True Hockey Oficjalnym Sponsorem Technicznym hokeistów Comarch Cracovii!

  12.07.2021
  True Hockey Oficjalnym Sponsorem Technicznym hokeistów Comarch Cracovii!

  Lipiec to kolejny ważny miesiąc w historii pasiastej sekcji hokeja. Miło nam poinformować, iż Klub nawiązał współprace z Oficjalnym Sponsorem Technicznym, którym został znany producent profesjonalnego sprzętu hokejowego – True Hockey! Umowa została podpisana na dwa lata z opcją jej przedłużenia.


  True Hockey to firma z kilkudziesięcioletnią tradycją, wywodząca się z Ameryki Płn, wspierająca drużyny i zawodników z najlepszych lig świata, w tym NHL czy niemiecką DEL. Dodatkowa współpraca z Partnerem obejmować będzie również takie obszary jak marketing, PR czy sponsoring, co z kolei przełoży się na jeszcze lepszy wizerunek klubu i dyscypliny na arenie międzynarodowej. Jest to pierwszy taki przypadek w historii rozgrywek PHL. Cracovia po raz kolejny może poszczycić się wytyczaniem nowych standardów i promocji hokeja na lodzie w kraju.

  - Jesteśmy marką ściśle dostosowaną do potrzeb zawodników. Nasz zespół, złożony z ekspertów w dziedzinie produkcji sprzętu hokejowego, koncentruje się stuprocentowo na swoim rzemiośle, a także innowacjach, jakie możemy wprowadzić w jego ramach. Wszystkie kije i łyżwy produkujemy w obrębie należących do nas fabryk - wyłącznie z najlepszych materiałów i przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który czyni nas liderem produkcji w swojej branży. - powiedział nam Patrik Granlund, Dyrektor Marketingu TRUE Hockey w Europie.

  - Wszystkie te elementy cenimy sobie bardzo wysoko, pokazuje to również efekt końcowy. Coraz więcej hokeistów - od NHL, KHL i czołowych lig europejskich, aż po amatorów i młodzież - docenia nasze produkty i wiąże z naszą marką. Cieszymy się, że od teraz nasze portfolio wzbogaci ścisła współpraca z Cracovią. Liczymy na wspólne sukcesy w nadchodzącym sezonie, zarówno w Polskiej Hokej Lidze, jak i rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego. - pointuje Granlund.

  Nasz nowy Partner, oprócz odzieży meczowej i treningowej, zaopatrzy również zawodników w kompletny sprzęt sportowy oraz wszelkie niezbędne akcesoria, które pomogą drużynie w osiąganiu jeszcze lepszych wyników sportowych na arenie krajowej i międzynarodowej. Wszystkie produkty oparte są o zwiększającą wydajność zawodników, nowoczesną technologię TRUE Temper Hockey, objętą ochroną patentową przez naszego Oficjalnego Sponsora Technicznego.

  - Pozyskanie Oficjalnego Sponsora Technicznego pomoże nam realizować długofalowe cele dotyczące sekcji hokejowej i z pewnością będzie dodatkowym atutem w walce o sukcesy, nie tylko w rozgrywkach ligowych, ale również w Pucharze Kontynentalnym, który już niebawem nas czeka. Dziękujemy firmie TRUE Hockey za okazane zaufanie oraz wsparcie. Cieszymy się z możliwości, jakie oferuje nam współpraca z naszym nowym Partnerem. – powiedział Jakub Tabisz, Wiceprezes Zarządu MKS Cracovia SSA.

  Witamy True Hockey w gronie wielkiej pasiastej rodziny! Zapraszamy do odwiedzin strony naszego nowego Partnera - znajdziecie ją [W TYM MIEJSCU].

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