Podziękujemy Bartoszowi Dąbkowskiemu

  16.09.2020
  Podziękujemy Bartoszowi Dąbkowskiemu

  Wieloletni zawodnik Comarch Cracovii Bartosz Dąbkowski po ubiegłym sezonie zakończył sportową karierę i zawiesił łyżwy na przysłowiowym kołku. Przed pierwszym meczem z Energą Toruń na Lodowisku przy Siedleckiego 7 w Krakowie podziękujemy naszemu zasłużonemu zawodnikowi.

  Bartosz Dąbkowski to wychowanek drużyny z Torunia, która będzie pierwszym rywalem 12-krotnych mistrzów Polski na własnym lodzie w sezonie 2020/21 Polskiej Hokej Ligi. To jednak w Comarch Cracovii popularny „Dąbek” świętował najważniejsze sukcesy i przez siedem lat, począwszy od 2013 roku, przywdziewał koszulkę w biało - czerwone pasy. W barwach Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce rozegrał w sumie aż 247 spotkań! 

  Zawodnik z naszą drużyną dwukrotnie (w 2016 i 2017 roku) sięgał po tytuł najlepszej drużyny w Polsce, a rok temu mógł świętowac zdobycie srebrnego krążka mistrzostw kraju. Ponadto dwa razy wznosił w górę Puchar Polski i aż trzy razy mógł cieszyć się ze zdobycia Superpucharu naszego kraju, a także reprezentował Pasy w rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów i Pucharu Kontynentalnego.

  Przed piątkowym meczem oficjalnie pożegnamy i podziękujemy zawodnikowi za reprezentowanie barw naszego Klubu. Zachęcamy wszystkich do zajęcia miejsc na trybunach już na dziesięć minut przed pierwszym rzuceniem krążka. Oprócz wspomnianej ceremonii, na Kibiców naszego Klubu czekać będzie jeszcze jedna niespodzianka, która z pewnością pomoże dobrze rozpocząć ten nietypowy i trudny ze względu na pandemię sezon.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