Przypominamy, że zawodnicy rozegrają po pięć serii rzutów karnych.
    Kinnunen z bliska i znów górą tyski bramkarz. 30 sekund do końca dogrywki!
    Saur z niebieskiej, ale kijem broni Fucik.
  • 63'
    Ponownie Mroczkowski sam na sam i świetną interwencją ratuje nas Stojanović!
  • 62'
    Mroczkowski urwał się naszym zawodnikom i w sytuacji sam na sam bekhendem trafia w boczną siatkę. Zadrżały serca kibiców, którzy już widzieli krążek w bramce!
  • 61'
    Kasperlik sprzed bulika. Odbija Fucik i ofiarnie rzuca się na krążek.
  • 61'
    Zaczynamy! Pasy jesteśmy z Wami!
  • Początek dogrywki
  • 20:47
    W pięciominutowej dogrywce zagramy po trzech zawodników z pola. O losach meczu przesądzi "złoty gol". W przypadku dalszego braku rozstrzygnięcia o wyniku zadecyduje seria najazdów.
  • 20:46
    Strzały po III tercji: 24 - 42
  • Koniec III tercji
  • 58'
    Komorski indywidualnie, ale trafia w parkany Stojanovica!
  • 57'
    Mroczkowski do Boivina, ale podanie przecina Saur.
  • 56'
    Jeziorski pod bramkę do Komorskiego, ale ten nie trafia w krążek.
  • 54'
    Younan nie trafia krążek z najbliższej odległości.
  • 53'
    Jeziorski z ostrego kąta, ale dobrze spisał się Stojanović.
  • 53'
    Kinnunen z niebieskiej i dobra interwencja Fucika.
  • 53'
    Sporo walki na tafli. Obie drużyny liczą na rozstrzygnięcie jeszcze w regulaminowym czasie gry.
  • 51'
    Rac przecina podanie i z trudem Fucik wybija krążek, który spokojnie zmierzał w okienko.
  • 50'
    Racuk minął kilku rywali, ale jego dogranie zostało zablokowane.
  • 49'
    Goal
    3:3 (48:25) - Gola po kontrze zdobywa Mroczkowski.
  • 49'
    Walka na lodzie trwa. Zablokowany Kapica, który próbował uderzać w odsłoniętą część bramki.
  • 47'
    Jeżek wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • 47'
    Tuż przy słupku nad poprzeczką uderza Boivin.
  • 46'
    Z bliska wprost w bramkarza trafia Mroczkowski.
  • 45'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu kar wędruje dzisiejszy kapitan Aleś Jeżek.
  • 43'
    Goal
    3:2 (42:58) - Younan uderzeniem po lodzie na buliku umieszcza krążek między parkanami Stojanovica. Rywale łapią kontakt.
  • 43'
    Zablokowane uderzenie Sawickiego na buliku.
  • 43'
    Bizacki spod bandy i Stojanović mrozi krążek. Dobra dyspozycja naszego bramkarza w pierwszych minutach tej tercji.
  • 42'
    Seria podań i z bulika uderza Jaśkiewicz. Krążek zatrzymuje jednak Stojanović.
  • 41'
    Goście z impetem rozpoczęli tę odsłonę.
  • 41'
    Sedivy z bulika i świetna interwencja Stojanovića!
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla tyszan.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu. Walczyć Pasy!
  • Początek III tercji
  • 20:10
    Strzały po II tercji: 19 - 29
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Drugą tercję kończymy w o wiele lepszych nastrojach. Do bramki rywali trafiali: Kapica, Sawicki i Wronka. Brawo!
  • 39'
    Dogranie po kontrze do nadjeżdżającego Racuka, ale ten nie sięgnął krążka.
  • 37'
    Po chwili Komorski huknął ze slotu, ale krążek mija słupek naszej bramki!
  • 37'
    Dwójkowa kontra tyszan, ale Saur zalicza dobrą interwencję.
  • 36'
    Goal
    3:1 (35:26, 5/4) - Mroczkowski wycofał do Pociechy, a ten z przestrzeni międzybulikowej umieszcza krążek w bramce. Nic się nie stało, gramy dalej!
  • 36'
    Penalty 2
    Niestety znów zagramy w osłabieniu. Za wybicie krążka bezpośrednio poza taflę do boksu kar odesłany zostaje Krejci.
  • 35'
    Pasy już w komplecie!
  • 34'
    Sedivy z okolic bulika i Stojanović pewnie łapie i mrozi krążek.
  • 33'
    Penalty 2
    Kasperlik nieprawidłowo powstrzymał nadjeżdżającego na naszą bramkę rywala i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.
