Mecz zakończony Wynik meczu : 1 : 3
0:1 1:0, 0:2, ___ ___ ___
GKS Katowice GKS Katowice
  • 60'
    Syrena kończy mecz. Tym razem lepsi okazali się rywale. Na kolejny mecz przy Siedleckiego 7 zapraszamy już w niedzielę 25 września o godz. 18:30. Przeciwnikiem Pasów będzie JKH GKS Jastrzębie. Dziękujemy za uwagę!
  • 60'
    1:3 (59:46, 6/5) - Do pustej bramki trafia Fraszko.
  • 60'
    Pusta bramka Pasów!
  • 60'
    Trener Rudolf Rohaćek poprosił o regulaminowy czas.
  • 60'
    Pasiut z bliska i górą Stojanović.
  • 59'
    Rac z bliska i broni Murray.
  • 58'
    Pasy ostatkiem sił walczą o wyrównanie.
  • 57'
    Kinnunen ze slotu i parkanami zatrzymuje krążek Murray.
  • 56'
    Sointu sprzed bulika, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Murray'a.
  • 56'
    Zamieszanie podbramkowe i Stojanović ratuje nasz zespół mrożąc krążek.
  • 55'
    Kolusz już na tafli. Rywale grają w komplecie.
  • 53'
    Za wysoki kij do boksu kar trafia Kolusz.
  • 53'
    Wronka z okolic bulika nad poprzeczką.
  • 51'
    1:2 (50:49, 5/4) - Pasiut z najbliższej odległości pakuje krążek pod poprzeczkę i rywale obejmują prowadzenie.
  • 51'
    Kolusz sprzed niebieskiej i świetnie do raka łapie krążek Stojanović.
  • 51'
    Z okolic bulika uderzał Fraszko. Stojanović zatrzymuje krążek.
  • 50'
    Wronka przewraca Pulkkinena pod naszą bramką i znów zagramy bez jednego zawodnika.
  • 50'
    Pulkkinen po lodzie, ale kijem broni Stojanović.
  • 48'
    Sawicki wraca do gry. Pasy w pełnym zestawieniu.
  • 48'
    Fraszko do Pasiuta na lewy słupek, ten przykłada kij, ale robi to tak niefortunnie, że krążek opuszcza taflę.
  • 47'
    Fraszko dogrywa na prawo pod bramkę nie było jednak nikogo kto przeciąłby krążek. Po chwili Olsson uderza z dystansu i Stojanović zmuszony zostaje do interwencji.
  • 46'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany został Sawicki.
  • 46'
    Sędzia sygnalizuje wykluczenie dla Pasów.
  • 46'
    Rywale znów przetrzymali osłabienie i już Kruczek pojawia się na tafli.
  • 44'
    Rywale hurtowo łapią kary w tym meczu. Teraz za spowodowanie upadku dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Kruczek.
  • 43'
    Z ostrego kąta uderzał Pasiut i na raty łapie krążek Stojanović.
  • 42'
    Rywale już w komplecie. Nie udało się znaleźć sposobu na bramkarza Katowic.
  • 41'
    Zakończyła się pierwsza z kar dla gości.
  • 41'
    Przed nami ostatnie dwadzieścia minut meczu. Do boju Pasy!
  • 20:05
    Strzały po II tercji: 23 - 15
  • 40'
    Kończymy drugą odsłonę przy stanie remisowym.
  • 40'
    Na trzy sekundy przed końcem drugiej odsłony do boksu kar za spowodowanie upadku trafia kapitan GKS-u Katowice Grzegorz Pasiut.
  • 39'
    Podcięty Sawicki i do boksu kar trafia Kruczek.
  • 39'
    Katowice grają już w komplecie.
  • 38'
    Kinnunen z dystansu sprzed niebieskiej, ale guma nie trafia w światło bramki.
  • 37'
    Zakończyła się dwie kary dla gości, którzy grają teraz w czwórkę w polu.
  • 37'
    Wanacki zamraża krążek ręką i już trzech graczy z Katowic siedzi w boksie kar.
  • 37'
    Po uderzeniu Raca Murray ofiarnie rzuca się na krążek.
  • 36'
    Gula do Nemeca, ten uderza z okolic bulika, a Murray wypuszcza krążek. Nie było tam jednak nikogo kto dobiłby gumę do pustej bramki!
  • 36'
    Do Lehtonena za spowodowanie upadku dołącza Pulkkinen i przez blisko dwie minuty zagramy w podwójnej przewadze!
  • 35'
    Pasy znów w przewadze. Teraz w boksie kar za zahaczanie przez dwie minuty odpocznie Lehtonen.
  • 35'
    Sygnalizowana kara dla gości.
  • 34'
    Kasperlik do Camango, ten oddaje mu krążek, ale nasz napastnik nie przejął gumy pod bramką rywali.
