Comarch Cracovia - 1928 KTH Krynica (dwugłos trenerski)

25.11.2013
    Comarch Cracovia rozgromiła 11:3 1928 KTH Krynicę - Decydująca była pierwsza tercja wygrana przez gospodarzy 7:0 - zgodnie orzekli trenerzy obu zespołów.

Robert Błażowski (trener 1928 KTH Krynica): Na początek pragnę pogratulować wysokiego zwycięstwa przeciwnikom. Mistrz Polski udzielił nam lekcji gry w hokeja. Pierwsza tercja, przegrana przez nas 0:7, wyjaśniła wszystko i chyba nie trzeba nic dodawać. Pokazaliśmy trochę ambicji w trzeciej odsłonie, ale przy wyniku 8:1 gospodarze grali już na luzie. Jeżeli chodzi o przyszłość naszego zespołu to decydujący będzie przyszły tydzień.

Rudolf Rohaček (trener Comarch Cracovii): Faktycznie decydująca była I tercja. Graliśmy kombinacyjnie, szybko i dużo strzelaliśmy. Dwie kolejne odsłony to było takie dogrywanie meczu do końca.