TRZECIE TEGOROCZNE WYDANIE "NOWYCH PASÓW" JUŻ W SPRZEDAŻY!

  29.06.2021
  TRZECIE TEGOROCZNE WYDANIE "NOWYCH PASÓW" JUŻ W SPRZEDAŻY!

  Do naszego Oficjalnego Sklepu trafiło kolejne wydanie magazynu "Nowe Pasy"! To trzecia odsłona pisma w 2021 roku. Magazyn dostępny jest zarówno stacjonarnie, jak i online.

  Nowa odsłona wydawnictwa złożony jest przede wszystkim z tekstów, poświęconych 115-leciu najstarszego Klubu sportowego w Polsce. W obrębie całego numeru znajdziecie także specjalną, rocznicową ankietę, w ramach której na trzy pytania o najpiękniejsze wspomnienia z Pasami odpowiedziało kilkadziesiąt związanych z Cracovią postaci.

  Dzięki współpracy z wydawnictwem Media Kolorowe, autorem i wydawcą pisma, każdy Kibic będzie mógł sięgnąć po swój pamiątkowy egzemplarz. Magazyn dostępny jest zarówno w stacjonarnym, jak i internetowym Sklepie Cracovii. Cena jednego egzemplarza pozostaje niezmienna - pismo dostępne jest za 14,90 PLN.

  To i kolejne wydania "Nowych Pasów" możecie również zamówić w formie rocznej prenumeraty! Więcej informacji nt. prenumeraty dostępnych pod adresem mailowym wydawnictwo@kolorowe.com.pl.

  Oficjalny Sklep Cracovii w pasażu naszego Stadionu w dni powszednie otwarty jest od 11:00 do 18:00, zaś w soboty w godzinach 10:00 - 15:00. Magazyn w Sklepie internetowym zamówić można [W TYM MIEJSCU].

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