GKS Tychy GKS Tychy
Mecz zakończony Wynik meczu : 0 : 4
0:2 0:2 0:0, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie! Odnosimy trzecie zwycięstwo z rzędu i w dobrych humorach możemy udać się do Szwecji na kolejne spotkanie w Hokejowej Lidze Mistrzów! Dziękujemy za uwagę i życzymy przyjemnego wieczoru!
  • 60'
    Komorski pewnie łapie Stojanović!
  • 59'
    Uderzał Szturc, ale Stojanović zagarnia kijem krążek.
  • 59'
    Fucik opuszcza bramkę.
  • 58'
    O czas poprosił trener gospodarzy Andriej Sidorenko.
  • 57'
    Boivin i znów Stojanović, który mrozi krążek.
  • 56'
    Komorski z daleka po kiju obrońcy i krążek w bezpiecznej odległości mija naszą bramkę.
  • 55'
    Tyszanie wszelkimi sposobami starają się znaleźć sposób na Stojanovića.
  • 53'
    Arrak mocno niecelnie.
  • 53'
    Uderzał Boivin, ale dobrze ustawiony był Stojanović. Po chwili odpowiedział Csamango i Fucik mrozi krążek.
  • 52'
    Dziurdzia wraca już na lód i gramy w komplecie.
  • 51'
    Kontra Wronki, który podaje do Raca, a ten uderza na bliższy słupek. Fucik zdołał jednak się przemieścić.
  • 51'
    Pociecha do Bukowskiego pod bramkę, ale pewnie zatrzymuje krążek Stojanović.
  • 51'
    Minuta kary za nami. Skutecznie się bronimy.
  • 50'
    Znów mamy sześciu graczy na lodzie i zagramy bez jednego zawodnika. Wykluczenie odsiedzi Dziurdzia.
  • 48'
    Również za cross checking w boksie kar wylądował Komorski.
  • 48'
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje Kasperlik.
  • 48'
    Będzie podwójne wykluczenie. Do boksów kar udadzą się Kasperlik i Komorski.
  • 48'
    Indywidualnie Kaskinen i górą Stojanović.
  • 47'
    Uderzał Wronka i "zgasić" krążek pod bramką nieskutecznie próbował Kapica.
  • 46'
    Kinnunen brzydko zaatakowany pod bandą przez Starzyńskiego. Sędziowie nie przerywają gry.
  • 45'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 44'
    Próbował Boivin, ale udało się wybronić. Tyszanie atakują, ale póki co nieskutecznie.
  • 43'
    Do Arraka dołącza Rac za niedozwolone zagranie ręką i przez blisko dwie minuty zagramy w podwójnym osłabieniu!
  • 43'
    W boksie kar melduje się Arrak za trzymanie kija.
  • 43'
    Sygnalizowana kara dla Pasów.
  • 42'
    Mroczkowski spomiędzy bulików, ale parkanem odbija gumę Stojanović.
  • 41'
    Ostatnie dwadzieścia minut przed nami. Czekamy na kolejne gole naszej drużyny!
  • 19:31
    Strzały po II tercji: 18 - 23
  • 40'
    Podwyższamy prowadzenie w drugiej tercji i pewnie zmierzamy po kolejne zwycięstwo!
  • 38'
    Kasperlik z prawego bulika, i znów górą tyski golkiper.
  • 38'
    Po wznowieniu uderzał Kinnunen, ale znów górą bramkarz gospodarzy.
  • 37'
    W zamieszaniu podbramkowym krążek mrozi Fucik.
  • 36'
    Obie drużyny starają się rozwijać akcje, ale są one powstrzymywane w strefie środkowej lodowiska.
  • 34'
    Pociecha trafiony krążkiem długo nie podnosi się z lodu.
  • 33'
    0:4 (32:13) - Świetne dogranie Wronki na gola zamienia Erik Nemec i zdobywa swoje drugie trafienie w meczu!
  • 31'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Pociecha.
  • 30'
    Sygnalizowana kara dla GKS. Zagramy przez chwilę w podwójnej przewadze!
  • 30'
    Blisko, coraz bliżej bramki GKS! Rywale bronią się zaciekle.
  • 29'
    Szansa na podwyższenie prowadzenia! W boksie kar zasiada Bizacki.
  • 28'
    Zablokowany Kasperlik pod bramką rywali.
  • 28'
    0:3 (27:48) - Arrak najechał na krążek i sprzed lewego koła bulikowego posłał krążek między parkanami Fucika! Brawo!
  • 28'
    Marzec na lewo do Ubowskiego, ale ten w doskonałej sytuacji posyła krążek obok słupka naszej bramki. Rywalom ewidentnie nie klei się gra w tym meczu, za to Pasy mają dziś zdecydowaną przewagę na lodzie!
  • 27'
    Tyszanie nie zagrozili zbytnio naszej bramce i już gramy w komplecie.
