Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 1
0:0 0:0 1:1 1:0, ___ ___ ___ ___
GKS Katowice GKS Katowice
  • 62'
    2:1 (61:12, 3/3) - Polak precyzyjnym strzałem przy lewym słupku daje nam zwycięstwo w dogrywce!
  • 61'
    Kolusz do Pasiuta, ten uderza z bulika. Broni jednak Stojanović!
  • Początek dogrywki
  • 21:32
    W dogrywce zagramy po trzech zawodnikach z pola. Zadecyduje złoty gol!
  • 21:31
    Strzały po III tercji: 47 - 44
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Nemec na dalszy słupek, ale niecelnie.
  • 60'
    Po dograniu zza bramki z bliska próbował Sawicki.
  • 59'
    1:1 (58:34, 6/50 - W ogromnym zamieszaniu rywale doprowadzają do wyrównania. Strzelcem gola Magee.
  • 59'
    Rywale zamykają nas w zamku.
  • 58'
    Pusta bramka Katowic!
  • 58'
    O czas poprosił trener gości Jacek Płachta.
  • 57'
    Bepierszcz po kiju nad poprzeczką.
  • 55'
    Wajda po lodzie i zakotłowało się pod naszą bramką.
  • 54'
    Błąd naszej defensywy, ale Monto uderza nad poprzeczką.
  • 53'
    Przy lewym słupku uderzał Sawicki, ale górą Murray.
  • 52'
    Z bulika tuż nad lodem strzelał Wronka, ale Murray łapie gumę.
  • 51'
    Z bliska bekhendem wprost w parkany Stojanovića uderzał Fraszko.
  • 51'
    Kasperlik i krążek minimalnie mija bramkę rywali!
  • 51'
    Pasy już w komplecie.
  • 51'
    Dwójkowa akcja Pasów, ale Kapica trafia w bramkarza!
  • 49'
    Pasiut do Kolusza, ten huknął z niebieskiej i we wspaniałym stylu łapie krążek Stojanović!
  • 49'
    Za rzucenie na bandę do boksu kar odesłany został Racuk. To pierwsza kara dla Pasów w tym meczu!
  • 48'
    Kolusz z bliska i świetnie broni Stojanović!
  • 47'
    Wronka po lodzie pod bramkę i Kapica próbował przekierować gumę do siatki.
  • 45'
    Gula po wznowieniu, ale krążek trafia w bramkarza rywali.
  • 45'
    Rompkowski sprzed bulika i pewnie do raka łapie gumę Stojanović!
  • 44'
    Przy prawym słupku próbował Kapica, ale Murray był dobrze ustawiony i mrozi krążek.
  • 44'
    1:0 (43:13) - Kasperlik z bulika trafia w samo okienko bramki Katowic. Obejmujemy prowadzenie!!!
  • 42'
    Olsson na prawo do nadjeżdżającego Hitosato, ale ten nie trafił w krążek.
  • 41'
    Pierwsze wznowienie w tej odsłonie dla Pasów, ale szybko tracimy krążek.
  • 20:57
    Wracamy na taflę przy Siedleckiego 7. Pasy jesteśmy z Wami!
  • 20:56
    Strzały po II tercji: 31 - 29
  • 40'
    Wciąż nie doczekaliśmy się goli. Kończymy drugą tercję przy stanie 0:0.
  • 39'
    Kasperlik w sytuacji sam na sam fatalnie pudłuje.
  • 38'
    Kasperlik do Raca, ale krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 38'
    Pasiut ze slotu po lodzie bez przyjęcia, ale trafia w parkany Stojanovića.
  • 37'
    Niecelnie Bdzoch z niebieskiej po wznowieniu.
  • 37'
    Z niebieskiej Kruczek, ale niecelnie. Zakotłowało się po chwili pod naszą bramką, ale wychodzimy z tego obronną ręką.
  • 36'
    Po lodzie zza bulika próbował Saur, ale krążek trafia w łopatkę kija defensora Katowic.
  • 35'
    Również Kapica ze slotu nie był w stanie trafić w światło bramki.
  • 35'
    Niecelnie z bulika Kasperlik.
  • 33'
    Racuk z bulika wprost w parkany Murray'a Po chwili ten sam zawodnik popędził na bramkę rywali, ale ich bramkarz wyłożył się na lodzie i łyżwą zablokował krążek.
  • 33'
    Ze slotu huknął Wronka, ale krążek odbił się od kija jednego z defensorów rywali.
  • 32'
    Trafiony krążkiem w twarz Gula i sędziowie przerywają grę.
  • 31'
    Csamango dopadł do bezpańskiego krążka na buliku, ale jego uderzenie okazało się mocno niecelne.
