Polska Hokej Liga: Comarch Cracovia - Re-Plast Unia Oświęcim [TRANSMISJA, RELACJA LIVE]

17.01.2020

Czas na powrót na Siedleckiego 7! Przed nami starcie z zespołem z Oświęcimia.

Transmisja dostępna jest w serwisie polskihokej.tv - kliknij [TUTAJ]

Relacja tekstowa (prosimy o odświeżanie strony ręcznie):

60' - KONIEC! Wicemistrzowie Polski pokonują Unię 5:3 dzięki dwóm bramkom w ostatniej minucie - brawo drużyna!

59'49" - Damian Kapica i 5:3 dla Pasów!

59'39" - KALINOWSKI DAJE NAM PROWADZENIE! JUŻ CHYBA NIC NAM TEGO NIE ZABIERZE!

58' - Dwie minuty do końca.

57' - Przerwana akcja Trandina.

56' - Nie ma bramki po uderzeniu Bychawskiego.

55' - Strzał Wanackiego pewnie wybity przez Koprivę.

54' - Krzemień uderza z pierwszego krążka, tuż obok bramki.

53' - Długie podanie szuka Trandina, ale pewnie przerywamy akcję rywali.

52' - Przerwa w grze. Duże zamieszanie pod bramką Unii kończy się zwarciem, lecz obywa się bez wykluczeń.

51' - Meidl złapany na spalonym.

50' - Wznowienie wygrane przez Pasy.

49'31" - Koblar wyrównuje stan meczu. 3:3.

48' - Natarcia Unii nieskuteczne, Comarch Cracovia pewnie rozgrywa.

47' - Kowalówka uderza z bulika, pewna obrona Koprivy!

46' - Kapica sunie sam na sam z bramkarzem oświęcimian - ten wybija przed siebie.

45' - Żaden z zespołów nie chce popełnić błędu. Gra przeniosła się w środek tafli.

44' - Uderzenie Wanackiego z ostrego kąta mija bramkę Koprivy.

43' - Tvrdon mierzy z bulika. Minimalnie mija jednak słupek.

42' - Pasy w pełnym zestawieniu.

41' - Wracamy do gry. Wznowienie dla Pasów.

40' - Kolejna syrena. Na drugą przerwę schodzimy minimalnie prowadząc - oby tak zostało do końca!

39' - Minuta do zakończenia gry w drugiej tercji.

38'25" - Ondrej Mikula wykluczony na dwie minuty za cross-checking.

38' - Wracamy do pełnego zestawienia.

37' - Unia bez dobrego pomysłu na grę w przewadze. Ataki rozbijane przez Pasy.

36'13" - Bartosz Dąbkowski napomniany za przeszkadzanie.

35'20" - Zmniejszają się straty Unii. Kalan trafia do siatki.

35' - Pretnar mocno z dystansu, ale bez efektu bramkowego.

34' - Wznowienie wygrane przez Unię.

33'43" - TRZECIA BRAMKA! KRUCZEK PO PODANIU KALINOWSKIEGO!

33' - Kontra oświęcimian rozbita przez Pasy.

32' - Stebih walczy o dobre uderzenie, ale nie łapie równowagi na tafli.

31' - Comarch Cracovia w pełnym zestawieniu.

30' - Wznowienie ze środka tafli.

29'13" - Osłabienie nie przeszkadza Pasom! Leivo wyprowadza nas na prowadzenie!

29'02" - Urban ukarany dwiema minutami za przeszkadzanie.

28' - Rywale starają się odgryźć, ale nie dochodzą do dobrych sytuacji strzeleckich.

27' - Pod bramkę oświęcimian pędzi Urban, lecz zostaje wepchany na bandę.

26' - Themar mija się z krążkiem. Bramka Koprivy niezagrożona.

25' - Kalan mierzy ze slotu, ale broni Kopriva.

24' - Rywale w pełnym zestawieniu.

23' - Okazja Bahenskiego, ale broni golkiper z Oświęcimia.

22' - Kolejna przewaga Pasów i kolejna okazja do zdobycia ważnej bramki!

21'35'' - Dariusz Wanat napomniany za uderzenie wysokim kijem.

21' - Wracamy do gry. Wznowienie wygrane przez Unię.

20' - Koniec pierwszej tercji, na którą schodzimy remisując z Unią. Liczymy na kolejne trafienia dla Pasów w drugiej części!

19'45" - Niestety, wyrównanie dla gości. Bezuska pokonuje Koprivę.

19' - Goście wygrywają wznowienie.

18'27" - Kapica według arbitra atakuje łokciem. Wykluczenie naszego gracza.

18' - Ondrej Mikula trafia do siatki! Mamy bramkę dla Pasów!

17' - Cracovia w natarciu. Próbuje Jezek, obijając jednak bandę.

16' - Pasy zbliżają się do bramki Plonki, lecz strzały są blokowane przez rywali.

15'30" - Urban napomniany za spowodowanie upadku przeciwnika.

15' - Gracze Unii wybijają na uwolnienie, przejmując krążek w środku tafli.

15' - Pasy ponownie w pełnym zestawieniu.

14' - Z niebieskiej Urban, niestety niecelnie.

13'14" - Dwie minuty kary dla Bryniczki za atak wysokim kijem.

13' - Oświęcimianie spokojnie rozgrywają na swojej połowie.

12' - Obserwujemy dynamiczną grę, płynnie przechodzącą z jednej połowy tafli na drugą.

11' - Leivo szarpie pod bramką gości, ale bez efektu strzeleckiego.

10' - Uderza Noworyta, pewnie broni Kopriva.

9' - Oświęcimianie w natarciu, ale nasi gracze mądrze ustawiają się w defensywie.

8' - Wracamy do gry w równych składach.

7' - Luza wygrywa walkę o krążek przy bandzie.

6' - Pasy w przewadze! Trzeba ją tylko wykorzystać.

5'47" - Pretnar napomniany dwiema minutami za spowodowanie upadku przeciwnika.

4' - Jeden z graczy Unii ucieka się do gry faul, gra przerwana.

3' Pasy niezmiennie w uderzeniu. Brak jednak celnych strzałów na bramkę - kolejne uderzenia lądują obok niej.

2' Szybko oddajemy pierwszy strzał w meczu, ale Filip Plonka na posterunku.

1' Rozpoczynamy! Wznowienie dla Pasów.

Polska Hokej Liga: Comarch Cracovia - Re-Plast Unia Oświęcim 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

1:0 - Ondrej Mikula - Adam Domogała (18:01)
    1:1 - Gregor Koblar - Klemen Pretnar (5/4, 19:45)
    2:1 - Tomi Leivo - Michal Vachovec (4/5, 29:13)
    3:1 - Maciej Kruczek - Kamil Kalinowski - Adam Domogała (33:43)
    3:2 - Luka Kalan - Patryk Noworyta (35:20)