Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia (trenerski dwugłos)

• Wywiady
23.11.2012
Hokeiści Comarch Cracovii przegrali w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem 4:7. Oto, co po spotkaniu powiedzieli trenerzy obu drużyn:

Rudolf Rohaček (Comarch Cracovia): - Jeżeli coś graliśmy, to w pierwszej i drugiej tercji. Prowadziliśmy wtedy 4:3. W trzeciej nasz zespół zagrał słabo - przeciwnik to wykorzystał i wygrał.

Krzysztof Podsiadło (Zagłębie): - Jestem przeszczęśliwy, że doczekałem się zwycięstwa z Cracovią. To dla mnie-trenera bardzo duży sukces, bo potrafiliśmy wygrać. Dziś w drużynie funkcjonowało wszystko, może poza pierwszą tercją, bo w niej nie do końca realizowaliśmy założenia. Trzecia tercja pokazała, że jesteśmy mocni - graliśmy dobrze w obronie i zdobywaliśmy gole po kontratakach, ale i po grze w przewadze. Wcześniej mieliśmy z tym kłopot.