Pierwsza wygrana Pasów w Czechach

17.08.2012
    Podopieczni trenera Rudolfa Rohacka wygrali swoje pierwsze spotkanie na turnieju w Ostrawie Porubie, pokonując HC RT TORAX 3:2 (1:1, 2:1, 0:0).

Comarch Cracovia rozpoczęła bardzo agresywnie i już w 2. minucie Pasy objęły prowadzenie, po solowej akcji Piotra Kmiecika. Rywale odpowiedzieli w 8. minucie, kiedy to strzał Michala Holusa "przełamał" łapaczkę Rafała Radziszewskiego i krążek wpadł do naszej bramki.

Pasy ponownie wyszły na prowadzenie w 31. minucie, wyprowadzając szybką kontre 2 na 1. Adrian Kowalówka wyłożył krążek Robertowi Kosteckiemu, a ten bez problemu pokonał bramkarza z Poruby. Nie minęło dwie minuty, a gospodarze turnieju wyrównali po strzale Rudolfa Wolfa.

Cracovia po kolejnych 120 sekundach znów prowadziła. Na listę strzelców po raz drugi wpisał się Kostecki, a asystę na swoim koncie zapisał Michał Piotrowski.

W drugim meczu na turnieju w Ostrawie Porubie, Pasy w piątek o 16:00 zmierzą się z HC ZUBR Přerov.

Comarch Cracovia - HC RT TORAX 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)