  • 30'
    Bdzoch do Racuka, ten uderzył spod bandy bez przyjęcia, ale parkanami zatrzymał krążek Murray.
  • 29'
    Zamykamy teraz rywali w ich tercji.
  • 28'
    Niecelnie Kasperlik ze slotu, po chwili próbował jeszcze Wronka, ale trafił w parkany bramkarza.
  • 27'
    Sporo walki na tafli przy Siedleckiego 7.
  • 26'
    Saur zza bulika i pewnie łapie gumę Murray.
  • 25'
    Wronka popędził na bramkę rywali i uderzył tyłem. Zbyt lekko jednak, by zaskoczyć bramkarza.
  • 24'
    Z bulika po lodzie Blomqvist i parkanem broni Stojanović.
  • 23'
    Brakuje klarownych sytuacji z obu stron.
  • 22'
    Pierwsze minuty drugiej tercji pod dyktando Katowic.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla rywali.
  • 20:02
    Strzały po I tercji: 19 - 16
  • 20'
    Magee z bulika i znów górą Stojanović.
  • 19'
    Po wznowieniu z niebieskiej huknął Kruczek, ale dobrze ustawiony był Stojanović.
  • 18'
    Po wznowieniu Hitosato podaje do Monto, a ten trafia w słupek!
  • 18'
    Blokowany Fraszko pod naszą bramką zdołał oddać strzał i instynktownie parkanami broni Stojanović.
  • 17'
    Kasperlik przy lewym słupku. Znów jednak na posterunku czuwa Murray.
  • 17'
    Sygnalizowany strzał Kapicy z bulika. Krążek jednak pewnie łapie Murray.
  • 15'
    Odsłonięta część bramki po uderzeniu rywali. W ostatniej chwili Rac blokuje krążek i zapobiega dobitce!
  • 15'
    Z bliska Pasiut, ale dobrze ustawiony był krakowski bramkarz.
  • 14'
    Stojanović instynktownie parkanem broni uderzenie spomiędzy bulików. Po chwili dwukrotnie próbował Kasperlik, ale na posterunku czuwa Murray.
  • 14'
    Po lodzie z bulika Csamango, odbija krążek Murray, ale nie było nikogo do dobitki.
  • 13'
    Kolejna świetna interwencja Stojanovića!
  • 13'
    Nemec sprzed bulika i parkanami broni golkiper rywali.
  • 13'
    Sawicki z prawego bulika i do raka łapie krążek Murray. Póki co jest to mecz bramkarzy!
  • 11'
    Gubimy krążek w naszej tercji, ale kolejny raz Stojanović ratuje nas przed utratą gola.
  • 11'
    Musioł już na lodzie. Goście w komplecie.
  • 10'
    Kinnunen sprzed niebieskiej i broni Murray.
  • 10'
    Fraszko przejął krążek i samotnie popędził na bramkę Pasów. W tym pojedynku lepszy okazał się jednak Stojanović, który powstrzymał napastnika "GieKSy".
  • 9'
    Wronka z bulika nad poprzeczką.
  • 9'
    Niezbyt długo cieszyli się goście z gry w komplecie. Do boksu kar udaje się teraz Musioł.
  • 8'
    Rywale już w komplecie.
  • 7'
    Wycofanie do Kapicy, ten uderza bez przyjęcia, ale pewnie do raka łapie krążek Murray.
  • 7'
    Z bulika huknął Wronka, ale bez powodzenia.
  • 6'
    Mamy problemy z rozegraniem tej przewagi.
  • 6'
    Pasiut bekhendem, ale dobrze tuż przy słupku ustawiony był Stojanović.
  • 6'
    Zahaczany Wronka i do boksu kar zostaje odesłany Kruczek.
  • 5'
    Z bliska Kapica, dobitki próbował Polak. Po chwili "Kapi" obija parkany Murray'a.
  • 5'
    Kontra Katowic i z bliska Pasiut przymierzył w okienko, ale krążek opuszcza taflę.
  • 3'
    Z niebieskiej Bdzoch i parkanem broni katowicki bramkarz.
  • 3'
    Oglądamy szybkie i zacięte spotkanie!
  • 2'
    Saur sprzed niebieskiej i broni Murray.
  • 2'
    Wycofanie do Olssona, a ten spomiędzy bulików trafia w poprzeczkę!
  • 1'
    Już w pierwszych sekundach Murray zmuszony do interwencji.
  • 1'
    Zaczynamy! Wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 19:09
  • 19:07
    Zestawienia drużyn oraz sędziów znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 19:06
  • 19:06
    Zakończył się mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Meksykiem, zapraszamy więc wszystkich Kibiców na hokejowe emocje i mecz z aktualnym mistrzem Polski GKS Katowice. Początek już o godz. 19:30!