Trener Rudolf Rohaček po wygranej nad Ciarko PBS Bank Sanok

04.12.2015
    Hokeiści "Pasów" po raz czwarty w obecnych rozgrywkach pokonali Ciarko PBS Bank Sanok. Skromne zwycięstwo 2:1 ocenił po meczu szkoleniowiec krakowian, Rudolf Rohaček

Hokeiści "Pasów" po raz czwarty w obecnych rozgrywkach pokonali Ciarko PBS Bank Sanok. Smromne zwycięstwo 2:1 ocenił po meczu szkoleniowiec krakowian, Rudolf Rohaček

Rudolf Rohaček: Bardzo trudny mecz. Chcieliśmy zagrać na początku z zabezpieczonym tyłem, szybkim przejściem z tercji obronnej pod bramkę rywala. W pierwszej i drugiej tercji udawało nam się tą strategię utrzymywać, a w trzeciej po grze w osłabieniu straciliśmy jeszcze bramkę, która nie wpłynęła jednak na losy meczu. Mam trochę pretensji, że nie potrafiliśmy wykorzystać przewagi 5 na 3. Jestem jednak zadowolony z podejścia chłopaków, bo po bardzo ciężkim meczu wywozimy z trudnego terenu 3 punkty. Oczywiście, myślę już o meczu z Podhalem. Będzie to trudne spotkanie, ale w tej szóstce nie ma innych.