  • 32'
    Teraz ze slotu strzałem z nadgarstka próbował zaskoczyć naszego bramkarza Kolusz. Stojanović ciągle jednak zachowuje czujność między słupkami.
  • 32'
    Pasiut z bulika, ale górą Stojanović.
  • 31'
    Rywale już w komplecie.
  • 30'
    Zakotłowało się pod bramką rywali po strzale ze slotu, ale zabrakło dobitki.
  • 29'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar wędruje Hitosato i znów zagramy w przewadze!
  • 29'
    1:1 (28:16, 5/4) - Wronka idealnie obsłużył Nemeca pod bramką i ten daje wyrównanie w przewadze naszej drużynie!
  • 28'
    Sointu nie trafia w odsłoniętą część bramki!
  • 28'
    Fraszko po lodzie z bulika, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Stojanovića.
  • 28'
    Karę za faul na Kasperliku otrzymuje Olsson.
  • 28'
    Po jednej z akcji na tafli leży Kasperlik. Na szczęście nasz zawodnik zjeżdża z boksu o własnych siłach. Będzie kara dla rywali.
  • 27'
    W zamieszaniu podbramkowym nie udało się oddać strzału na bramkę rywali.
  • 26'
    Teraz uderzał Wronka i ofiarnie rzuca się na krążek Murray. Walczymy o pierwszego gola, ale dziś bramkarz Katowic jest pewnym punktem swojej drużyny.
  • 26'
    Po wznowieniu z bulika uderzał Arrak. Pewnie jednak łapie krążek bramkarz "GieKsy".
  • 25'
    Z ostrego kąta uderzał Jezek, ale znów pewnie do raka łapie gumę Murray.
  • 24'
    Husak z niebieskiej, ale krążek odbija się od łopatki kija rywala i opuszcza taflę.
  • 23'
    Rac do Kasperlika, ten długo holuje krążek w efekcie czego traci go pod bramką rywali. Gra toczy się dalej i z okolic bulika uderzał Jezek wprost w bramkarza.
  • 22'
    Wajda z bulika i broni Stojanović!
  • 21'
    Strzały po I tercji: 10 - 6
  • 21'
    Wznowienie ze środka wygrywają rywale.
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, w której rywale zdołali znaleźć sposób na bramkarza Pasów. Przed nami jednak jeszcze sporo czasu.
  • 19'
    Zza niebieskiej po lodzie uderzał Racuk, ale nie sprawiło to większych problemów bramkarzowi rywali.
  • 19'
    Pasy już w komplecie.
  • 17'
    0:1 (16:11, 5/4) - Dobrze rozegrana przewaga rywala i krążek w siatce umieszcza Pasiut.
  • 17'
    Fraszko z bulika obija parkany Stojanovića.
  • 16'
    Łapiemy pierwszą karę w meczu. Za niebezpieczną grę wysokim kijem przez dwie minuty odpoczywał będzie Husak.
  • 16'
    Kasperlik uderza sprzed bulika, ale pewnie do raka łapie krążek Murray.
  • 15'
    Oglądamy dziś klasyczny mecz walki.
  • 14'
    Fraszko z bulika nad poprzeczką.
  • 13'
    Katowiczanie są dziś całkowicie bezradni w ataku.
  • 12'
    Katowice grają już w pełnym zestawieniu.
  • 10'
    Druga kara dla rywali. Za przeszkadzanie dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Blomqvist.
  • 10'
    Mikkola trafia w słupek bramki Pasów!
  • 9'
    Trójkowa kontra "GieKsy", ale rywale znów się pogubili.
  • 8'
    Rompkowski zgubił krążek pod własną bramką i z pomocą musiał przyjść Murray.
  • 7'
    Katowice walczą, ale nie są w stanie oddać choćby jednego celnego uderzenia.
  • 5'
    Rywale grają już w komplecie.
  • 5'
    Rywale skutecznie się bronią.
  • 4'
    Wronka z najbliższej odległości w zamieszaniu umieszcza krążek w bramce! Sędziowie zdecydowali się jeszcze na analizę wideo i ostatecznie nie uznają bramki. Mamy więc wciąż wynik bezbramkowy.
  • 4'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar na dwie minuty trafia Smal.
  • 3'
    Sawicki po kiju obrońcy i przedramieniem broni bramkarz rywali.
  • 3'
    Okres gry bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 1'
    Ze slotu huknął Jeżek, ale parkanami zatrzymuje krążek Murray.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 1'
    Po zwycięstwo! Zaczynamy!
  • 18:27
    Trwa prezentacja drużyny tegorocznych Wicemistrzów Polski Juniorów! Dziękujemy i gratulujemy naszym młodym zawodnikom!
  • 18:02
    Zestawienia obu drużyn znajdziecie w zakładce SKŁADY.
  • 18:02
    Witamy z Lodowiska przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie, gdzie już o 18:30 będziemy świadkami meczu z mistrzem Polski i drugą drużyną w CHL czyli GKS Katowice. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.