Trenerzy po meczu Comarch Cracovia - JKH GKS

08.10.2012
    Hokeiści Comarch Cracovii wygrali z JKH GKS-em Jastrzębie 5:2. Trener Rudolf Rohaček cieszy się z wyniku, ale jednocześnie zdaje sobie sprawę, że w grze i jak w postawie jego podopiecznych wciąż widać mankamenty.

Jiři Režnar (JKH GKS): - Były gorsze momenty w naszej grze, ale były i te lepsze. Prowadziliśmy po pierwszej tercji, mieliśmy szansę, ale Cracovia przebudziła się i w drugiej tercji na lód wyszła już zupełnie inna drużyna. W trzeciej części chcieliśmy zagrać va bank, ale nie udało się odrobić strat. Przegraliśmy ten mecz swoimi błędami.

Rudolf Rohaček (Comarch Cracovia): - W pierwszej tercji Jastrzębie grało dobrze, my z kolei źle, wręcz fatalnie.  Rozkręcaliśmy się wolno. W szatni, po pierwszej tercji, padło trochę mocnych słów. Mecze są ciężkie i zawodnicy są świadomi tego, że muszą dużo jeździć. Na stojąco nie da się grać. Łapiemy dużo kar, za dużo. Musimy zdyscyplinować naszych hokeistów, już wprowadziliśmy kary finansowe za głupie faule, czy niepotrzebną dyskusję z sędzią, kończącą się na przykład karą za niesportowe zachowanie.