  • 31'
    Jezek po wycofaniu krążka po lodzie uderza sprzed niebieskiej, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Fucika.
  • 31'
    Goal
    3:0 (30:06) - Wronka bekhendem umieszcza krążek w okienku bramki GKS-u i prowadzimy już trzema bramkami!
  • 30'
    Kapica minął kilku rywali i próbował uderzać zza bramki. Zrobił to jednak zbyt niedokładnie.
  • 29'
    Przewaga Pasów w tej tercji nie podlega żadnej dyskusji.
  • 29'
    Racuk z ostrego kąta, ale rywale przejmują krążek.
  • 27'
    Tuż przy słupku uderzał Jeziorski, ale dobrze ustawiony był Stojanović.
  • 26'
    Goal
    2:0 (25:58) - W momencie gdy kończyła się kara Pasy po ładnie rozegranym zamku podwyższają prowadzenie. Gola zdobywa Sawicki!
  • 25'
    Z bulika obok bramki uderzał Michalski.
  • 24'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Bizacki.
  • 24'
    Racuk urwał się obronie i popędził na bramkę, ale został nieprzepisowo powstrzymywany przez rywala.
  • 24'
    Pasy poczuły krew i szukają kolejnego trafienia. Z niebieskiej obok bramki uderzał Rac.
  • 23'
    Goal
    1:0 (22:08) - Husak z bulika, Fucik odbija krążek i do pustej bramki kieruje go Kapica!
  • 21'
    Sawicki wjechał w tercję gości i próbował z bliska wepchnąć krążek do bramki. Po chwili uderzał Kasperlik i Fucik gubi krążek. Tyszanie w porę jednak się połapali.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w tej tercji wygrywają goście.
  • 21'
    Wracamy na Lodowisko przy Siedleckiego 7. Drużyny są już na tafli i za dosłownie chwilę zaczynamy!
  • Początek II tercji
  • 19:21
    Strzały po I tercji: 8 - 17
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję. Oglądaliśmy sporo walki i sytuacji podbramkowych, ale zabrakło goli. Liczymy, że już po przerwie Pasy otworzą wynik.
  • 20'
    Dwójkowa kontra tyszan i dobra interwencja Saura, który blokuje podanie.
  • 18'
    Oglądamy mecz walki. Obie drużyny szukają okazji do zdobycia gola.
  • 17'
    Sedivy z ostrego kąta i świetnie barkiem broni Stojanović.
  • 16'
    Trójkowa kontra Pasów, z bulika huknął Wronka, ale na raty broni Fucik.
  • 15'
    Komorski z bliska obok słupka.
  • 15'
    Spod bandy uderzał Wróbel, ale pewnie do raka łapie Stojanović.
  • 13'
    Kontra Pasów i z bliska próbował Racuk.
  • 12'
    Jaśkiewicz i kijem broni Stojanovic.
  • 11'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 11'
    Po długim rozegraniu krążka Stojanović zatrzymuje uderzenie Pociechy sprzed niebieskiej.
  • 9'
    Penalty 2
    Za wysoki kij do boksu kar zostaje odesłany Krejci.
  • 8'
    Z niebieskiej uderzał Saur, ale krążek odbija się od defensora gości.
  • 7'
    Dupuy wraca na lód. Rywale grają już w komplecie.
  • 6'
    Polak z bulika nad poprzeczką.
  • 5'
    Penalty 2
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Dupuy.
  • 4'
    Zamieszanie podbramkowe i Stojanović mrozi krążek.
  • 4'
    Kaskinen urwał się obronie, ale w sytuacji sam na sam trafia wprost w Stojanovica.
  • 3'
    Kanonada strzelecka na bramkę tyszan. Najpierw z bulika próbował Kasperlik, później ze slotu huknął Sawicki. Rywale zdołali jednak się wybronić i wybijają krążek na uwolnienie.
  • 2'
    Bizacki wjechał z kontrą do naszej tercji, ale dobrze spisali się nasi defensorzy.
  • 1'
    Dogranie zza bramki i Stojanović mrozi krążek.
  • 1'
    Wznowienie ze środka Pasów! Do boju!
  • 1'
    Z dziesięciominutowym opóźnieniem rozpoczynamy mecz z GKS Tychy. Życzymy wielu sportowych emocji oraz wygranej Pasów!
  • Początek meczu
  • 18:36
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:00
    UWAGA! Z powodu problemów drużyny gości z dojazdem, spotkanie rozpocznie się dziesięć minut później!
  • 17:48
    Witamy z Lodowiska przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie! Już o godz. 18:30 zmierzymy się z GKS Tychy w ligowym klasyku! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.