumę.
  • 6'
    Padakin z lewego bulika obija słupek naszej bramki!
  • 6'
    Racuk z bekhendu i pewnie do raka łapie Lindskoug.
  • 5'
    Cichy mocno uderzył bez przyjęcia. Nie udało się jednak pokonać naszego bramkarza.
  • 4'
    Kinnunen przed bramkę, Sawicki trąca krążek, ale guma leci minimalnie obok bramki.
  • 2'
    Sawicki dobija uderzenie zza bramki Raca, ale krążek trafia w boczną siatkę. Po chwili Padakin wraca na lód i goście grają już w komplecie.