Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok
Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 3
0:1 1:1 1:0 0:1, ___ ___ ___ ___
  • 66'
    3:2 (60:19) - W 19. sekundzie dogrywki gola zdobywa Rac i z Sanoka wywozimy dwa punkty! Brawo!
  • Początek dogrywki
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Regulaminowy czas nie przyniósł rozstrzygnięcia i o wyniku zadecyduje dogrywka.
  • 59'
    Próbował Łysenko, ale górą znów Stojanović. Po chwili Krejci opuszcza boks kar i gramy już w komplecie.
  • 58'
    Podanie pod bramkę, ale krążek mrozi Stojanovic.
  • 57'
    O czas poprosił szkoleniowiec drużyny z Sanoka.
  • 57'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Krejci.
  • 56'
    Salama odbija uderzenia Saura i Racuka.
  • 55'
    2:2 (54:36) - Bramkę objechał J. Lorraine i wysunął krążek bratu Elliotowi, który uderzył celnie tuż przy słupku.
  • 53'
    Pod bramkę próbował zagrywać Ginda, zrobił to jednak zbyt lekko i krążek przejęli obrońcy Pasów.
  • 52'
    Z ostrego kąta próbował Valtola i broni Stojanović.
  • 50'
    Z bulika Krejci i dobijał Kinnunen. Górą jednak Salama.
  • 48'
    Spod niebieskiej uderzał Biłas i krążek odbija krakowski bramkarz.
  • 47'
    Z pierwszego krążka uderzał Nemec, ale parkanem broni Salama.
  • 46'
    Husak do Sawickiego, ale ten w przestrzeni międzybulikowej przy próbie strzału nie trafia w krążek.
  • 44'
    Z niebieskiej próbował Karlsson, ale nie przyniosło to zamierzonego skutku.
  • 43'
    Próbował Makela, ale krążek bez trudu łapie Stojanovic.
  • 43'
    Sanoczanie wyprowadzają kontrę, ale wcześniej sędziowie odgwizdują spalonego.
  • 42'
    Sędziowie odgwizdali karę dla Sanoka za nadmierną liczbę graczy na lodzie, ale po chwili wycofali się z tej decyzji. Na nic zdały się protesty Pasów...
  • 42'
    Zamykamy rywali w tercji.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla gospodarzy.
  • 41'
    Ostatnie dwadzieścia minut przed nami! Walczyć Pasy!
  • 19:31
    Strzały po II tercji: 23 - 31
  • 40'
    1:2 (39:42) - Na 18 sekund przed końcem gola po dobitce zdobywa Sawicki!
  • 39'
    Kasperlik trafiony w szyje krążkiem nie podnosi się z lodu. Na tafli jest już masażysta Krzysztof Kozdronkiewicz. Po chwili nasz zawodnik zwijając się z bólu opuszcza plac gry o własnych siłach.
  • 39'
    Uderzał Krejci, broni Salama i z bliska dobitki próbował Wronka.
  • 39'
    1:1 (38:15) - Ahoniemi odegrał na prawo do E. Lorraine i gospodarze wyrównują.
  • 38'
    Spod niebieskiej huknął Gula i niewiele brakowało, by nasi napastnicy zmienili tor lotu krążka.
  • 36'
    Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 36'
    Łysenko z niebieskiej i pewnie łapie krążek Stojanovic.
  • 35'
    Zakończyło się wykluczenie Husaka.
  • 34'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany został też Jezek i zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 33'
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Husak.
  • 32'
    Zablokowana próba podania Tamminena pod bramką Pasów.
  • 31'
    Teraz z kolei wprost w golkipera rywali trafił Csamango.
  • 31'
    E. Lorraine uderza prosto w Stojanovica.
  • 30'
    W zamieszaniu podbramkowym uderzał Brynkus. Krążek ciałem nakrył jednak Salama.
  • 29'
    Gula do Polaka, a ten bez przyjęcia uderza obok słupka.
  • 29'
    Pasy grają już w komplecie.
  • 28'
    Teraz spod niebieskiej uderzał Kinnunen, ale znów do raka lapie gumę bramkarz Sanoka.
  • 28'
    Rac i pewnie łapie krążek Salama.
  • 27'
    Za uderzanie kijem do boksu kar udaje się Rąpała.
