Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:5 (dwugłos trenerski)

18.09.2015
    Comarch Cracovia przegrała na własnym lodowisku z GKS-em Tychy 2:5. Zobacz, co po tym meczu powiedzieli trenerzy obu drużyn:

Jiři Šejba (GKS): - Zagraliśmy bardzo dobrze, głównie w pierwszej tercji. Zdobyliśmy ważne bramki, które ułożyły nam mecz. Szanujemy ten wynik. Czasami jednak zdarzało nam się popełniać błędy, na szczęście Cracovia nie była w stanie ich wykorzystać.

Rudolf Rohaček (Comarch Cracovia): - Nam ten początek meczu kompletnie nie wyszedł. Tym graniem, tymi błędami indywidualnymi  ułatwiliśmy zadanie przeciwnikowi. Pierwsza tercja zupełnie nam się nie udała. Zaczęliśmy grać dopiero od stanu 0:5 i w trzeciej tercji zagraliśmy nieźle. Jedna część to jednak za mało, by wygrać mecz.