KH Energa Toruń KH Energa Toruń
Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 4
0:2 3:2 0:0, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy mecz! Pokonujemy KH Energę Toruń i odnosimy piąte z rzędu zwycięstwo!
  • 60'
    O czas poprosił trener gospodarzy Teemu Elomo.
  • 60'
    Pusta bramka Torunia! Michalski trafia w słupek z bulika. Do zakończenia III tercji pozostało 50 sekund!
  • 59'
    Wrzucenie krążka do Wronki, ale ten w narożniku nie przyjął dokładnie podania.
  • 58'
    Kapitalna obrona Stojanovića ratuje nasz zespół przed stratą gola! Nasz bramkarz instynktownie zdołał się przemieścić i złapać gumę po strzale przy lewym słupku!
  • 57'
    W zamieszaniu, po próbie dogrania pod bramkę Viitanena, mrozi krążek Stojanović.
  • 57'
    Polak wraca już na lód i gramy w komplecie.
  • 56'
    Korenchuk z bulika i pewnie broni Stojanović!
  • 56'
    Kamil Kalinowski nie trafia w krążek przed odsłoniętą częścią bramki.
  • 55'
    Za rzucenie na bandę dwuminutowym wykluczeniem ukarany został Polak.
  • 55'
    Obie drużyny już w pełnym zestawieniu, ale jak się okazuje sędziowie znów odgwizdują karę.
  • 55'
    Rac popędził lewą stroną, ale przy bandzie powstrzymał go Bajwenko. Po chwili kontra gospodarzy i Stojanović broni uderzenie Sytego. W międzyczasie zakończyła się kara Koskinena i za moment na lodzie zamelduje się też Kapica.
  • 54'
    Kibice w Toruniu mają sporo pretensji do pracy sędziów.
  • 53'
    Po zamieszaniu pod bramką rywali sędziowie odgwizdują karę dla Kapicy za uderzanie.
  • 52'
    Faulowany za bramką Kapica i do boksu kar trafia Koskinen.
  • 52'
    Sawicki wraca już na lód i gramy w komplecie.
  • 51'
    Trwa ostrzał bramki Pasów.
  • 51'
    Syty z najbliższej odległości trafia wprost w Stojanovića!
  • 51'
    Elomaa z bulika po lodzie i kijem wybija krążek Stojanović.
  • 51'
    Korenchuk niecelnie zza bulika.
  • 50'
    Za uderzanie dwie karne minuty otrzymuje Sawicki.
  • 49'
    Z niebieskiej wprost w bramkarza huknął Gula.
  • 49'
    Csamango z bulika i na raty broni Mustukovs.
  • 48'
    Racuk dwukrotnie i niewiele brakowało, by nasz zawodnik wpakował z bliska gumę do siatki.
  • 47'
    Shirokovs z ostrego kąta, ale czujność zachowuje Stojanović.
  • 46'
    Bdzoch spod niebieskiej i znów pewnie do raka łapie krążek Mustukovs.
  • 46'
    Olszewski ze slotu obok bramki.
  • 45'
    Uderzał Rac, ale krążek łapie Mustukovs.
  • 44'
    Szukamy okazji do oddania strzału.
  • 43'
    Rywale grają już w komplecie.
  • 42'
    Rac do Kinnunena, ale ten sprzed niebieskiej uderza niecelnie.
  • 42'
    Kapica zza bramki do Wronki, ale ten z bulika nieznacznie się pomylił.
  • 41'
    Korenchuk za wysoki kij przez dwie minuty będzie odpoczywał w boksie kar.
  • 41'
    Do strzału składał się Sawicki, ale w ostatniej chwili przeszkodzili mu rywale.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu. Wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 19:53
    Strzały po II tercji: 21 - 33
  • 40'
    3:4 (39:19) - Saur wrzucił krążek pod bramkę i w zamieszaniu trafia Kapica. W ostatniej minucie tej tercji obejmujemy prowadzenie!
  • 39'
    Syty sprzed obrońców i Stojanović odbija krążek.
  • 38'
    Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 38'
    Elomaa z bulika pod bramkę i Jeskanen próbował zmienić tor lotu krążka.
  • 38'
    Szecsi z niebieskiej obok bramki, a po chwili Stojanović zatrzymuje uderzenie Jeskanena.
  • 37'
    Dobra interwencja Saura zapobiega niebezpieczeństwu pod naszą bramką.
  • 36'
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Bdzoch.
  • 35'
    3:3 (34:34) - Kurnicki z niebieskiej, Stojanović wypluwa krążek i do bramki trafia Syty.
  • 34'
    2:3 (33:43, 5/4) - Kasperlik na lewo do Raca, a ten uderza precyzyjnie z bulika w odsłoniętą część bramki! Ponownie obejmujemy prowadzenie!
  • 34'
    ... ale nie na długo. Do boksu kar za przeszkadzanie udaje się Kamil Kalinowski.
  • 33'
    Koskinen wraca na lód i rywale grają w komplecie...
  • 33'
    Wronka zza bramki do Kapicy, a ten bez przyjęcia uderza obok lewego słupka. Po chwili uderzał Wronka i broni Mustukovs.
  • 32'
    Kinnunen z niebieskiej i mocno zakotłowało się pod bramką torunian.
  • 31'
    Koskinen fauluje Nemeca i odpocznie przez dwie minuty w boksie kar.
  • 31'
    Wronka z ostrego kąta celował w okienko, ale krążek nie trafia w światło bramki.
  • 31'
    Kasperlik przymierzył z bulika, ale dobrze ustawiony był Mustukovs.
  • 30'
    Elomaa obok bramki i w międzyczasie zakończyły się kary. Drużyny grają w pełnych zestawieniach.
