Z okolic bulika na szybkości uderzał Koskinen, ale jego Stojanović, mimo pewnych problemów, zatrzymuje krążek.
  • 58'
    Penalty 58
    Za uderzanie kijem karę w końcówce otrzymuje Krejci.
  • 58'
    K. Kalinowski pognał prawą stroną i dopadł do bezpańskiego krążka. Jego strzał z bulika pewnie jednak wybronił Stojanović.
  • 57'
    Po wznowieniu uderzał Jaworski, ale Stojanović pewnie łapie gumę do raka.
  • 55'
    Syty pognał lewą stroną, ale ostatecznie został wypchnięty spod naszej bramki przez F. Kapicę.
  • 54'
    Tomi zza bulika, ale znów górą golkiper rywali.
  • 53'
    Z bulika Wronka, ale krążek musnął tylko parkan Studzińskiego.
  • 51'
    4:1 (50:28) - Arrak dopełnia formalności po świetnym nagraniu F. Kapicy i prowadzimy już trzema golami!
  • 50'
    Zakończyło się obustronne wykluczenie.
  • 50'
    Spod bandy uderzał Jaworski, ale pewnie łapie krążek Stojanović.
  • 49'
    Sprzed niebieskiej wprost w bramkarza huknął Sawicki.
  • 48'
    I również za ostrość w boksie kar znalazł się już Kasperlik. Zagramy 4 na 4.
  • 48'
    Za ostrość do boksu kar odesłany został Ahonen.
  • 48'
    I znów obustronne wykluczenie za przepychanki na lodzie.
  • 47'
    Sporo niedokładności po obu stronach tafli.
  • 46'
    Nemec do Racuka, ten jednak nie zdecydował się na uderzenie i - przy próbie dogrania - podał krążek idealnie na kij rywalowi.
  • 46'
    Szucs z bliska bekhendem i krążek minimalnie mija słupek bramki Pasów.
  • 45'
    Trwa napór na bramkę rywali.
  • 45'
    Gula z okolic bulika, ale krążek trafia w jednego z graczy KH Energi.
  • 44'
    Teraz spod bandy próbował Krejci, Uderzał jednak zbyt lekko i nie był w stanie zaskoczyć bramkarza gości.
  • 43'
    Dogranie z narożnika do Racuka, ale ten ze slotu po lodzie uderza obok słupka.
  • 42'
    Racuk z najbliższej odległości próbował zmieścić krążek między parkanami Studzińskiego.
  • 42'
    Spod bandy Gula, ale pewnie łapie krążek Studziński.
  • 41'
    Zablokowany strzał osamotnionego Raca w tercji rywali.
  • 41'
    Pierwszy krążek dla Pasów.
  • 20:02
    Strzały po II tercji: 33 - 10
  • 40'
    Próbujemy jeszcze w końcówce zdobyć gola do szatni, ale brakuje strzału.
  • 39'
  • 39'
    Przy próbie obrony krążek odskoczył Studzińskiemu, bez przyjęcia uderzył więc Brynkus, ale trafił w bramkarza gości.
  • 38'
    Nemec bez przyjęcia z okolic bulika, ale instynktownie rękawicą krążek odbija Studziński.
  • 36'
    3:1 (35:41, 4/3) - Wykorzystujemy przewagę i do bramki rywali trafia Rac!
  • 35'
    Również za ostrość karę otrzymuje Zieliński i drużyny zagrają 4 na 3.
  • 35'
    Za ostrość do boksu kar odesłany zostaje Jezek.
  • 35'
    Za zahaczanie dwie karne minuty otrzymuje Koskinen.
  • 35'
    Znów będziemy mieć obustronne wykluczenie.
  • 33'
    Fatalne zagranie Racuka, który miał pustą bramkę i wystarczyło tylko dołożyć kij. Nasz napastnik skierował jednak krążek z metra tuż obok słupka. To może być nawet pudło sezonu...
  • 32'
    Polak niecelnie z ostrego kąta.
  • 31'
    Brynkus dostał dobre podanie, i wystarczyło tylko strzelić do odsłoniętej części bramki. Niestety nasz zawodnik nie był w stanie opanować krążka.
  • 30'
    Sporo niedokładności w tercji rywali.
  • 29'
    Rac zostawił krążek Sawickiemu, ten z bliska mierzył w okienko, ale ostatecznie nie trafił w światło bramki.
  • 28'
    Uderzał Kasperlik, ale krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 28'
    Ostro pod bandą potraktowany Zieliński.
  • 27'
    Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 27'
    Wronka do Guli, ten oddaje krążek, ale napastnik Pasów nie był w stanie dosięgnąć gumy i skierować jej do odsłoniętej bramki.
  • 26'
    Goście wjeżdżają do naszej tercji, ale sędziowie odgwizdują spalonego. Do końca kary jeszcze 40 sekund.
  • 25'
    Zakończyło się obustronne wykluczenie, ale jeszcze przez ponad 90 sekund zagramy w osłabieniu po karze Brynkusa.
