Za zahaczanie do boksu kar zostaje odesłany Rac.
  • 56'
    Sygnalizowana kara dla Pasów.
  • 55'
    1:6 (54:53) - Szóste trafienie dla Pasów zdobywa Wronka, który tym samym notuje hat-tricka!
  • 54'
    Podanie pod bramkę do Nahunki, ten w sytuacji sam na sam uderzał bekhendem, ale parkanami zatrzymuje krążek Stojanović!
  • 54'
    Mimo naporu Pasów rywale przetrzymali osłabienie.
  • 53'
    Zakończyła się pierwsza z kar dla gospodarzy.
  • 52'
    Do boksu kar za wysoki kij udaje się Kotlorz i przez 82 sekundy zagramy w podwójnej przewadze!
  • 52'
    Sygnalizowana kara dla Zagłębia!
  • 51'
    Kara techniczna dla Zagłębia za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Butsenko.
  • 50'
    Tomi po wjeździe w tercję rywali trafia wprost w Szczepkowskiego.
  • 49'
    1:5 (48:34) - Otworzyliśmy worek z bramkami. Piąte trafienie dla Pasów zdobywa Wronka!
  • 47'
    1:4 (46:06) - Szybko podwyższamy wynik! Nemec idealnie wysunął krążek Graborence, a ten mocnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi rywali!
  • 46'
    1:3 (45:15) - Z bliska krążek w bramce umieszcza Kapica i powiększamy przewagę!
  • 44'
    Spod bandy naróg i przedramieniem odbija krążek Stojanović.
  • 43'
    Witecki sam na sam, ale napastnik rywali nie trafia w światło bramki!
  • 42'
    Spod niebieskiej wrzucał krążek Khoperia, ale niedokładnie i niecelnie.
  • 41'
    Po lodzie zza niebieskiej Friberg i kijem broni to Stojanović.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 39'
    Gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 39'
    Kozłowski z bulika wprost w Stojanovića.
  • 38'
    Nie pozwalamy rywalom na rozwinięcie ataku w przewadze.
  • 37'
    Za niesportowe zachowanie dwie karne minuty otrzymuje Łyszczarczyk.
  • 37'
    Błąd bramkarza przy przejęciu krążka, ale nie udało się tego wykorzystać,
  • 37'
    Sawicki nie trafia z bliska w odsłoniętą część bramki.
  • 35'
    Przycisnęliśmy gospodarzy, ale krążek nie chce znaleźć drogi do bramki..
  • 34'
    Kapica z półobrotu po lodzie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza rywali.
  • 33'
    Luoto po kiju i krążek mija poprzeczkę bramki Zagłębia.
  • 31'
    Od jakiegoś czasu gospodarze coraz częściej przebywają pod naszą bramką...
  • 30'
    Pavlenko urwał się obronie i uderzył spod bandy. Stojanović odbija krążek przed siebie, ale na szczęście udało się opanować sytuację.
  • 29'
    Najpierw Nahunko z bulika starał się zaskoczyć zasłoniętego Stojanovića, a po chwili nasz bramkarz został ponownie zmuszony do interwencji po strzale Friberga.
  • 28'
    Rywale już w komplecie.
  • 28'
    W międzyczasie otrzymaliśmy komunikat, iż statystyka strzałów w I tercji wyniosła: 14 - 7.
  • 28'
    Rac z bulika w nieodsłoniętą część bramki. Szczepkowski zdołał jednak się przemieścić.
  • 27'
    Rac spomiędzy bulików, ale krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 27'
    Niecelnie Racuk ze slotu.
  • 26'
    Dwie karne minuty za uderzanie kijem otrzymuje Naróg.
  • 26'
    W zamieszaniu w krążek nie trafił Racuk, który miał pustą bramkę.
  • 25'
    Motloch trafia w boczną siatkę.
  • 24'
    Minimalnie niecelnie uderzał Kasperlik.
  • 24'
    Andrejkiw z bulika, ale pewnie łapie gumę krakowski bramkarz.
  • 23'
    Mocno niecelnie Kogut zza bulika.
  • 22'
    Dwa krążki na tafli. Sędziowie dopiero po protestach z trybun wstrzymują grę...
  • 22'
    Błąd bramkarza, ale Polak trafia wprost w niego z najbliższej odległości.
  • 21'
    Kinnunen z niebieskiej, ale krążek łapie Szczepkowski.
  • 21'
    Pierwszy krążek w tej odsłonie dla gospodarzy.
  • 19'
    Walczymy o jeszcze jedno trafienie. Nie udało się jednak oddać strzału.
  • 18'
    Kapica ze slotu minimalnie niecelnie.
  • 16'
    Husak na prawo do Racuka pod bramkę, ale ten nie trafił w krążek.
  • 16'
    Kapica do Wronki, ten próbował przedrzeć się pod bramkę pomiędzy bulikami, ale został powstrzymany przez defensywę gospodarzy.
  • 15'
    Nahunko rzuca się na lód i ofiarnie blokuje uderzenie Bdzocha z okolic bulika.
  • 13'
    1:2 (12:42) - Łyszczarczyk wymanewrował obronę i posłał gumę do siatki między parkanami bramkarza!
  • 13'
    Uderzał Andrejkiw i świetnie broni Stojanović.
  • 12'
    Lewą stroną pognał Kasperlik, ale jego uderzenie z bekhendu parkanem broni Szczepkowski.
  • 11'
    Z okolic bulika wprost w krakowskiego bramkarza trafia Butsenko.
  • 11'
    Po lodzie Kozłowski i końcówką parkanu broni Stojanović.
  • 10'
    z niebieskiej obok słupka uderzał Polak.
  • 8'
    1:1 (7:39) - Szybkie wyrównanie Zagłębia. Sprzed niebieskiej celnie przymierzył Motloch i mamy remis.
  • 7'
    0:1 (6:23, 5/4) - Precyzyjnie z bulika uderzył Wronka i obejmujemy prowadzenie!
  • 6'
    Wronka przejechał z krążkiem niemal całą taflę, ale tuż pod bramką w zamieszaniu szybszy okazał się golkiper rywali, który mrozi gumę.
  • 5'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany Butsenko.
  • 5'
    Sygnalizowana kara po faulu na Racuku.
  • 5'
    Bdzoch z niebieskiej, próba zmiany krążka, ale mrozi go Szczepkowski.
  • 3'
    Michalski dogrywał zza bramki, ale nikt nie przejął krążka.
  • 3'
    Ponownie Łyszczarczyk, który teraz uderzył spomiędzy bulików. Krążek trafia jednak w bramkarza.
  • 2'
    Łyszczarczyk nad poprzeczką.
  • 2'
    Brakuje strzałów.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Zagłębia.
  • 16:56
    W bramce Pasów zagra dziś Rok Stojanović, z kolei Jiri Gula i Ales Jezek otrzymali wolne od trenera.
  • 16:55
    Zestawienia drużyn i sędziów znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 16:39
    Ostatni mecz rundy zasadniczej, po którym poznamy rywala w ćwierćfinale play-off. Pasy są już pewne pierwszego miejsca, ale dziś chcą przypieczętować sukces i zwycięstwem zakończyć tę fazę. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live już od godz. 17!