Michal Žvatora i Tomasz Kozłowski hokeistami Comarch Cracovii!

  12.09.2013
  Michal Žvatora i Tomasz Kozłowski hokeistami Comarch Cracovii!
  Michal Žvatora (na zdjęciu) i Tomasz Kozłowski podpisali dziś kontrakty z naszym Klubem, a to oznacza, że w sezonie 2013/14 pomogą Comarch Cracovii w obronie tytułu Mistrza Polski.

  Michal Žvatora (na zdjęciu) i Tomasz Kozłowski podpisali dziś kontrakty z naszym Klubem, a to oznacza, że w sezonie 2013/14 pomogą Comarch Cracovii w obronie tytułu Mistrza Polski!

  Michal Žvatora urodził się 4 maja 1992 roku i jest Czechem. Swoją przygodę z hokejem rozpoczynał w HC Poruba, z której przeniósł się do młodzieżowej drużyny HC Vitkovice. Występował również w młodzieżowych zespołach HC Slavia Praga i HC Třinec. Z tej ostatniej ekipy był wypożyczony do HC Karviny. Młody Czech ma na swym koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju. Žvatora mierzy 178 centymetrów wzrostu i jest obrońcą.

  Tomasz Kozłowski urodził się 3 września 1986 roku i przez niemal całą swoją karierę był związany z Zagłębiem Sosnowiec (z roczną przerwą na GKS Tychy w sezonie 2011/12). Mierzy 182 centymetry wzrostu i jest napastnikiem.

  Michal, Tomek - życzymy Wam powodzenia i samych udanych występów w barwach Comarch Cracovii!

  DG

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