Comarch Cracovia - Zagłębie Sosnowiec (dwugłos trenerski)

• Wywiady
22.12.2012
Hokeiści Comarch Cracovii wygrali z Zagłębiem Sosnowiec 6:1. Oto, co po meczu powiedzieli trenerzy obu drużyn: Krzysztof Podsiadło (Zagłębie): - Byliśmy drużyną tylko w pierwszej tercji. Chyba uwierzyliśmy, że możemy ograć zespół Cracovii.

Hokeiści Comarch Cracovii wygrali z Zagłębiem Sosnowiec 6:1. Oto, co po meczu powiedzieli trenerzy obu drużyn:

Krzysztof Podsiadło (Zagłębie): - Byliśmy drużyną tylko w pierwszej tercji. Chyba uwierzyliśmy, że możemy ograć zespół Cracovii. Jeżeli takie myśli świeciły w głowach zawodników, to był to wielki błąd, bo zostaliśmy za to srogo skarceni. Popełniliśmy mnóstwo błędów. Wynik 6:1 to chyba najmniejszy wymiar kary, bo Cracovia miała wiele innych klarownych sytuacji, w większości po naszych ewidentnych pomyłkach. Do tego doszły nasze kary. W tym meczu nie mógł wystąpić Voznik, który złamał palec u nogi podczas porannego rozjazdu. Korzystając z okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt.

Rudolf Rohaček (Comarch Cracovia): - Z nami było odwrotnie - w pierwszej tercji nie szło nam najlepiej, źle atakowaliśmy, graliśmy zbyt indywidualnie w obronie i w ataku. Zmieniliśmy styl gry w drugiej i trzeciej tercji, graliśmy bardziej kombinacyjny hokej i to procentowało. Naszym atutem jest gra zespołowa - mam nadzieję, że będziemy udowadniać to w każdym spotkaniu. Mogę być zadowolony z tego ostatniego meczu ligowego w tym roku. Dziękuję zawodnikom za występ, kibicom za doping i życzę wszystkim Wesołych Świąt!