Zwycięstwo nad wiceliderem z Oświęcimia!

17.01.2020

Po porażce w Gdańsku z miejscowym Lotosem hokeiści Cracovii wygrali na lodowisku przy #Siedleckiego 7 z Re-Plast Unią Oświęcim 5:3. Walka do końcowej syreny zaowocowała dwoma bramkami w ostatniej minucie trzeciej tercji.

Polska Hokej Liga: Comarch Cracovia – Re-Plast Unia Oświęcim 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

1:0 - Ondrei Mikula – Adam Domogała (18:01)

1:1 - Peter Bezuška – Jakub Wanacki (19:15, 5/4)

2:1 - Tomi Leivo – Michal Vachovec (29:13, 4/5)

3:1 – Maciej Kruczek – Kamil Kalinowski, Adam Domogała (33:43)

3:2 – Luka Kalan – Patryk Noworyta (35:20)

3:3 – Gregor Koblar – Łukasz Krzemień (49:33)

4:3 – Ondrei Mikula – Adam Domogała (59:39)

5:3 – Damian Kapica – Tomas Urban (59:49)

Sędziowali: Marcin Polak, Mariusz Smura (główni) - Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz (liniowi)

Minuty karne: 12 - 4

Comarch Cracovia: Kopřiva – Rompkowski, Gula, Bahenský, Urban (4), Kapica (2) – Štebih, Ježek, Leivo, Vachovec, Tvrdoň – Bychawski, Kruczek, Mikula (2), Kalinowski, Domogała – Dąbkowski (2), Musioł, Gajor, Bryniczka (2), Kamiński

Trener: Rudolf Roháček

Re-Plast Unia Oświęcim: Lipiński – Wanacki, Pretnar (2), Koblar, Kalan, Kowalówka – Bezuška, Luža, Meidl, Trandin, Przygodzki – Noworyta P., Noworyta M., Malicki, Wanat (2), Themar – Kot, Piotrowicz, Garszyn, Krzemień, Oriechin

Trener: Nik Župančič

Zapis relacji live znaleźć można [TUTAJ].