Dwugłos trenerski po meczu Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok

• Wywiady
27.09.2015
Hokeiści Comarch Cracovii wygrali swój trzeci mecz z rzędu. Tym razem na wyjeździe „Pasy” pokonały Ciarko PBS Bank KH Sanok aż 4:1. Zobaczcie, co po spotkaniu powiedzieli trenerzy obu zespołów.

Hokeiści Comarch Cracovii wygrali swój trzeci mecz z rzędu. Tym razem na wyjeździe „Pasy" pokonały Ciarko PBS Bank KH Sanok aż 4:1. Zobaczcie, co po spotkaniu powiedzieli trenerzy obu zespołów.

Trener Rudolf Rohaček: Można powiedzieć, że o meczu zadecydowała pierwsza tercja,w której strzeliliśmy trzy bramki. W drugiej dołożyliśmy jeszcze jedną i w zasadzie można było skupić się na obronie. W trzeciej rywale mieli jeszcze okazję powalczyć o wynik, ale ostatecznie zdobyli tylko jedną bramkę, bo w bramce bardzo dobrze spisał się Radziszewski

Trener Kari Rauhanen: Wielkie gratulacje dla Cracovii. Rywale szybko wyszli na wysokie prowadzenie. W drugiej tercji dołożyli na 4:0 i niemalże było po meczu. Mamy nowych, młodych graczy i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.