HC GKS Katowice - Comarch Cracovia (dwugłos trenerski)

27.01.2013
    Hokeiści Comarch Cracovii przegrali w Katowicach z miejscowym HC GKS-em 3:4. Oto, co po meczu powiedzieli trenerzy obu drużyn:

Rudolf Rohaček (Comarch Cracovia): - Pierwsza tercja była zdecydowanie po naszej stronie, z kolei druga po stronie Katowic. W trzeciej przegrywaliśmy o jedną bramkę, stworzyliśmy sytuacje, których jednak nie wykorzystaliśmy. Dlatego przegraliśmy.

Jacek Płachta (HC GKS Katowice): - Musimy lepiej zaczynać mecze, bo ostatnio pierwsze tercje nie są najlepsze. Druga tercja była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Wiedzieliśmy, że w trzeciej Cracovia podkręci tempo, ale udało nam się dowieźć wynik do końcowej syreny.