Wygrana Mistrzów!

03.09.2013
    Mistrzowie Polski wygrali pierwszy mecz kontrolny, pokonując 1:0 na swoim terenie zespół Polonii Bytom. Tym samym zawodnicy Comarch Cracovii zrewanżowali się za piątkową porażkę swoim przeciwnikom.

Drugie spotkanie obydwu drużyn było bardzo wyrównane. Niewielką przewagę osiągnęli  gospodarze dzisiejszego meczu zdobywając bramkę w ostatniej minucie drugiej tercji. Decydujące trafienie oddał Aron Chmielewski.

Skład Cracovii: Radziszewski, R. Kowalówka (nie grał), A. Kowalówka, P. Noworyta, Sznotala, Kłys, Zieliński, Zvatora, Dąbrowski, Jaskólski, Chmielewski, Słaboń, S. Kowalówka, Piotrowski, Dvorak, Laszkiewicz, Cieślicki, Rutkowski, Witkowski, Wiśniewski, Pesta, Kohanchuk.

Comarch Cracovia - Polonia Bytom 1:0  (0:0, 1:0, 0:0)