JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia (dwugłos trenerski)

24.03.2013
    Hokeiści Comarch Cracovii przegrali dziś w Jastrzębiu Zdroju z miejscowym JKH GKS-em 4:5. Oto, co po tym meczu powiedzieli trenerzy obu ekip:

Rudolf Rohaček (Comarch Cracovia): - Dobrze rozpoczęliśmy ten mecz. Prowadziliśmy 3:1 i wydawało się, że wszystko mamy pod kontrolą. Potem pojawiły się błędy, bo zawodnicy chyba pomyśleli, że łatwo wygramy. To zadecydowało o porażce. Szkoda, że bramkę kontaktową strzeliliśmy tak późno. Trzeba przygotować się do jutrzejszego meczu. Kto chce być pierwszy, musi wygrać cztery spotkania. Na pewno kolejny mecz będzie trudny, albo jeszcze trudniejszy niż dziś.

Jiři Režnar (JKH GKS): - Popełniliśmy trzy błędy w pierwszej tercji i Cracovia to wykorzystała.W drugiej tercji zagraliśmy dużo lepiej, wyszła nam ona. W trzeciej mieliśmy kilka sytuacji do zdobycia bramki. Potem straciliśmy gola w przewadze, a przed końcem jeszcze uratował nas słupek. Przygotujemy się na kolejny mecz. Wierzę, że jutro też damy radę i że przyjedziemy w środę do Krakowa.