Do końca III tercji pozostały 42 sekundy.
    Czas dla drużyny gości.
  • 60'
    Pusta bramka tyszan!
  • 59'
    Sedivy przedarł się pod naszą bramkę, ale ostatecznie jego uderzenie z bliska było niecelne.
  • 59'
    Mroczkowski pod bramkę do Szturca, ale ten nie sięgnął krążka.
  • 57'
    Próbował ponownie Kapica, ale został zablokowany pod tyską bramką.
  • 56'
    Kapica ruszył z krążkiem w tercji gości, ale został powstrzymany bodikiem.
  • 54'
    Sedivy z bulika, ale dobrze ustawiony był Stojanović.
  • 52'
    Nilsson po wznowieniu huknął sprzed niebieskiej i we wspaniałym stylu Stojanović łapie krążek do raka za co otrzymuje brawa od Kibiców!
  • 51'
    Cały czas oglądamy mecz walki.
  • 50'
    Niedokładnie Polak do Wronki i teraz to tyszanie w natarciu.
  • 49'
    Z bliska wprost w bramkarza trafia Galant.
  • 47'
    Pasy już w komplecie.
  • 47'
    Dwukrotnie Rac z najbliższej odległości trafia w bramkarza!
  • 46'
    Brynkus po dwójkowej kontrze zostawił gumę Racukowi, ale ten z bulika uderza niecelnie.
  • 45'
    Bukowski z bulika i rękawicą odbije gumę golkiper Pasów.
  • 45'
    Sedivy z ostrego kąta i ofiarnie broni to Stojanović.
  • 45'
    Wronka fauluje za bramką rywali jednego z przeciwników i zjeżdża do boksu kar na dwie minuty.
  • 44'
    Zasłonięty Bizacki po wznowieniu uderza mocno niecelnie.
  • 43'
    Pasy już w komplecie. Brynkus wraca na lód.
  • 43'
    W zamieszaniu podbramkowym krakowski golkiper wykazał się sporą czujnością i mrozi krążek.
  • 43'
    Sprzed niebieskiej Nilsson i Stojanović odbija gumę.
  • 43'
    Z bulika Galant, ale broni to Stojanović.
  • 42'
    Dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Brynkus.
  • 41'
    Świetna sytuacja Pasów i krążek o milimetry mija lewy słupek tyskiej bramki. Sędziowie odgwizdują jednak spalonego w polu bramkowym.
  • 19:59
    Zachęcamy do śledzenia naszych social mediów oraz strony o godz. 21. Będziemy mieć jeszcze dla Was pewną małą niespodziankę... :)
  • 19:59
    Strzały po II tercji: 15 - 12
  • 39'
    Tyszanie próbują jeszcze doprowadzić do wyrównania.
  • 38'
    Galant popędził lewą stroną, ale jego akcję przerwał wracający do obrony Kasperlik.
  • 37'
    3:2 (36:30) - Szturc dograł do Mroczkowskiego pod bramkę, a ten w powietrzu zmienia tor lotu krążka.
  • 36'
    Wronka spomiędzy bulików, jednak krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 35'
    Rac z niebieskiej, ale pewnie parkanem odbija gumę Fucik.
  • 34'
    Arrak pod bramkę do nadjeżdżającego Dziurdzi, ale ten minął się z krążkiem.
  • 33'
    3:1 (32:19) - Udana dobitka Polaka na pustą bramkę daje nam trzecie trafienie. Brawo Pasy!
  • 32'
    Szturc pod bramkę do Mroczkowskiego, ale szybszy Stojanović, który pewnie łapie krążek.
  • 30'
    Wrzutka Saura pod tyską bramkę, ale nie było tam nikogo z naszej drużyny.
  • 29'
    2:1 (28:14, 5/4) - W momencie gdy Husak opuszczał boks kar precyzyjnym uderzeniem za bulika popisał się Nilsson i Tychy zdobywają kontaktowe trafienie. Oznacza to też, że zakończyło się drugie wykluczenie Cracovii.
