Wronka nie był w stanie oddać strzału pod bramką rywali.
  • Początek dogrywki
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Równo z syreną uderzał Saur. Wynik nie został rozstrzygnięty i po 60 minutach będziemy mieć dogrywkę po trzech graczy z pola.
  • 60'
    Próbują jeszcze Pasy. Uderzał Kasperlik, ale bezskutecznie.
  • 60'
    O czas poprosił trener gospodarzy Robert Kalaber.
  • 58'
    Po objechaniu bramki z ostrego kąta uderzał Racuk, a po chwili szczęścia próbował Graborenko. Znów jednak górą bramkarz JKH.
  • 58'
    Indywidualnie Kapica, ale w zamieszaniu krążek zatrzymuje Balizs.
  • 57'
    Dobra okazja Kasperlika, ale nasz napastnik przestrzelił.
  • 56'
    Paś obok bramki.
  • 55'
    Rac pognał prawą stroną, ale został powstrzymany przez defensywę miejscowych.
  • 54'
    Wymiana krążka między Wronką, a Brynkusem, ale nie udało się zakończyć tej akcji strzałem.
  • 52'
    3:3 (51:04, 5/4) - Szybko wykorzystana przewaga i krążek w bramce Pasów umieszcza Paś.
  • 51'
    Za opóźnianie gry do boksu kar trafia Gula.
  • 50'
    Indywidualnie Urbanowicz, ale jego uderzenie broni Zabolotny.
  • 48'
    Najpierw Mikyska z ostrego kąta, później po wznowieniu Jansons, ale bez powodzenia.
  • 48'
    Okres gry bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 46'
    Świetna interwencja Zabolotnego zapobiega utracie gola.
  • 45'
    Janosns w dobrej sytuacji pudłuje przed naszą bramką.
  • 43'
    Brynkus po lodzie i broni Balizs. Po chwili również uderzenie naszego napastnika zostało powstrzymane przez bramkarza rywali.
  • 42'
    2:3 (41:22) - Nemec z bliska skierował krążek do bramki i odzyskujemy prowadzenie!
  • 42'
    Sevcenko z ostrego kąta trafia w słupek.
  • 41'
    Wznowienie dla Pasów.
  • 18:35
    Strzały po II tercji: 13 - 31
  • 40'
    Uderzał jeszcze Jezek, ale krążek opuszcza taflę.
  • 40'
    Pasy już w komplecie i za moment nastąpi koniec tej odsłony.
  • 39'
    Seria kilku uderzeń na bramkę Pasów, które we wspaniałym stylu obronił Zabolotny!
  • 38'
    Za zahaczanie do boksu kar zjechał Gula.
  • 38'
    Urbanowicz zablokowany pod naszą bramką, a po chwili niecelnie uderzał Paś. Sędziowie sygnalizują karę dla naszej drużyny.
  • 37'
    Rajamaki przy lewym słupku i Zabolotny łapie krążek!
  • 36'
    Przycisnęło Jastrzębie. Mikyska na buliku z klepy i parkanami broni Zabolotny. Po chwili obok bramki uderzał Jansons.
  • 34'
    2:2 (33:01) - Wronka w indywidualnej akcji, lekko podniósł krążek i strzałem w długi róg doprowadza do remisu! Dodajmy jeszcze, że punkt za asystę zaliczył Fabian Kapica, dla którego jest to drugie "oczko" w barwach Pasów!
  • 33'
    Wybroniliśmy osłabienie i gramy w komplecie.
  • 31'
    Interwencja Zabolotnego po strzale Freidenfeldsa.
  • 31'
    Niestety łapiemy kolejne wykluczenie. Za zahaczanie do boksu kar zostaje też odesłany F. Kapica i teraz zagramy w osłabieniu.
  • 30'
    Drużyny zagrają jednak 5 na 5 na lodzie.
  • 30'
    Josef Svec - ostrość
  • 30'
    Ł. Nalewajka - ostrość
  • 30'
    Roman Rac - ostrość
  • 30'
    Przepychanki zawodników, w tym najbardziej krewkich Jeżka i Ł. Nalewajki. Posypią się kary dla obu drużyn, które za moment umieścimy.
  • 30'
    Rac i w zamieszaniu mrozi gumę Balizs.
  • 30'
    Strata Michalskiego po wjeździe w tercje gospodarzy.
  • 29'
    Uderzenie Freidenfeldsa broni Zabolotny.
  • 28'
    Powstrzymany D. Kapica po wjeździe w tercję rywali.
  • 26'
    Rajamaki z narożnika wrzuca krążek pod bramkę i końcówką kija trącił gumę Urbanowicz. Zabolotny jednak dobrze interweniuje i będziemy mieć wznowienie.
  • 26'
    Niepilnowany Racuk z bulika, ale kolejną dobrą interwencją popisuje się Balizs.