  • 25'
    Optyczna przewaga po stronie Cracovii.
  • 24'
    Z bulika Tamminen, ale bez problemów łapie krążek krakowski bramkarz.
  • 23'
    Krejci spod niebieskiej, ale krążek łapie Salama.
  • 22'
    Racuk popędził prawą stroną, ale ostatecznie w tercji rywali traci krążek.
  • 21'
    Kasperlik z bulika, ale wprost w bramkarza.
  • 21'
  • 18:41
    Strzały po I tercji: 9 - 19
  • 20'
    Dwie próby sanoczan w końcówce. Wynik jednak nie ulega zmianie i po pierwszej tercji prowadzimy jednym golem.
  • 20'
    Z bulika Gula, ale krążek po rykoszecie nie trafia w bramkę.
  • 19'
    Sawicki do Raca po kontrze, ten nie opanował krążka. Po chwili z bulika wprost w bramkarza uderzał Kasperlik.
  • 18'
    Ahoniemi obok bramki.
  • 16'
    Brynkus z bulika wprost w Salamę.
  • 15'
    J. Lorraine wycofał do Hoglunda. Ten jednak uderzył daleko obok bramki.
  • 15'
    Koniec kary zawodnika gospodarzy. Chwilę wcześniej z niebieskiej uderzał Kasperlik.
  • 14'
    Bombę Polaka tuż przy lewym słupku efektownie broni Salama!
  • 13'
    Za opóźnianie gry dwie karne minuty otrzymuje Mocarski.
  • 13'
    W ogromnym zamieszaniu z najbliższej odległości w bramkarza uderza Jezek.
  • 13'
    Krejci z bulika i parkanami broni Salama.
  • 12'
  • 12'
    Teraz z kolei uderzał Łysenko i znów pewnie interweniuje Stojanović, łapiąc krążek.
  • 12'
    Tamminen po lodzie zza bulika, ale guma mija słupek bramki Pasów.
  • 11'
    Ahoniemi spomiędzy bulików i pewnie do raka łapie gumę Stojanović!
  • 11'
    Skutecznie się bronimy i oddalamy grę od naszej bramki.
  • 10'
    Za uderzanie dwie karne minuty otrzymuje Rac.
  • 9'
    0:1 (8:25) - Błąd Hoglunda na bramkę zamienia Michalski. Bramkarz rywali trącił jeszcze krążek, ale ten wtoczył się po lodzie za linię bramkową. Obejmujemy prowadzenie!
  • 9'
    W zamieszaniu Stojanović mrozi krążek. Po chwili mamy szarpaninę w narożniku tafli i sędziowie zmuszeni są rozdzielać zawodników.
  • 9'
    Kinnunen sprzed bulika, ale guma mija lewy słupek bramki STS-u.
  • 8'
    Polak z okolic bulika, ale krążek leci nad poprzeczką.
  • 7'
    Kasperlik sam na sam, ale trafia wprost w bramkarza.
  • 6'
    E. Lorraine do Ahoniemiego, ale ten uderza wprost w naszego bramkarza. Dobitkę zawodnika Sanoka również broni Stojanović.
  • 5'
    Z bliska Michalski, ale po rykoszecie krążek nie trafia w bramkę.
  • 5'
    Wronka do Jeżka, ten huknął z najbliższej odległości, ale ofiarną interwencją popisuje się Salama i broni uderzenie naszego zawodnika!
  • 4'
    Gula spod bandy, ale pewnie łapie krążek Salama.
  • 4'
    Saur blokuje uderzenie Dobosza na buliku.
  • 3'
    Z bulika wprost w bramkarza uderzał Kinnunen.
  • 2'
    Nemec pod bramką obok słupka.
  • 2'
    Makela ze slotu uderza obok bramki.
  • 1'
    Spokojny początek spotkania.
  • 1'
    Zaczynamy! Do boju Pasy!
  • 17:46
    Transmisję w systemie PPV przeprowadzi portal polskihokej.tv - kliknij TUTAJ.
  • 17:45
    Zestawienia drużyn oraz sędziów spotkania znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 17:44
    Witamy z Areny Sanok, gdzie już o godz. 18 nasi hokeiści skrzyżują kije z miejscową Marmą Ciarko STS w ramach 20. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Pasy walczą o siódme ligowe zwycięstwo z rzędu!