Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (dwugłos trenerski)

26.01.2013
    W piątek Comarch Cracovia uległa na własnym lodowisku Ciarko PBS Bank Sanok 2:3. Oto, co po meczu powiedzieli trenerzy obu drużyn:

Marcin Ćwikła (drugi trener Ciarko PBS Bank Sanok): - Mieliśmy większość spotkania pod kontrolą, w trzeciej tercji niepotrzebnie doprowadziliśmy do nerwowej końcówki. Kluczem do zwycięstwa była zespołowość drużyny - jeden walczył za drugiego, nikt nie odpuszczał, każdy angażował się w grę obronną.

Rudolf Rohaček (trener Comarch Cracovii): - Ten mecz nie rozstrzygał się, gdy graliśmy 5 na 5. Uważam, że zagraliśmy wtedy bardzo dobry mecz i nie dopuszczaliśmy rywala do wielu sytuacji. Wiadomo, były błędy, ale to jest hokej. Poza pierwszą bramką, którą straciliśmy po ewidentnym błędzie w obronie, dwa pozostałe gole straciliśmy w osłabieniu. Gdybyśmy my wykorzystali nasze przewagi, wygralibyśmy ten mecz. To był klucz tego spotkania, bo uważam, że optycznie - w drugiej i trzeciej tercji - byliśmy lepszym zespołem.