  • 25'
    2:1 (24:50) - Po wznowieniu zza koła bulikowego uderzał Horzelski i krążek wpada do bramki Pasów.
  • 25'
    Freidenfelds uderzał bekhendem tuż przy lewym słupku, ale broni Zabolotny.
  • 23'
    Urbanowicz próbował ze slotu, ale w ostatniej chwili defensorzy Pasów odbierają mu krążek.
  • 23'
    Rywale od dłuższej chwili zamykają nas w tercji, w końcu udaje się wystrzelić krążek na uwolnienie.
  • 22'
    Bryk z trzech metrów, ale Zabolotny mrozi krążek.
  • 21'
    Jastrzębianie grają już w komplecie.
  • 21'
    Rac pognał prawą stroną i uderzył na bramkę JKH. Czujnie jednak Balizs.
  • 21'
    Pierwszy krążek dla rywali.
  • 17:43
    Strzały po I tercji: 7 - 12
  • 20'
    Niedokładnie z bliska Nemec.
  • 19'
    Kolejne wykluczenie dla JKH. Paś sfaulował Kasperlika i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty. Oznacza to, że już do końca tej tercji będziemy grać w przewadze.
  • 18'
    Pelaczyk z bulika i pewnie do raka łapie gumę Zabolotny.
  • 17'
    Górny wraca na lód i rywale grają już w pełnym zestawieniu.
  • 16'
    Kinnunen z bliska obok bramki.
  • 16'
    Mamy problem z rozegraniem przewagi.
  • 15'
    Górny fauluje Wronkę w narożniku tafli i sędziowie odsyłają go do boksu kar.
  • 14'
    Paś w doskonałej sytuacji, ale zamiast strzału, zdecydował się na rozegranie, co nie okazało się dobrym wyjściem.
  • 13'
    Osamotniony w tercji rywali Racuk oddaje strzał bekhendem z bulika. Dobrze jednak ustawiony był Balizs.
  • 11'
    Strata JKH, krążek przejmuje Sawicki, który oddaje gumę do nadjeżdżającego Kasperlika. Ten jednak nie jest w stanie oddać uderzenia. Wydawałoby się, że lepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie bezpośredni strzał na bramkę naszego napastnika z numerem "13".
  • 10'
    Dogranie do Urbanowicza, ale ten mając przed sobą pustą bramkę nie sięgnął krążka.
  • 9'
    1:1 (8:35) - Urbanowicz wyjechał z ławki kar i w sytuacji sam na sam doprowadza do remisu.
  • 9'
    Gospodarze grają już w komplecie.
  • 8'
    Zakończyło się pierwsze wykluczenie Jastrzębia.
  • 8'
    Wronka wrzucał krążek pod bramkę z ostrego kąta, ale szybszy był Balizs, który mrozi gumę.
  • 8'
    Gula z bulika, Balizs odbija krążek i w zamieszaniu próbujemy niecelnie dobijać.
  • 7'
    Kolejne wykluczenie dla JKH. Na ławce kar za trzymanie siada Urbanowicz i przez 83 sekundy zagramy w podwójnej przewadze!
  • 6'
    Kara techniczna dla JKH za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Rajamaki.
  • 6'
    Kasperlik sam na sam, ale Balizs wyjeżdza z bramki i zatrzymuje krążek!
  • 5'
    Szukamy drugiego trafienia i zamykamy rywali w ich tercji.
  • 4'
    1:0 (3:42) - Uderzał Gula z niebieskiej, krążek odbija Balizs i D. Kapica umieszcza gumę w odsłoniętej bramce!
  • 3'
    W dobrej sytuacji znalazł się Kasperlik, ale górą w tym starciu był Balizs.
  • 3'
    Pelaczyk próbował swoich sił w indywidualnej akcji, ale dobra gra naszej defensywy zapobiegła groźnej sytuacji.
  • 3'
    Wybicie na uwolnienie i gra trafia do tercji gospodarzy.
  • 2'
    Kontra Pasów, jednak po indywidualnej akcji Bdzoch uderza obok bramki.
  • 2'
    Uderzał Kostek, ale jego uderzenie broni Zabolotny.
  • 1'
    Wrzucenie pod bramkę Pasów, ale krążek trafia w Pasia.
  • 1'
    Krążek przejmują Pasy. Do boju!
  • 16:58
    W bramce Pasów wystąpi dziś David Zabolotny.
  • 16:54
    Transmisję wideo w systemie PPV znajdziecie na platformie https://polskihokej.tv/. (Zachęcamy do wykupywania dostępów, ponieważ część środków trafi trafi na konto Klubu i wesprze drużynę 12-krotnych mistrzów Polski!)
  • 16:52
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 16:52
    Przed nami mecz 34. kolejki PHL przeciwko JKH GKS Jastrzębie, w którym powalczymy o pierwszą wygraną w 2023 roku! Bądźcie z nami i śledźcie naszą relację tekstową!