Comarch Cracovia – Ciarko STS Sanok, godz. 18:30

  16.10.2020
  Comarch Cracovia – Ciarko STS Sanok, godz. 18:30

  W 11. kolejce Polskiej Hokej Ligi na Lodowisko przy Siedleckiego 7 zawita beniaminek rozgrywek Ciarko STS Sanok. Będzie to również ostatnie spotkanie przed umiejscowieniem Krakowa w czerwonej strefie epidemicznej, dlatego zapraszamy wszystkich Kibiców do wsparcia z trybun 12-krotnych mistrzów Polski! Początek o godz. 18:30.

  Ciarko STS Sanok to ekipa, z którą Comarch Cracovia dość często krzyżuje kije w ostatnim czasie. Dość powiedzieć, że będzie to już czwarty pojedynek tych drużyn w ciągu zaledwie dwóch miesięcy! W spotkaniach sparingowych Pasy musiały uznać wyższość rywali, przegrywając dwukrotnie po 1:2. Z kolei w meczu 2. kolejki Polskiej Hokej Ligi ponownie lepsi okazali się podopieczni trenera Marka Ziętary, którzy w Arenie Sanok rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść po rzutach karnych. Dla Comarch Cracovii gole zdobywali wówczas Taavi Tiala oraz Jiří Gula, z kolei decydujący najazd padł łupem Fina Eetu Elo, który jednak ze względu na kontuzję nie wystąpi w meczu w Krakowie.

  Sanoczanie rozegrali jak dotąd dziesięć spotkać i zajmują aktualnie ósmą pozycję z dorobkiem 8 punktów po trzech wygranych i siedmiu porażkach. Jedno miejsce wyżej zajmują hokeiści Pasów, ale ich przewaga jest bezpieczna i wynosi pięć „oczek”. Dziś hokeiści Comarch Cracovii bez wątpienia będą chcieli zrewanżować się drużynie z Podkarpacia i poprawić swój dorobek punktowy.

  - W tym sezonie z żadną drużyną nie będzie łatwo. Wszystko zależy od tego jak potoczą się wydarzenia na lodzie i dla kogo padną bramki. Mówi się, że Sanok to beniaminek, ale przecież przez trzy lata ogrywali się w drugiej lidze słowackiej, która z pewnością stoi na wyższym poziomie niż nasze zaplecze. Ponadto mają dobrego bramkarza i sądzę, że będzie to niezwykle ciekawy mecz – ocenił trener Rudolf Roháček.

  Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30, a poprowadzą je sędziowie Przemysław Gabryszak i Patryk Pyrskała, a na liniach pomagać im będą Michał Gerne i Wojciech Moszczyński. Relację tekstową można śledzić na naszej stronie, a wynik i najważniejsze informacje dostępne będą w klubowych social mediach. Transmisję przeprowadzi portal polskihokej.tv, a kosz pojedynczego dostępu to 16 zł. Zachęcamy do zakupu, ponieważ część środków trafi na konto naszego klubu i wspomoże drużynę Pasów!

  Wejściówki na to spotkanie wciąż są dostępne i można nabywać je w Punktach Obsługi Kibica przy ul. Kałuży 1 w godz. od 10:00 do 18:00 oraz w kasie Lodowiska przy ul. Siedleciego 7 na 1,5 godz. przed rozpoczęciem meczu. Ze względu na umiejscowienie kraju w żółtej strefie epidemicznej dostępnych będzie jedynie 25 procent pojemności trybun, co oznacza, że na obiekt wejdzie tylko 628 widzów. Ponadto od soboty 17 października Kraków znajdzie się w czerwonej strefie, a to oznacza że wszystkie wydarzenia sportowe (w tym mecze hokeja) odbywać się będą bez udziału publiczności. Zachęcamy zatem do nabywania wejściówek już teraz, ponieważ po przekroczeniu limitu sprzedaż zostanie wstrzymana!

  Ceny pojedynczych biletów na mecze Comarch Cracovii w sezonie 2020/21:

  Bilet normalny – 14 zł

  Bilet ulgowy – 5 zł*

  * Dla kobiet, młodzieży szkolnej, studentów do 26 roku życia oraz seniorów 65+

  Dzieci do 12 roku życia wchodzą bezpłatnie!

  #CracoviaNaZawsze!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