Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 2
1:1, 1:1, 1:0, ___ ___
 PZU Podhale Nowy Targ PZU Podhale Nowy Targ
  • 60'
    Syrena kończy mecz! Zwyciężamy nowotarżan w pierwszym meczu i zdobywamy trzy punkty. Gratulacje Pasy!
  • 60'
    Dwie minuty dla Polaka w końcówce!
  • 59'
    Pusta bramka gości!
  • 59'
    Trenerzy Podhala poprosili o regulaminowy czas.
  • 58'
    Jeżek trafia w poprzeczkę bramki gości!
  • 56'
    W dobrej sytuacji Gula, ale niestety nie trafił w światło bramki.
  • 55'
    Rywale się przebudzili. Dwukrotnie zmuszony teraz do interwencji krakowski bramkarz.
  • 55'
    Z bulika Wsół, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Stojanovića.
  • 53'
    Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 52'
    Póki co skutecznie się bronimy. Rywale chcą wjechać z krążkiem do naszej bramki.
  • 51'
    Za spowodowanie upadku przez dwie minuty w boksie kar odpocznie Racuk.
  • 50'
    Pasy wciąż okupują rywali w ich tercji.
  • 49'
    Tempo gry wyraźnie spadło...
  • 48'
    Z okolic bulika uderzał Doetzel, ale pewnie do raka łapie krążek Lindskoug.
  • 46'
    3:2 (46:00, 5/4) - Po ładnie rozegranym zamku krążek ze slotu umieszcza w bramce Kinnunen!
  • 46'
    Kara techniczna za nadmierną liczbę graczy dla Podhala. Odsiedzi ją Kapica.
  • 45'
    Michalski z bulika po kiju obrońcy i krążek opuszcza taflę.
  • 44'
    Obie drużyny grają już w pełnym zestawieniu.
  • 44'
    Kasperlik do Jeżka. Nasz defensor mocno uderzył sprzed koła bulikowego, ale krążek zatrzymuje Lindskoug.
  • 43'
    Rac do Jeżka, ten trafia w wewnętrzną część słupka. Po chwili uderzał Racuk i guma opuszcza taflę.
  • 42'
    Siły na lodzie wyrównują się. Dwie karne minuty za przeszkadzanie otrzymuje Fabian Kapica.
  • 42'
    Za wysoki kij dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Polak.
  • 41'
    Pasy wygrywają pierwsze wznowienie w tej odsłonie.
  • 20:01
    Strzały po dwóch tercjach: 17 - 11
  • 40'
    Syrena kończy drugą tercję, w której padły kolejne gole, ale wciąż wynik pozostaje remisowy.
  • 40'
    Kinnunen z bulika, ale parkanami broni Lindskoug.
  • 39'
    Pasy już w komplecie.
  • 37'
    Svitana ze slotu po lodzie, ale krążek odbija się od łopatki kija naszego defensora. Strzał był jednak zbyt lekki i to Pasy opanowują sytuację, oddalając zagrożenie od własnej bramki.
  • 37'
    Brynkus udaje się na ławkę kar. Otrzymuje dwuminutowe wykluczenie za spowodowanie upadku przeciwnika.
  • 36'
    Csamango spod bandy po lodzie i Lindskoug mrozi krążek.
  • 35'
    Worwa i parkanem broni Stojanović. Po chwili nasz bramkarz znów zostaje zmuszony do interwencji.
  • 34'
    Wronka ze slotu wprost w bramkarza.
  • 33'
    Kasperlik wraca na lód. Gramy już w komplecie.
  • 32'
    Nagranie do Hvili, ten uderza przy prawym słupku, ale Stojanović zdążył się przemieścić.
  • 31'
    Mrugała z niebieskiej, parkanem broni jednak Stojanović.
  • 31'
    Za trzymanie do boksu kar na dwie minuty udaje się Kasperlik.