  • 28'
    Podwójne wykluczenie dla Pasów. Do Husaka dołączył teraz Wronka.
  • 27'
    Pierwsza kara w meczu dla Cracovii. Za trzymanie dwie karne minuty otrzymuje Husak.
  • 26'
    Szturc wycofał na niebieską do Ciury, ten uderzył bez przyjęcia, ale dobrze ustawiony był Stojanović.
  • 25'
    Tychy okupują nas teraz w tercji. Sporo pracy mają defensorzy Pasów.
  • 24'
    Sawicki za bulika i broni Fucik.
  • 24'
    Zablokowane uderzenie Mroczkowskiego spomiędzy bulików.
  • 23'
    Racuk po kiju obrońcy obok słupka.
  • 22'
    Tychy grają już w komplecie.
  • 21'
    Wznowienie dla gości
  • 19:16
    Strzały: 8 - 5
  • 20'
    Trzecia kara dla tyszan w tym meczu. Wykluczenie za uderzanie otrzymał Mroczkowski.
  • 19'
    Tyszanie walczą o choćby jedno trafienie jeszcze przed przerwą.
  • 18'
    2:0 (17:47) - Damian Kapica w sytuacji sam na sam bekhendem, choć na raty, ale umieszcza krążek w bramce Fucika!
  • 17'
    Oglądamy sporo walki na lodzie. To prawdziwy przedsmak czekającej nas już za niedługo fazy play-off!
  • 17'
    Sawicki tuż sprzed niebieskiej uderzył nad poprzeczką.
  • 15'
    Racuk wyjechał zza bramki, ale jego uderzenie tuż przy prawym słupku było mocno niecelne.
  • 14'
    Zablokowane uderzenie Polaka spomiędzy bulików.
  • 13'
    Nilsson z okolic bulika i pewnie łapie krążek Stojanović.
  • 13'
    Okres gry bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 12'
    Nie udało się wykorzystać przewagi. Rywale grają już w komplecie.
  • 10'
    Kolejne wykluczenie dla tyszan. Za spowodowanie upadku do boksu kar zjeżdża Mroczkowski.
  • 9'
    Z niebieskiej Kinnunen i Fucik odbija krążek przed siebie.
  • 8'
    GKS już w komplecie.
  • 8'
    Rac z bulika obok prawego słupka.
  • 7'
    Zakotłowało się pod tyską bramką i niewiele brakowało, by Racuk skierował krążek do siatki.
  • 6'
    Pierwsze wykluczenie w meczu otrzymuje Pociecha. Dwie minuty przewagi dla Pasów!
  • 6'
    1:0 (5:16) - Michalski idealnie zza bramki obsłużył Dziurdzie, a ten otwiera wynik spotkania!
  • 4'
    Kapica wycofał do Guli, ten uderzył z niebieskiej, ale parkanem broni Fucik.
  • 3'
    Po wznowieniu próbował uderzać Sedivy, ale krążek odbija się od łopatki kija naszego zawodnika i leci ponad poprzeczką.
  • 2'
    Ponownie Bukowski, tym razem w sytuacji sam na sam. Dobrze jednak blokował go Graborenko i w efekcie napastnik rywali nie był w stanie oddać mocnego i precyzyjnego uderzenia.
  • 2'
    Z bulika nieznacznie pomylił się Bukowski.
  • 1'
    Saur z niebieskiej, pewnie jednak łapie krążek Fucik.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla Pasów!
  • 18:28
    W bramce Pasów wystąpi dziś Rok Stojanović.
  • 18:19
    Zestawienie obu drużyn oraz nazwiska sędziów spotkania dostępne są w zakładce "SKŁADY".
  • 18:19
    Wejściówki możecie nabywać za pośrednictwem systemu online W TYM MIEJSCU.
  • 18:18
    Witamy z Siedleckiego 7 w Krakowie. Przed nami kolejne ważne starcie w górnej części tabeli czyli pojedynek lidera z trzecią drużyną w stawce. Czekają nas więc spore emocje. Początek meczu już o godz. 18:30!