Comarch Cracovia - MMKS Podhale (dwugłos trenerski)

30.11.2013
    "Świąteczne granie" i "otwarty hokej" - tak trenerzy Comarch Cracovii i MMKS-u Podhala nazwali to co wydarzyło się w piątek na lodowisku przy Siedleckiego. Comarch Cracovia ograła nowotarskie "Szarotki" 10:5.

Marek Ziętara (trener MMKS-u Podhale): To spotkanie miało atmosferę świąteczną, piętnaście bramek w meczu ekstraligowym to jest ogrom! Decydująca dla końcowego wyniku była skuteczność gospodarzy w pierwszej tercji, która była możliwa dzięki biernej postawie bramkarza i obrony.

Rudolf Rohaček (trener Comarch Cracovii): Mogę tylko potwierdzić słowa trenera Ziętary - pierwsza tercja była najważniejsza. Potem z obu stron oglądaliśmy otwarty hokej, staraliśmy się zdobywać bramki przez co otwieraliśmy się na kontry i stąd taki wysoki rezultat. Najlepszym zawodnikiem w mojej drużynie był Milan Kostourek.