Dwugłos trenerski po meczu z Orlikiem Opole

04.10.2015
    Przeczytajcie, co po spotkaniu w Opolu (5:1 dla Cracovii) powiedzieli trenerzy zespołów Rudolf Rohaček i Jacek Szupiński.

Trener Rohaček: Wywalczyliśmy dobry wynik. Chcieliśmy zagrać odpowiedzialnie, bez wymuszonych błędów i to się udało. Pierwsza tercja pod nasza kontrolą zakończyła się wynikiem 2:0, podobnie toczyła się druga, a przynajmniej jej początek. Orlik strzelił na 3:1 i wytrzymaliśmy jego opór. W trzeciej dołożyliśmy kolejne trafienia i zakończyliśmy mecz na swoją korzyść.

Jacek Szupinski: Zabrakło nam odpowiedzialności i dyscypliny,  zaliczyliśmy za dużo błędów, w prosty sposób traciliśmy krążek i przegraliśmy tercję 0:2. W drugiej było już lepiej, choć oczywiście pierwsza piątka nie może tracić gola po 15 sekundach od wznowienia.  W przekroju całego spotkania oceniam, że zagraliśmy bardzo słabo