  • 26'
    Dobrze się bronimy i nie pozwalamy rywalom na rozwinięcie ataku w przewadze.
  • 25'
    Niestety popełniamy błąd przy zmianie i w efekcie otrzymujemy karę za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
  • 25'
    Całą piątką atakujemy tyską bramkę.
  • 24'
    Kasperlik dogrywa do Jeżka, ten mocno sprzed bulika, ale trafia wprost w tyskiego golkipera.
  • 24'
    Kapica wycofał do Kinnunena, ten uderza sprzed niebieskiej, ale górą w tym starciu bramkarz tyskiego GKS-u.
  • 22'
    Racuk w zamieszaniu i krążek trafia w parkany Fucika.
  • 21'
    Wydawało się, że krążek wpadł do siatki rywali. Tymczasem guma gdzieś tam odbiła się od jednego z tyskich graczy i gra toczy się dalej!
  • 21'
    Kontra Pasów po kilku próbach tyszan. Na bramkę popędził Rac, który oddaje uderzenie z bliska i ......
  • 21'
    Roman Rac i Filip Komorski na wznowieniu ze środka. Górą zawodnik GKS-u, ale szybko odzyskujemy krążek.
  • 21'
    Wracamy do Tychów. Pasy rozpoczną drugą tercję przy dwubramkowym prowadzeniu.
  • 18:38
    Strzały po I tercji: 10 - 12
  • 20'
    Po golach Erika Nemeca i Romana Raca prowadzimy w Tychach po pierwszych dwudziestu minutach!
  • 20'
    Dwie dobre interwencje Stojanovića w ostatnich sekundach pierwszej tercji.
  • 20'
    Csamango uderza z bulika, ale Fucik odbija krążek.
  • 19'
    Uderzenie Nemeca sprzed bulików pewnie broni Fucik. Pasy są stroną przeważającą w tym meczu!
  • 18'
    Brynkus dogrywał krążek do Dziurdzii pod bramkę, ale ten nie przejął podania.
  • 17'
    Uderzał Komorski, a po dobitce pudłuje Sedivy.
  • 16'
    Boivin przy lewym słupku, ale Stojanović skraca kąt i zatrzymuje krążek!
  • 16'
    0:2 (15:17, 5/4) - Świetne dogranie Sawickiego do Raca, a ten bekhendem nie daje szans Fucikowi!
  • 13'
    Boivin za zahaczanie odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.
  • 13'
    Galant pod bramkę do Gościńskiego, ale ten nie zamknął podania.
  • 12'
    Oglądamy szybkie i płynne spotkanie.
  • 11'
    Younan pod bramką, ale ostatecznie zawodnik rywali nie oddał strzału.
  • 10'
    Kontra tyszan, ale sędziowie sygnalizują spalonego.
  • 10'
    Minimalnie pomylił się Rac. Trwa ostrzał tyskiej bramki.
  • 9'
    Kaskinen, ale Dziurdzia ofiarnie rzuca się pod krążek i blokuje strzał!
  • 8'
    Kapica do Wronki, ale strzał napastnika Pasów zostaje zablokowany.
  • 7'
    Wronka z najbliższej odległości minimalnie się pomylił.
  • 6'
    0:1 (5:50) - Nemec minął kilku rywali i precyzyjnie uderzył z bulika. Obejmujemy prowadzenie!
  • 6'
    Boivin na dalszy słupek, ale nie trafił w bramkę.
  • 5'
    Wronka niecelnie spod bramki.
  • 5'
    Pociecha spod bandy, ale Stojanović nie miał najmniejszych problemów z wyłapaniem krążka.
  • 5'
    Kasperlik do Sawickiego, ten uderza sprzed bulika, ale pewnie do raka łapie Fucik.
  • 4'
    Obie drużyny starają się atakować, choć brakuje celnych strzałów na bramkę.
  • 3'
    Kapica pod bramkę do Michalskiego, ten jednak nie trafił w krążek.
  • 2'
    Csamango pognał lewą stroną, odegrał do Racuka, ale ten spomiędzy bulików uderza wprost w bramkarza.
  • 1'
    Tyszanie od razu przystąpili do ataku i aż trzykrotnie Stojanović zmuszony do interwencji!
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 17:48
    Transmisję ze spotkania przeprowadzi portal polskihokej.tv
  • 17:47
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 17:12
    Witamy ze Stadionu Zimowego w Tychach. Przed nami pojedynek dwóch drużyn, które nie mogą zaliczyć początku tego sezonu do udanych. GKS Tychy zdobył tylko sześć punktów i zanotował aż cztery porażki z rzędu. Pasy po początkowym falstarcie wydają się jednak wracać na właściwie tory. Przed nami ligowy klasyk, a więc pojedynek GKS Tychy - Comarch Cracovia!