Dwugłos trenerski po Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ

• Wideo
25.09.2015
Comarch Cracovia wygrała z TatrySki Podhalem Nowy Targ 5:1. Zobacz, co po tym meczu powiedzieli trenerzy obu drużyn:

Marek Rączka (drugi trener TatrySki Podhala): - Cracovia zagrała bardzo dobry mecz, prezentowała się konsekwentnie do końca. Co do naszej gry, to chyba musieliśmy być bardzo brutalni, zdaniem sędziów, skoro graliśmy w osłabieniu przez ponad 20 minut. Jeśli chodzi o sam mecz, to dziś trafiliśmy na naszą słabszą dyspozycję.

Rudolf Rohaček (trener Comarch Cracovii): - To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Pierwsza tercja właściwie ustawiła to spotkanie, kiedy to prowadziliśmy już 3:0. Potem staraliśmy się grać bardziej z tyłu, by nie stracić bramki. Przed nami jeszcze dużo pracy i sporo rzeczy do poprawy. Wciąż się zgrywamy, by to funkcjonowało dobrze na lodzie i w szatni.