5:2 (59:16, do pustej) - Krążek w pustej bramce umieszcza Padakin.
    Zabolotny zjeżdża do boksu. Pusta bramka Pasów!
  • 58'
    Regulaminowy czas dla Pasów.
  • 58'
    4:2 (57:37) - Po wznowieniu gola dla Pasów zdobywa Kasperlik po podaniu Sawickiego.
  • 58'
    Obie drużyny grają już w pełnym zestawieniu.
  • 56'
    Penalty 4
    Również za ostrość podwójną karę mniejszą otrzymuje Dziubiński.
  • 56'
    Za ostrość w grze do boksu kar powędrował Rac.
  • 56'
    Oglądamy teraz pięściarskie pojedynki i przepychanki za bramką Unii. Z pewnością posypią się kary.
  • 55'
    Po indywidualnej akcji w boczną siatkę trafia Szczechura.
  • 54'
    Teraz z ostrego kąta na bramkę Unii uderzał Saur i dobrze broni Lundin.
  • 53'
    Diukow z ostrego kąta, ale pewnie interweniuje Zabolotny.
  • 52'
    4:1 (51:37, 5/4) - Rywale wykorzystują przewagę. Pangelow-Jułdaszew dograł na bulik do Cichego, a ten atomowym uderzeniem nie dał szans Zabolotnemu.
  • 52'
    Padakin trafia w spojenie.
  • 51'
    Za przeszkadzanie do boksu kar powędrował Kasperlik.
  • 50'
    Michalski przed bramkę, ale nikt nie przejął krążka.
  • 49'
    Da Costa na drugą stronę do Dziubińskiego, ale kapitan Unii nie przejął krążka.
  • 49'
    Błąd Kinnunena, który wyłożył krążek rywalowi pod naszą bramką.
  • 49'
    Zamykamy rywali w ich tercji.
  • 48'
    Rac objechał bramkę, ale rywale zdołali w ostatniej chwili odebrać mu krążek.
  • 47'
    Mocno z niebieskiej uderzył Bezuska, ale Zabolotny odbija krążek.
  • 46'
    Dogranie zza bramki do Dziubińskiego, ale ten nie trafia w krążek.
  • 45'
    Zablokowane uderzenie Laakso po indywidualnej akcji.
  • 43'
    Racuk od zakrystii, ale niezbyt dokładnie.
  • 43'
    Rywale mocno potraktowali Brynkusa w tercji neutralnej.
  • 42'
    Uderzał z bliska Racuk, ale Lundin mrozi krążek.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu. Pierwsze wznowienie dla rywali.
  • 19:30
    Strzały po II tercji: 23 - 23
  • 40'
    3:1 (39:48) - Na dwanaście sekund przed końcem tej odsłony w ogromnym zamieszaniu krążek wepchnął do bramki.
  • 40'
    Wronka z najbliższej odległości obija słupek bramki Unii!
  • 38'
    Da Costa z przestrzeni międzybulikowej i Zabolotny znów łapie krążek!
  • 37'
    Szczechura z pierwszego krążka i Zabolotny mrozi gumę.
  • 36'
    Przetrwaliśmy osłabienie i Nemec wraca już na taflę.
  • 35'
    Padakin na drugą stronę do Cichego, ale ten nie opanował krążka.
  • 34'
    Za zahaczanie do boksu kar na dwie minuty powędrował Nemec. Zagramy po raz pierwszy w tym meczu w liczebnym osłabieniu.
  • 34'
    Kolejne dwie dobre interwencje Zabolotnego, który najpierw zatrzymał uderzenie Padakina, a następnie dobitkę Cichego.
  • 33'
    Lewą stroną pognał Arrak. Nasz napastnik nie miał jednak do kogo dograć i w efekcie zdecydował się na uderzenie z bulika. Jego intencje wyczuł jednak Lundin.
  • 33'
    Gula z niebieskiej nad poprzeczką.
  • 32'
    Ahopelto z najbliższej odległości, ale dobrze ustawiony był Zabolotny, który dostawił parkan do lewego słupka.
  • 31'
    Najpierw Jeżek stracił krążek na buliku, później niezbyt czysto trafił Kasperlik, a następnie bekhendem próbował Rac. Nie udało się jednak pokonać Lundina.
  • 30'
    Walczymy o drugie trafienie, ale brakuje ostatniego podania.
  • 28'
    Rywale w pełnym zestawieniu. W międzyczasie spore nieporozumienie pod bramką Pasów mogło skończyć się utratą trzeciego gola.
  • 27'
    W zamieszaniu krążek zatrzymuje oświęcimski golkiper.
  • 27'
    Kasperlik na buliku obok słupka.
  • 26'
    Za spowodowanie upadku w boksie kar zasiadł Denyskin.
  • 26'
    Sawicki do Arraka i niepewnie Lundin, który nie widział krążka.
  • 26'
    S. Kowalówka po wznowieniu i trzecia interwencja "Zabola" pod rząd!
  • 26'
    Krzemień ze slotu i znów krążek łapie Zabolotny.