  • 25'
    Za atak łokciem do boksu kar zjeżdża Brynkus.
  • 24'
    Zza bramki próbował Wronka, ale Studziński zdołał się przemieścić i zatrzymać uderzenie naszego napastnika.
  • 23'
    Również za przeszkadzanie dwuminutowym wykluczeniem zostaje ukarany Rac i drużyny zagrają po czterech zawodników z pola.
  • 23'
    Bajwenko otrzymuje dwie karne minuty za przeszkadzanie.
  • 23'
    Będziemy mieć obustronne wykluczenie.
  • 23'
    Sawicki zza bramki do Kasperlika, ale ten uderzeniem z najbliższej odległości bez przyjęcia nie był w stanie umieścić krążka w bramce, uderzając wprost w Studzińskiego.
  • 21'
    Po wznowieniu Gula potężnie uderzał Gula. Znów jednak dobrze spisał się bramkarz Torunia, który zatrzymał krążek złączonymi parkanami.
  • 21'
    Udana interwencja Studzińskiego.
  • 21'
    Wznowienie ze środka wygrywają Pasy.
  • 19:17
    Strzały po I tercji: 17 - 8
  • 20'
    Mocno z niebieskiej uderzał Graborenko, ale Studziński zdołał zatrzymać krążek.
  • 19'
    Z bulika wprost w bramkarza uderzał Tomi.
  • 18'
    Kontra gości i broni Stojanović. Następnie po wznowieniu uderzał Koskinen i znów nasz bramkarz popisuje się refleksem.
  • 17'
    Kasperlik próbował wepchnąć krążek do bramki, ale Studziński nie dał się zaskoczyć.
  • 16'
    Trójkowa akcja torunian, zmylony Stojanović instynktownie interweniuje prawym parkanem!
  • 15'
    2:1 (14:34, 5/4) - Szybko wykorzystana przewaga i krążek w bramce gości umieszcza Racuk!
  • 15'
    Pierwsze wykluczenie w meczu otrzymuje zawodnik KH Energii Gimiński.
  • 14'
    1:1 (13:50) - Jedna z nielicznych akcji gości daje im gola, którego zdobył Kamil Kalinowski z najbliższej odległości, upadając na lód. Mamy więc remis.
  • 13'
    Najpierw Saur z niebieskiej, a następnie dobijał Wronka. Krążek jednak wciąż nie może znaleźć drogi do bramki torunian.
  • 13'
    Kasperlik próbował wycofać do Kinnunena, ten jednak nie zorientował się w porę i krążek wychodzi do tercji neutralnej.
  • 12'
    Kontra Pasów i Arrak uderza z prawego bulika. Znów jednak dobrze ustawiony był Studziński.
  • 11'
    Nemec po kiju rywala i guma leci nad poprzeczką.
  • 10'
    Ponownie Tomi, który tym razem uderzył sprzed niebieskiej. Krążek trafia jednak wprost do dobrze ustawionego bramkarza rywali.
  • 9'
    Dalekie podanie do K. Kalinowskiego, ale ten nie przejął krążka i mamy uwolnienie.
  • 9'
    Arrak niecelnie po kiju obrońcy.
  • 8'
    Racuk spod bandy i dwukrotnie próbował Tomi, ale bez powodzenia.
  • 7'
    Trafiony krążkiem w twarz kapitan gości Kamil Kalinowski i gra zostaje przerwana.
  • 5'
    Studziński niefortunnie podał krążek do Racuka, ten wyłożył go Nemecowi, ale napastnik Pasów strzałem po lodzie nie zagroził zbytnio bramce torunian.
  • 4'
    Bliski zdobycia gola Wronka, ale Studziński powstrzymał naszego napastnika.
  • 3'
    Szukamy drugiego trafienia i cały czas atakujemy bramkę gości!
  • 1'
    1:0 (0:46) - Otwieramy wynik meczu po pierwszym celnym uderzeniu na bramkę już w 46. sekundzie meczu! Strzelcem Radosław Sawicki!
  • 1'
    Rac dograł krążek z narożnika do Kasperlika, ale ten uderzył niecelnie.
  • 1'
    Wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 18:30
    W bramce Pasów zagra dziś Rok Stojanović. Obie drużyny są już na tafli i za moment zaczynamy!
  • 18:24
    Transmisja w systemie PPV dostępna jest na platformie polskihokej.tv
  • 18:23
    Wejściówki na wszystkie domowe mecze Comarch Cracovii znajdziecie w serwisie online: https://bilety.cracovia.pl/
  • 18:23
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów spotkania znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:22
    Dobry wieczór! Przed nami inauguracja V rundy Polskiej Hokej Ligi sezonu 2022/23 i starcie z drużyną KH Energii Toruń. Pasy zajmują aktualnie drugą pozycję ze stratą czterech punktów do pauzującej dziś Unii Oświęcim. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej. Początek meczu już o godz. 18:30!