0:1 0:2, 2:2, ___ ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie! Zdobywamy Arenę Sanok i dopisujemy do swego konta kolejne trzy punkty!
  • 60'
    2:4 (59:37, do pustej) - Damian Kapica, podobnie jak w meczu z JKH, uderzeniem do pustej bramki przesądza o losach meczu!
  • 60'
    I znów sześciu sanoczan z pola na tafli. Minuta do końca regulaminowego czasu gry!
  • 59'
    Po wznowieniu uderzenie Pasów broni Salama.
  • 59'
    Uwolnienie i sanocki golkiper musi wrócić między słupki.
  • 59'
    Rywale stawiają wszystko na jedną kartę. Salama zjeżdża do boksu!
  • 57'
    Tempo meczu nieco spadło.
  • 56'
    Kasperlik przejął krążek i popędził na bramkę Salamy, ten jednak zatrzymuje próbę strzału naszego napastnika.
  • 55'
    Pawlenko nieskutecznie spomiędzy bulików.
  • 54'
    Sporo pracy w ostatnich minutach ma Stojanović. Gospodarze zwietrzyli szansę na odwrócenie losów tego spotkania!
  • 53'
    W zamieszaniu rywale trafiają w boczną siatkę, a po chwili Stojanović zmuszony do zamrożenia krążka.
  • 53'
    Rywale ewidentnie przebudzili się w trzeciej tercji i cały czas atakują bramkę Pasów.
  • 52'
    Karlsson z bulika, uderzenie poprawia Makela i z trudem interweniuje Stojanović.
  • 50'
    3:2 (49:56) - Łysenko z bekhendu daje rywalom kontaktowe trafienie.
  • 50'
    Karlsson sprzed niebieskiej uderzał niecelnie z nadgarstka.
  • 49'
    Pawlenko uderza z niebieskiej i krążek odbija się od Kinnunena. W międzyczasie Brynkus wrócił już na taflę.
  • 48'
    Harila pod bramkę, tam bliski przejęcia krążka był Tamminen.
  • 47'
    Jeden z zawodników Pasów wpadł na bramkarza Sanoka. Rywale są jednak w posiadaniu krążka i sędziowie nie przerywają gry.
  • 47'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar zjeżdża Brynkus.
  • 46'
    Poszarpali się Wronka z Ahoniemim, ale sędziowie szybko rozdzielają zawodników.
  • 46'
    Dziurdzia wraca na lód, ale sygnalizowana jest kolejna kara dla Pasów.
  • 46'
    Ahoniemi i dobitki próbował Makela. Dobrze jednak w tej sytuacji zachował się Husak.
  • 45'
    Rywale zakładają zamek.
  • 44'
    Sędziowie wracają na taflę. Jak się okazuje nic nie ulegnie zmianie. Arbitrzy powinni jednak zdecydowanie szybciej rozstrzygać takie wątpliwości. Gramy dalej!
  • 44'
    Wciąż nie znamy ostatecznej decyzji... Ciężko w tej sytuacji o stosowny komentarz.
  • 44'
    Przerwa w grze przedłuża się, sędziowie wciąż nie podjęli jeszcze decyzji.
  • 44'
    Sędziowie dokonują jeszcze weryfikacji wideo bramki dla Sanoka.
  • 44'
    Przewracany Makela i Dziurdzia otrzymuje dwie karne minuty.
  • 44'
    Kontra Sanoka i po uderzeniu Biłasa krążek trafia w obramowanie bramki Stojanovića!
  • 43'
    Wronka do Jeżka, ten uderza po lodzie i broni Salama.
  • 43'
    1:3 (42:01, 5/4) - Rozklepana obrona Pasów i gola uderzeniem przy lewym słupku zdobywa Pawlenko.
  • 42'
    Póki co skutecznie się bronimy.
  • 41'
    Za natarcie karę otrzymuje Kasperlik i przez 95 s. zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 40'
    Karę w końcówce drugiej tercji za spowodowanie upadku otrzymuje bramkarz Rok Stojanović. Odsiedzi ją Kapica.
  • 19:29
    Strzały po II tercji: 14 - 30
  • 40'
    Kończymy drugą odsłonę. Równo z syreną została zasygnalizowana też kara dla Pasów, dlatego trzecią tercję rozpoczniemy w liczebnym osłabieniu.
  • 39'
    Łysenko powstrzymuje groźną sytuację pod swoją bramkę.
  • 38'
    Rywale już w komplecie. Trójkowa kontra Pasów, ale Racuk po dograniu Csamango zostaje zablokowany i nie jest w stanie wykończyć tej akcji.
  • 38'
    Kapica, zasłaniany Salama, ale zabrakło dobitki. Po chwili Kapica tuż pod bramką gubi krążek. Gra toczy się dalej i niecelnie z dystansu uderzał Nemec.
  • 37'
    Zablokowane uderzenie Raca. Bliski przejęcia krążka i dobitki był Jeżek.
  • 36'
    Za uderzanie kijem Hoglund wędruje na ławkę kar i osłabia swój zespół.
  • 35'
    Dogranie zza bramki do Ahoniemiego, ten jednak z najbliższej odległości pudłuje. Po chwili Pasy wyprowadzają kontrę i uderzenie Arraka broni Salama.
  • 33'
    Csamango wraca na lód. W międzyczasie uderzał Heikkinen i dobijać próbował Tamminen. Wyszliśmy jednak cało z opresji.
  • 32'
    Łysenko z niebieskiej i broni Stojanović.
  • 31'
    0:3 (30:42, 4/5) - Coś niesamowitego! W osłabieniu Brynkus urwał się defensywie i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza rywali!
  • 31'
    Teraz to Pasy będą musiały radzić sobie w osłabieniu. Za rzucenie na bandę dwie karne minuty otrzymuje Csamango.
