Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (dwugłos trenerski)

06.03.2013
    - Zadecydowała pierwsza tercja. Potem goniliśmy wynik – mówił na konferencji prasowej trener Rudolf Rohaček. Comarch Cracovia przegrała z Ciarko PBS Bank Sanok 3:6.

- Zadecydowała pierwsza tercja. Potem goniliśmy wynik - mówił na konferencji prasowej trener Rudolf Rohaček. Comarch Cracovia przegrała z Ciarko PBS Bank Sanok 3:6.

Marcin Ćwikła (Ciarko PBS Bank): - Był to bardzo dobry mecz obu drużyn. Cracovia jest dobrym zespołem i ciężko się z nią gra. Spodziewaliśmy się, że w trzeciej tercji Cracovia nas zaatakuje. Staraliśmy się trochę chronić ten wynik i to nam się udało. Nie chcieliśmy puszczać zawodników do przodu na hura. Wygraliśmy, jedziemy dalej i można powiedzieć, że odreagowaliśmy ten mecz z Sanoka.

Rudolf Rohaček (Comarch Cracovia): - W naszym wykonaniu nie był to w stu procentach udany mecz. Zadecydowała pierwsza tercja. Potem goniliśmy wynik. Nie udało nam się już obrócić losów tego meczu. Popełniliśmy błędy zarówno w obronie, jak i w ataku, a przeciwnik to wykorzystał. W środę jest kolejny mecz i myślę, że eksploatowanie drugiej piątki w dniu dzisiejszym nie odbije się na jej dyspozycji. Potrzebują jednak wsparcia od pozostałych piątek.