Rzuty karne rozstrzygnęły mecz z Bardejovem

10.08.2015
    Dopiero seria najazdów wyłoniła symbolicznego zwycięzce spotkania HC 46 Bemaco Bardejov - Comarch Cracovia. Mimo szybko zdobytego prowadzenia, przegrywamy na Słowacji 2:3.

HC 46 Bemaco Bardejov - Comarch Cracovia k3:2 (1:2,1:0,0:0)

1:24 - Svitana - Sinagl (0:1)

2:35 - Kapica (0:2)

9:40 - Polaček - Vaško (1-2)

34:38 - Česelka - Kalinas, Liptak (2:2)

Skład Comarch Cracovii: Radziszewski (Kowalówka) - Rompkowski , Maciejewski, Svitana, Pasiut, Sinagl - Dąbkowski, Dutka, Guzik,Dziubiński, Urbanowicz - Noworyta, Kruczek, Drzewiecki, Słabon, Kapica - Wajda, Kisielewski, Wróbel, Fraszko, Domogała. Ponadto, zagrac mają również Jaworski i Paczkowski.

Trener Rudolf Rohaček: Bardzo dobry mecz, zarówno z naszej, jak i przeciwnika strony. Jedyne, czego możemy żałować, to naszej skuteczności, bo to zadecydowało o remisie w czasie regulaminowym. Drużynę z Bardejova to ratował bramkarz, to poprzeczka. Generalnie jednak bardzo pozytywnie oceniam mecz ze Słowakami

Rzuty karne:

W najazdach gospodarze wygrywają 1:0

III tercja:

60:00 Koniec trzeciej tercji! O zwycięstwie zadecyduje seria rzutów karnych

55:00 Kibice w Bardejowie mają okazję śledzić wyjątkowo wyrównany mecz.

40:01 Trzecia tercja już rozpoczęta

II tercja:

40:00 Koniec drugiej tercji. Póki co w Bardejovie mamy remis 2:2 i bardzo wyrównany, szybki mecz!

34:38 GOL! Niestety, rywale wyrównują stan gry!

20:01 Zaczynamy drugą część meczu!

I tercja:

20:00 Koniec pierwszej tercji! Po 20 minutach gry prowadzimy w Bardejovie 2:1!

9:40 min GOL! Rywale zdobywają kontaktową bramkę.

2:35 min. GOOOOOL! I już 2:0. Z gola cieszy się Damian Kapica!

1:24 min GOOOOOL! Zdobywcą brami ogtwierającej wynik spotkania jest Słowak Patrik Svitana!

17:00 Zaczynamy!