JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie
  • 60'
    Koniec! Zwyciężamy po emocjonującym spotkaniu! Dziękujemy drużyno!
  • 59'
    7:4 (58:45, do pustej) - Damian Kapica trafia do pustej bramki i pieczętuje zwycięstwo1
  • 59'
    Pusta bramka JKH!
  • 58'
    Teraz Kapica w sytuacji sam na sam, ale jego intencje wyczuł golkiper JKH!
  • 56'
    Kasperlik w sytuacji sam na sam uderza ponad bramką.
  • 55'
    Uderzenie Pasów z lewego bulika.
  • 54'
    Nemec z bulika po lodzie pod bramkę, Kapica minimalnie minął się z krążkiem!
  • 52'
    Tempo gry w ostatnich minutach nieco spadło. Zawodnicy wyraźnie szukają drugiego oddechu.
  • 49'
    6:4 (48:55) - Co za mecz! Pasy nie zamierzają odpuszczać i po uderzeniu Racuka skuteczną dobitką popisuje się Csamango!
  • 49'
    5:4 (48:34) - Kontaktowe trafienie strzałem przy prawym słupku zdobywa Svec po podaniu Urbanowicza.
  • 49'
    Stojanović daleko wyjeżdża z bramki i wybija krążek.
  • 47'
    5:3 (46:16) - Najpierw błąd popełnił Balizs, który za własną bramką nie przejął krążka i bliski strzelenia na pustą był Brynkus. Po chwili jednak w zamieszaniu krążek do siatki wpakował Racuk!
  • 46'
    Kaleinikovas po kiju obrońcy i krążek opuszcza taflę.
  • 45'
    Sawicki zza bulika uderza mocno niecelnie.
  • 43'
    Stojanović zatrzymuje trudne uderzenie rywali.
  • 41'
    4:3 (40:10) - Kibice nie zdążyli jeszcze zająć miejsc, a Pasy obejmują prowadzenie. Hat-trick zdobywa Kasperlik. Brawo!
  • 20:05
    Strzały po II tercji: 23 - 20
  • 40'
    Więcej sytuacji strzeleckich już nie oglądaliśmy i drugą odsłonę kończymy przy stanie 3:3, co gwarantuje spore emocje w trzeciej odsłonie!
  • 38'
    Kalenikovas mimo asysty obrońcy zdołał oddać strzał. Zamiast krążka w bramce Cracovii znalazł się... zawodnik JKH, który wpadł na Stojanovića.
  • 36'
    Pasy bez problemu wjeżdżają w tercję gości, brakuje jednak ostatniego podania, by zmusić do wysiłku golkipera Jastrzębia.
  • 35'
    Wronka objechał bramkę, ale nie umieścił krążka w siatce. Sędziowie zdecydowali się jeszcze na weryfikację tej akcji.
  • 35'
    Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 33'
    Pelaczyk, który odsiadywał pięciominutowe wykluczenie za Bryka pojawił się już na lodzie. Oznacza to, że teraz przez 80 sekund to Pasy zagrają w osłabieniu.
  • 33'
    Stojanović zatrzymuje uderzenie z klepy po wygranym wznowieniu JKH.
  • 33'
    Niestety błąd przy zmianie skutkuje karą techniczną za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Dziurdzia.
  • 32'
    Pasy w ataku i trener gości Robert Kalaber chcąc wyrwać rywali z uderzenia poprosił o regulaminowy czas.
  • 32'
    Wronka wycofał do Guli pod niebieską, uderzenie naszego kapitana zatrzymuje jednak Balizs.
  • 31'
    Dogranie do Kasperlika, ten uderza tuż przy słupku, ale Balizs broni instynktownie!
  • 30'
    3:3 (29:01) - Sawicki urwał się obronie i precyzyjnym uderzeniem doprowadza do wyrównania!
  • 28'
    Penalty 25
    Za atak kijem trzymanym oburącz i niesportowe zachowanie karę meczu otrzymuje Bryk. Tego zawodnika nie zobaczymy już dzisiaj na tafli!
  • 28'
    Z ostrego kąta uderzał Rac, ale krążek nie znalazł drogi do bramki.
  • 27'
    Racuk nie potrafił umieścić krążka w pustej bramce.
  • 25'
    Jastrzębianie zamykają nas w swojej tercji.
  • 23'
    2:3 (22:59) - Dogranie zza bramki Korkiakoskiego uderzeniem z bulika na gola zamienia Jarosz. Goście znów na prowadzeniu.
