GKS Tychy - Comarch Cracovia (dwugłos trenerski)

16.02.2013
    Hokeiści Comarch Cracovii wygrali z GKS-em Tychy 4:3, dzięki czemu wrócili na czwarte miejsce w tabeli Ekstraligi. Oto, co po meczu powiedzieli trenerzy obu ekip:

Rudolf Rohaček (Comarch Cracovia): - Rozegraliśmy bardzo dobrze to spotkanie. Pierwszą tercję zagraliśmy dobrze taktycznie i GKS nie miał zbyt wiele sytuacji, w drugiej z kolei wypracowaliśmy sobie bramki. W trzeciej tercji straciliśmy dwa gole, wynik odwrócił się, ale potem strzeliliśmy dwie bramki i ponownie prowadziliśmy. Przeciwnik cały czas atakował, był groźny, ale udało nam się dowieźć korzystny wynik. Cieszę się z tego zwycięstwa.

Peter Kremen (GKS Tychy): - Obie drużyny zagrały dobre spotkanie. Po pierwszej tercji przegrywaliśmy 1:2, ale w drugiej mieliśmy już dużo więcej okazji do zdobycia bramek. Kolejny raz przytrafiła nam się sytuacja, gdy prowadzimy, ale w krótkim odstępie czasu tracimy dwa gole i wynik się odwraca. Walczyliśmy o korzystny wynik.