  • 30'
    2:2 (29:46) - Przygodzki do Svitany i ten zaskakuje Stojanovića strzałem z bekhendu. Znów mamy remis.
  • 28'
    Kasperlik przedzierał się lewą stroną i oddał strzał wprost w bramkarza.
  • 27'
    Paulaharju próbował uderzać na pustą bramkę, ale dobrze spisali się defensorzy Pasów.
  • 26'
    Kinnunen ze slotu i pewnie łapie krążek golkiper Podhala.
  • 25'
    Sawicki próbował zmieścić gumę między parkanami bramkarza "Szarotek", ale ten zachował czujność.
  • 24'
    2:1 (23:28, 6/5) - Długo rozgrywana akcja, w końcu Nemec uderzył z ostrego kąta i wyprowadza nas na prowadzenie!
  • 24'
    Rywale wciąż nie przejęli krążka!
  • 23'
    Sygnalizowana kara dla gości.
  • 21'
    Kinnunen z nadgarstka, ale pewnie do raka łapie golkiper Podhala.
  • 21'
    Wznowienie dla Pasów. Zaczynamy!
  • 19:16
    Strzały po I tercji: 10 - 4
  • 20'
    Kończymy pierwsze dwadzieścia minut przy stanie remisowym. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 20'
    Csamango ze slotu i znów dobrze spisał się Lindskoug.
  • 19'
    Husak z niebieskiej obok bramki.
  • 18'
    Jeżek po lodzie z bulika, kijem broni jednak Lindskoug.
  • 18'
    Jeżek sprytnie do Doetzela, ale ten z najbliższej odległości trafia wprost w bramkarza.
  • 17'
    Uderzenie Arraka i znów górą bramkarz rywali. Przewaga Pasów nie pozostawia jednak żadnych wątpliwości.
  • 15'
    Podhale już w komplecie.
  • 14'
    Jeżek z bulika, ale parkanem odbija gumę golkiper "Szarotek". Minuta do końca przewagi.
  • 13'
    Uderzanie kijem to powód wykluczenia dla Hvili.
  • 13'
    W zamieszaniu podbramkowym Csamango trafia w rękawice bramkarza. Będzie kara dla gości.
  • 11'
    1:1 (10:01, 5/4) - Uderzenie Kasperlika dobija Sawicki i mamy wyrównanie!
  • 10'
    Pierwsze wykluczenie dla Podhala. Za uderzanie kijem dwie karne minuty otrzymuje Słowakiewicz.
  • 10'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 9'
    Z bliska Maunula, ale czujność zachował Stojanović.
  • 8'
    Za wysoki kij w boksie kar znalazł się teraz Huak. Znów zagramy w osłabieniu.
  • 7'
    Wronka do Polaka, ale ten nie decyduje się na uderzenie.
  • 6'
    0:1 (5:02 (5/4) - Svitana do Hvili, a ten potężnym strzałem zza bulika umieszcza krążek pod poprzeczką naszej bramki i daje prowadzenie swojej drużynie!
  • 5'
    Arrak łapie pierwszą karę za niebezpieczną grę wysokim kijem.
  • 5'
    Podanie po lodzie do Nemeca, ten uderza, ale broni bramkarz. Bliski dobitki był Racuk, który miał przed sobą nieodsłoniętą część bramki przy prawym słupku, ale nie był w stanie czysto uderzyć. To najlepsza z dotychczasowych okazji Pasów!
  • 4'
    Zorko do Słowakiewicza pod bramkę, ale ten niezbyt czysto trafia w krążek.
  • 2'
    Zakotłowało się pod bramką gości. Dwie próby Pasów z bliska, ale górą bramkarz "Szarotek".
  • 1'
    Zza bulika uderzał Zorko i Stojanović po raz pierwszy zmuszony do interwencji.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 1'
    Zaczynamy! Spotkanie poprowadzą sędziowie Sebastian Kryś i Marcin Polak, a na liniach im będą Dariusz Pobożniak i Mateusz Kucharewicz.