  • 22'
    Kapica z ostrego kąta dogrywa pod bramkę, ale w zamieszaniu nikt nie przejął krążka.
  • 21'
    2:2 (20:59) - Kasperlik sam na sam. Intencje naszego napastnika wyczuł bramkarz JKH, ale odbił krążek w tak niefortunny sposób, że ten wpadł do bramki!
  • 21'
    Po dobitce wprost w bramkarza trafia Kasperlik.
  • 21'
    W pierwszym wznowieniu w tej odsłonie lepsi goście.
  • 19:18
    Strzały po I tercji: 13 - 8
  • 20'
    Racuk objechał bramkę, ale krążek po jego uderzeniu ląduje na pleksie za bramką. Po chwili syrena kończy pierwszą odsłonę.
  • 20'
    Michalski po kiju obrońcy obok słupka.
  • 19'
    Kasperlik pognał lewą stroną, odegrał tyłem do Raca, ale ten nie przejął krążka.
  • 18'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 16'
    Za trzymanie do boksu kar udaje się Saur. Znów musimy radzić sobie bez jednego zawodnika.
  • 16'
    Zakończyła się kara Nemeca, sygnalizowane jest jednak kolejne wykluczenie dla Pasów...
  • 16'
    Na lodzie pojawiła się krew, konieczne jest więc wyczyszczenie tafli przez służby techniczne lodowiska.
  • 16'
    Potrzebna będzie interwencja służb medycznych. Wronka długo nie podnosi się z lodu, na szczęście po chwili opuszcza taflę o własnych siłach.
  • 16'
    Powalony na lód Wronka długo nie podnosi się z lodu. Gwizdy niezadowolenia na trybunach...
  • 15'
    Nieudane wybicie krążka i ze slotu wprost w bramkarza trafia Kaleinikovas.
  • 14'
    Za ostrość do boksu kar odesłany został Nemec.
  • 14'
    Od zakrystii uderzał Freidenfelds, ale Stojanović mrozi gumę. Będzie jednak kara dla zawodnika Pasów.
  • 13'
    Posiadamy optyczną przewagę. Teraz pora na wyrównującego gola!
  • 12'
    Korkakioski z bulika nad poprzeczką.
  • 11'
    Nemec ze slotu, ale w ogromnym zamieszaniu krążek broni Balizs. Trwa kanonada strzelecka na bramkę JKH!
  • 11'
    Wronka do Kapicy, ten odgrywa do Michalskiego, ale uderzenie naszego napastnika z koła bulikowego zatrzymuje Balizs.
  • 10'
    Rac zza bramki do Kasperlika, ale uderzenie tego drugiego broni kijem bramkarz JKH.
  • 9'
    Spalony w polu bramkowym gości.
  • 8'
    Z ostrego kąta uderzał Brynkus, ale pewnie do raka łapie krążek Balizs.
  • 7'
    1:2 (6:56) - Sinegubovs uderzeniem z pierwszego krążka zaskakuje Stojanovića i JKH znów na prowadzeniu.
  • 6'
    Solowy rajd Wronki, ale bez uderzenia na bramkę.
  • 4'
    1:1 (3:30) - Szybko doprowadzamy do wyrównania! Uderzeniem na dalszy słupek gola zdobywa Kasperlik!
  • 3'
    Brynkus z bliska, ale gumę mrozi Balizs.
  • 3'
    0:1 (2:17) - Precyzyjne uderzenie Mikyski i goście obejmują prowadzenie.
  • 2'
    Pierwsza interwencja Stojanovića, ale JKH wciąż w ataku.
  • 1'
    Za atak kijem trzymanym oburącz już w 12. sekundzie meczu do boksu kar odesłany został Jeżek.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 18:23
    Jako ciekawostkę podamy, że Damian Kapica ostatni raz wystąpił w drużynie Pasów 13 marca i od tego czasu minęło 196 dni!
  • 18:18
    Do bramki Pasów po jednomeczowej absencji powraca Rok Stojanović.
  • 18:17
    Dziś po długiej nieobecności wraca do składu Damian Kapica, który wystąpi w jednym ataku z Patrykiem Wronką oraz Mateuszem Michalskim czyli dobrymi znajomymi z macierzystego Podhala.
  • 18:16
    Zestawienia obu drużyn oraz arbitrów spotkania znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:16
    Niedziela, 25 września. Przed nami mecz 7. kolejki Polskiej Hokej Ligi, w którym na Lodowisku im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie podejmiemy JKH GKS Jastrzębie. Początek już o godz. 18:30.