  • 29'
    2:2 (28:27, 4/4) - Viitanen po dwójkowej kontrze umieszcza krążek pod poprzeczką naszej bramki.
  • 28'
    Gula mocno z bulika, ale jego strzał zostaje zablokowany.
  • 27'
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje tez Augstkalns. Drużyny zagrają 4 na 4.
  • 27'
    Łapiemy pierwszą karę w meczu. Za ostrość dwie karne minuty otrzymuje Kapica.
  • 25'
    Akcja za akcją. Wpierw Krejci, później po kontrze Elooma i broni Stojanović!
  • 25'
    Viitanen po kontrze nieznacznie się pomylił.
  • 24'
    Kontra Pasów. Najpierw Kapica, później Michalski. W tej tercji spotkanie wydaje się ciekawsze i rozgrywane na wyższym tempie.
  • 24'
    Dwie świetne interwencje Stojanovića!
  • 23'
    Wronka do Kapicy pod bramkę, ale ten nie przejął krążka.
  • 23'
    Kasperlik został trafiony krążkiem w twarz i sędziowie przerywają grę. Nasz zawodnik o własnych siłach zjeżdża do boksu.
  • 22'
    2:1 (21:30) - Koskinen wykorzystuje podanie pod bramkę od Korenchuka i zdobywa kontaktowe trafienie dla swojej drużyny.
  • 21'
    Sporo przerw w grze na początku tej tercji.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 19:06
    Strzały po I tercji: 5 - 18
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, w której dwukrotnie znaleźliśmy sposób na bramkarza rywali. Brawo Pasy!
  • 20'
    Dwukrotnie bekhendem Viitanen, ale bez powodzenia. Szczęście po stronie Pasów.
  • 19'
    Świetna interwencja parkanem Stojanovića ratuje nasz zespół przed utratą gola.
  • 18'
    Toruń gra już w komplecie.
  • 18'
    Sprzed niebieskiej Kinnunen i w ogromnym zamieszaniu podbramkowym, które trwało kilka dobrych chwil, rywale zdołali się obronić.
  • 17'
    Problemy techniczne z zegarem na toruńskim lodowisku...
  • 17'
    W końcu strzał oddał Kasperlik, ale Mustakovs nie dał się zaskoczyć.
  • 17'
    Nie potrafimy stworzyć zagrożenia w tej przewadze.
  • 16'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar zjeżdża Michał Kalinowski.
  • 16'
    Viitanen po lodzie i broni Stojanović. Sygnalizowana kara dla torunian.
  • 15'
  • 14'
    Gula z niebieskiej i końcówką parkanu broni Mustakovs.
  • 13'
    Zakotłowało się pod bramką Energii i niewiele brakowało, by Nemec zmieścił krążek tuż przy lewym słupku.
  • 13'
    Błąd przy zmianie i rywale otrzymują karę techniczną za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Shirokov.
  • 12'
    Wronka obok bramki.
  • 12'
    Elomaa po wznowieniu i Stojanović odbija krążek przed siebie.
  • 11'
    Koskinen zablokowany przez Raca i Stojanović bez problemu zatrzymuje kijem lekkie uderzenie po lodzie.
  • 10'
    Dobra interwencja Stojanovica po kontrze gości.
  • 10'
    Krejci spod niebieskiej, ale trafia wprost w bramkarza.
  • 10'
    Pasy konstruują kolejny atak. Podanie spod bandy do Nemeca, ale ten nie zorientował się gdzie leci krążek.
  • 9'
    0:2 (8:13) - Gula dograł na lewe skrzydło następnie idealnie ustawił się pod bramką, by w końcu przejąć podanie i umieścić krążek w siatce!
  • 8'
    Kapica minął kilku rywali i został przewrócony, sędziowie jednak nie przerywają gry.
  • 8'
    Po wznowieniu bekhendem próbował uderzać Polak.
  • 7'
    Kasperlik do Sawickiego pod bramkę, ale ten nie przejął krążka.
  • 6'
    Gula po kiju obrońcy sprzed niebieskiej, ale krążek mija bramkę.
  • 5'
    0:1 (4:31) - Husak wrzuca krążek z niebieskiej i zasłonięty Mustakovs nie ma nic do powiedzenia. Obejmujemy prowadzenie!
  • 5'
    Kapica z ostrego kąta, ale trafia tylko w siatkę.
  • 4'
    Elomaa wprowadza krążek w naszą tercję, ale wcześniej rozległ się gwizdek sędziego sygnalizujący pozycję spaloną.
  • 4'
    Walka za bramką i dobrą interwencję zalicza Gula.
  • 3'
    Najpierw Racuk, potem Brynkus, ale toruński bramkarz ratuje swój zespół przed utratą gola.
  • 3'
    Zając z ostrego kąta trafia w zewnętrzną część słupka.
  • 2'
    Wronka wjechał w tercję gospodarzy, ale został zepchnięty do narożnika przez Gimińskiego.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie wygrywają gospodarze.
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie! W bramce Pasów zagra dziś Rok Stojanović. Życzymy naszemu golkiperowi i całej drużynie udanych zawodów i zwycięstwa!
  • 18:13
    Transmisję w systemie PPV przeprowadzi portal polskihokej.tv - kliknij TUTAJ. Przypominamy, że wykupując dostęp wspieracie drużynę 12-krotnych, ponieważ część środków trafi na konto Klubu!
  • 18:09
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów meczu znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:07
    Lodowisko "Tor-Tor" - 4 listopada. Przed nami mecz otwierający III rundę zmagań. Pasy skrzyżują kije z KH Energą Toruń, z którą przegrały na inaugurację sezonu 2:6. Dziś liczymy na rewanż i kolejne trzy punkty!