  • 26'
    Uderzenie spod bandy pewnie do raka łapie Zabolotny.
  • 25'
    Arrak pod bramką trafia wprost w Lundina.
  • 24'
    Kinnunen sprzed niebieskiej po lodzie, ale krążek w bezpiecznej odległości mija bramkę Unii.
  • 23'
    2:1 (22:10) - Tak jest! Nemec po lodzie z okolic bulika i zdobywamy kontaktowego gola. Brawo!
  • 22'
    Póki co bez klarownych sytuacji po obu stronach tafli.
  • 21'
    Wznowienie dla Unii.
  • 21'
    Wracamy do Oświęcimia. Wynik póki co nie jest korzystny, dlatego w drugiej tercji liczymy na lepszą skuteczność i odwrócenie losów meczu. Pasy jesteśmy z Wami!
  • 18:38
    Strzały po I tercji: 11 - 11
  • 20'
    Kończymy pierwszą tercję z bagażem dwóch goli. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 20'
    Sointu sprzed bulika i bardzo niepewnie Lundin.
  • 19'
    S. Kowalówka po wyjściu z boksu kar uderza nad bramką.
  • 19'
    Unia już w pełnym zestawieniu.
  • 19'
    Kontra rywali dwa na dwa, ale sędziowie odgwizdują spalonego.
  • 18'
    Z najbliższej odległości uderzał Jeżek, ale Lundin wyczuł jego intencje.
  • 18'
    Nie potrafimy znaleźć sposobu na rozmontowanie obrony gospodarzy w tej przewadze...
  • 17'
    Kinnunen z niebieskiej i Lundin zalicza kolejną dobrą interwencję.
  • 17'
    Jeżek z bulika, ale znów niecelnie.
  • 16'
    Wronka do Nemeca, ten mocno z bulika, ale niecelnie.
  • 15'
    Słabo rozegrany zamek i rywale wybijają krążek.
  • 15'
    Penalty 4
    Za niebezpieczne zagranie wysokim kijem pierwszą karę w meczu łapie S. Kowalówka.
  • 14'
    Jerofejevs niecelnie na buliku.
  • 13'
    Sointu z najbliższej odległości nie trafia w bramkę.
  • 13'
    Dogranie do Wanata na bulik, ten uderza z klepy i krążek ląduje na pleksi za naszą bramką.
  • 11'
    Rac z okolic bulika uderza tuż nad lodem, ale Lundin pewnie łapie do raka.
  • 10'
    Teraz sprzed niebieskiej w Lundina trafia Nemec.
  • 10'
    Sointu wycofuje do Jeżka, ten uderza sprzed niebieskiej, ale krążek trafia wprost w bramkarza rywali.
  • 9'
    Ahopelto z ostrego kąta po lodzie, ale nie było tam nikogo kto przeciąłby podanie i umieścił krążek w naszej bramce.
  • 8'
    Rac sprzed bulika, ale krążek po jego uderzeniu mija bramkę Unii.
  • 7'
    Saur pod bramkę i w zamieszaniu interweniuje Lundin.
  • 7'
    2:0 (6:29) - Cichy do Pangiełowa i ten sprzed niebieskiej pokonuje Zabolotnego.
  • 6'
    Zamieszanie pod bramką Pasów i Zabolotny kijem wybija krążek.
  • 6'
    M. Noworyta po lodzie sprzed bulika i parkanem broni Zabolotny.
  • 5'
    Dobra gra gospodarzy w defensywie uniemożliwia nam oddanie choćby jednego strzału.
  • 4'
    Okres gry bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 3'
    Wychodzimy z kontrą, ale sędziowie przerywają grę sygnalizując spalonego.
  • 2'
    1:0 (1:42) - Rywale już w drugiej minucie otwierają wynik meczu. W sytuacji sam na sam znalazł się Krzemień i strzałem po lodzie zmylił naszego bramkarza.
  • 1'
    Padakin z lewej strony, ale uderza nad bramką. Rywale od pierwszych sekund chcą narzucić nam swój styl gry.
  • 1'
    Szczechura ze slotu i krążek musnął słupek naszej bramki.
  • 1'
    Zaczynamy Derby Małopolski. Do boju Pasy!
  • 18:00
    Dziś w bramce Pasów wystąpi David Zabolotny. Będzie to jego pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie!
  • 17:33
    Transmisję z dzisiejszego meczu przeprowadzi portal polskihokej.tv.
  • 17:33
    Zestawienia obu drużyn są już dostępne w zakładce "SKŁADY".
  • 17:32
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie: Tomasz Radzik i Patryk Pyrskała, a na liniach pomagać im będą Michał Gerne oraz Sławomir Szachniewicz.
  • 17:31

Witamy z Oświęcimia! Przed nami pierwsza odsłona Derbów Małopolski! Pasy walczą o powrót na zwycięską ścieżkę i marsz w górę tabeli, z kolei rywale chcą po tej kolejce zostać nowym liderem. Jedno jest pewne: W dzisiejszym spotkaniu emocji nie zabraknie!