  • 30'
    Rywale już w komplecie.
  • 30'
    Sawicki po długim rogu i znów krążek zatrzymuje Salama.
  • 29'
    Salama w zamieszaniu ratuje swój zespół i mrozi grę.
  • 28'
    W zamieszaniu podbramkowym Dobosz zahaczył łyżwą jednego z zawodników Pasów i otrzymuje za to przewinienie karę dwóch minut.
  • 28'
    Makela po lodzie pod bramkę. Nikt jednak nie przeciął tego krążka.
  • 27'
    Arrak z pierwszego krążka, ale pewnie broni Salama.
  • 27'
    Coraz mocniej napieramy na drużynę gospodarzy.
  • 26'
    Wronka obsłużył dobrym podaniem Csamango, ale ten nie był w stanie pokonać bramkarza rywali.
  • 25'
    Hoglund uderza przy bliższym słupku, ale Stojanović pewnie broni.
  • 23'
    Zmarnowana dobrze zapowiadająca się kontra sanoczan.
  • 22'
    Valtola pod bramką zmienia tor lotu krążka, ale Stojanović nie daje się zaskoczyć!
  • 21'
    0:2 (20:50, 5/4) - Kinnuen precyzyjnym uderzeniem podwyższa prowadzenie Pasów!
  • 21'
    Sawicki z dystansu, broni Salama i dobitki próbował Rac.
  • 21'
    Zaczynamy drugie dwadzieścia minut. Pasy jeszcze przez 71 sekund zagrają w liczebnej przewadze. To efekt kary z końcówki pierwszej odsłony za nadmierną liczbę zawodników w ekipie Marmy.
  • 18:42
    Strzały po I tercji: 9 - 17
  • 20'
    Kończymy pierwszą tercję. Pasy prowadzą 1:0 po golu Martina Kasperlika!
  • 20'
    W zamieszaniu krążek mrozi Salama.
  • 20'
    Sześciu zawodników Sanoka na lodzie i rywale otrzymują karę techniczną. Odsiedzi ją Filipek.
  • 18'
    Łysenko z bliska po indywidualnej akcji, ale dobrze ustawiony był Stojanović.
  • 17'
    Arrak pognał lewą stroną i z okolic bulika zdecydował się na uderzenie. Krążek trafia jednak wprost w bramkarza. Wydaje się, że w tej sytuacji nasz napastnik mógł dogrywać do, ustawionego na lepszej pozycji, Brynkusa.
  • 16'
    Wrzutka pod bramkę Sanoka, krążek odbity od łyżwy Csamango i Salama mrozi gumę.
  • 16'
    Koniec kary Biłasa. Wcześniej dwa uderzenie Pasów zatrzymuje bramkarz rywali.
  • 15'
    Najpierw Rac, później po długim rogu Sawicki, ale górą w obu tych sytuacjach jest Salama.
  • 14'
    Nieprzepisowo zachował się Biłas i sędziowie odsyłają go do boksu kar. To drugie wykluczenie zawodnika Marmy w tym meczu.
  • 13'
    Krążek po uderzeniu Jeżka sparował odbijakiem Salama.
  • 13'
    Dalekie podanie do Dziurdzii, ale szybszy był Karlsson.
  • 12'
    Wronka do Racuka, ale ten pod bramką zostaje powstrzymany przez rywali.
  • 12'
    Gula z niebieskiej obok bramki.
  • 11'
    Doskonała sytuacja Csamango, ale nasz napastnik trafia prosto w bramkarza.
  • 10'
    Pasy posiadają optyczną przewagę i co chwila goszczą w tercji rywali.
  • 9'
    W dobrej sytuacji Biłas gubi krążek.
  • 9'
    W zamieszaniu Stojanović mrozi krążek.
  • 9'
    Uderzał Karlsson, ale pewnie do raka łapie Stojanović.
  • 8'
    0:1 (7:08) - Błąd na niebieskiej sanoczan i Rac dogrywa na bulik do Kasperlika, a ten otwiera wynik spotkania. Brawo!
  • 7'
    Z bliska uderzał Sawicki, ale znów dobrze broni Salama.
  • 7'
    Husak z niebieskiej płasko nad lodem, ale parkanem broni Salama. Nieskutecznie próbował dobijać Nemec.
  • 6'
    Wronka pognał prawym skrzydłem, ale w narożniku poślizgnął się i - podobnie jak wcześniej Sawicki - traci krążek.
  • 5'
    Nie udało się wykorzystać przewagi i sanoczanie grają już w komplecie.
  • 3'
    Sawicki próbował z prawego skrzydła dogrywać do Kasperlika, ale niestety nasz napastnik przewrócił się i rywale przejmują krążek.
  • 3'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Filipek. Szansa dla Pasów!
  • 3'
    Filipek wyłuskał krążek i stworzył groźną sytuację pod naszą bramką.
  • 2'
    Dwa uderzenia z obu stron, ale bez zagrożenia.
  • 2'
    Zablokowany Mocarski, który próbował przedrzeć się pod naszą bramkę.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie w meczu dla gospodarzy.
  • 1'
    Obie drużyny są już na tafli. Następuje jeszcze przywitanie kapitanów z sędziami i za moment nastąpi pierwsze rzucenie krążka.
  • 17:56
    Transmisja z meczu, przygotowana przez portal polskihokej.tv, dostępna jest TUTAJ
  • 17:51
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów spotkania znajdziecie w zakładce SKŁADY
  • 16:58
    Zaległe spotkanie 2. kolejki PHL z Marmą Ciarko STS Sanok już o godz. 18. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej "minuta po minucie", dzięki której będziecie na bieżąco z wydarzeniami na tafli Areny Sanok!