0:1 0:0 1:0 1:0, ___ ___ ___ ___
KH Energa Toruń KH Energa Toruń
  • KONIEC MECZU
  • 62'
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej. Rywalizacja przenosi się do Torunia - gramy we środę.
  • 61'
    MAMY TO! Druga bramka Oksanena szybko kończy dogrywkę, Pasy zwyciężają w trzecim spotkaniu tej rundy - brawo drużyna!
  • 61'
    Zamykamy torunian pod ich bramką. Pasy w ataku pozycyjnym.
  • POCZĄTEK DOGRYWKI
  • 20:55
    Obydwa zespoły wracają na lód! Dogrywkę zaczniemy w przewadze - jedziemy!
  • KONIEC III TERCJI
  • 60'
    Koniec trzeciej tercji, mamy remis - przed nami dogrywka!
  • 59'
    Energa broni się, wybijając na uwolnienie.
  • 59'
    Dwie karne minuty dla Rożkowa za opóźnianie gry.
  • 59'
    Aktywnie poszukujemy zwycięstwa! Mocno uderza Oksanen, krążek jednak ląduje poza lodowiskiem.
  • 58'
    Dwie minuty do zakończenia trzeciej tercji, nadal remis.
  • 57'
    Coraz bardziej przyspiesza gra obydwu zespołów. Każdy błąd może być tutaj błędem na wagę zwycięstwa rywala.
  • 56'
    Kontratak zespołu z Torunia powstrzymany przez aktywnego Maksyma Ignatowicza.
  • 55'
    Walka przy bandach pod bramką torunian, Doherty wychodzi z tego obronną ręką.
  • 54'
    Z okolic niebieskiej próbują torunianie, jednak pewnie interweniuje nasz bramkarz.
  • 53'
    Nowożyłow atakuje bokiem, jednak bez dobrego strzału na naszą bramkę.
  • 52'
    Obydwa zespoły grają dynamicznie i pewnie, starając się nie popełnić błędu w ostatnich minutach. Mnóstwo emocji przy Siedleckiego 7!
  • 51'
    Energa dynamicznie wznawia grę, kierując się pod naszą bramkę. Samotny wypad Sierguszkina jednak szybko powstrzymany przez naszą obronę.
  • 50'
    MAMY WYRÓWNANIE! Gumę do siatki torunian kieruje Oksanen, jest 1:1!
  • 48'
    Mocne uderzenie na bramkę torunian oddaje Kapica, krążek ląduje poza lodowiskiem.
  • 47'
    Obydwa zespoły w pełnych zestawieniach.
  • 46'
    Szturmujemy bramkę rywala, lecz Energa dobrze ustawia się w defensywie.
  • 45'
    Gra szybko się wyrównuje. Smirnow również zostaje napomniany karą mniejszą, gramy po czterech w polu.
  • 44'
    Damian Kapica wykluczony na dwie minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.
  • 43'
    Mocno mierzy Welsh, lecz uderzenie ląduje obok bramki rywali.
  • 42'
    Z dystansu próbują torunianie, ale dobrze interweniuje Pieriewozczikow.
  • 41'
    Wracamy do gry! Przed nami trzecia część dzisiejszego spotkania i minimalna strata do odrobienia.
  • POCZĄTEK III TERCJI
  • 39'
    Siergiuszkin z okolic bulika, ale pewnie broni Pieriewozczikow.
  • 37'
    Osipow obija spojenie naszej bramki!
  • 35'
    Drużyny już w pełnych zestawieniach.
  • 33'
    Z kolei w ekipie z Torunia dwie karne minuty odsiadywać będzie Szczwanczikow.
  • 33'
    Obustronne wykluczenie za ostrość. Ze strony Pasów w boksie kar znalazł się Jeżek.
  • 33'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 32'
    Zakotłowało się pod naszą bramką, ale ofiarnie broni Pieriewozczikow.
  • 31'
    Znów zagramy w liczebnym osłabieniu. Za uderzanie do boksu kar odesłany został Śaur.
  • 30'
    Obie drużyny grają już w pełnym zestawieniu.
  • 29'
    Osamotniony Śaur uderza po lodzie, ale parkanem odbija Svensson.
  • 28'
    Za przeszkadzanie z kolei dwie karne minuty otrzymał Franek. Mamy więc obustronne wykluczenie.
  • 28'
    Za wysoki kij do boksu odesłany Bondaruk.
  • 27'
    Welsh z bliska nie trafia w bramkę. Dużo sytuacji, ale musimy zdecydowanie poprawić skuteczność.
  • 25'
    Smirnow wjechał w naszą tercję i uderzył wprost w Pieriewozczikowa, który zatrzymuje krążek.
  • 25'
    Śaur chciał uderzyć z niebieskiej, ale krążek po łopatce kija zawodnika gości opuszcza taflę.
  • 25'
    Brynkus z okolic bulika trafia nad poprzeczką.
  • 24'
    Nejezchleb ze slotu trafia wprost w bramkarza.
  • 22'
    Kapica już na lodzie i gramy w komplecie.
  • 21'
    W zamieszaniu podbramkowym krążek trafia w słupek krakowskiej bramki!
  • 21'
    Zaczynamy drugie dwadzieścia minut. Jeszcze przez blisko 1.5 minuty zagramy w liczebnym osłabieniu po karze Kapicy z końcówki pierwszej tercji.
  • Początek II odsłony
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, w której lepsi o jedną bramkę są torunianie.
  • 20'
    Dwie minuty kary dla Kapicy za zahaczanie.
  • 19'
    Z bliska Csamangó, ale krążek nie chce dziś wpaść do bramki Torunia.
  • 17'
    Csamangó objechał bramkę gości, ale zbyt późno zdecydował się na strzał i krążek po łopatce kija jednego z defensorów leci daleko obok bramki.
  • 16'
    Smirnow z niebieskiej i do raka łapie Pieriewozczikow.
  • 15'
    Kolejna okazja i znów krążek trafia w obramowanie toruńskiej bramki. Szczęście dziś ewidentnie nie sprzyja Pasom, ale walczymy dalej!
  • 15'
    Kapitalne podanie i Kapica sam na sam trafia w słupek!
  • 14'
    Czwanczikow ze slotu uderza nad poprzeczką.
  • 13'
    Toruń już w pełnym zestawieniu, co oznacza że teraz to my zagramy bez jednego zawodnika przez blisko 1.5 minuty.
  • 13'
    Siły na lodzie się wyrównują. Za atak kije m trzymanym oburącz do boksu odesłany został Ignatowicz.
  • 12'
    Zablokowane uderzenie Doherty'ego i szybka kontra torunian. Czujność w bramce zachowuje jednak Pieriewozczikow.
  • 11'
    Dwie karne minuty dla Szkodienki za atak kijem trzymanym oburącz. Dobra okazja dla Pasów na szybkie wyrównanie.
  • 11'
    0:1 (10:09) - Nowożyłow w sytuacji sam na sam umieścił krążek między parkanami Pieriewozczikowa.
  • 9'
    Z niebieskiej po wznowieniu huknął Ignatowicz, ale pewnie łapie toruński golkiper.
  • 9'
    Gula idealnie obsłużył Nejezchleba, ale ten w sytuacji sam na sam trafia wprost w Svenssona. To jak dotąd najlepsza okazja naszej drużyny na objęcie prowadzenia.
  • 7'
    Z bliska uderzał Tiala i Welsh wepchnął gumę do siatki, ale sędziowie nie uznali gola, argumentując to wysoko uniesionym kijem.
  • 6'
    Śaur z bulika, rękawicą odbija Svensson. Próbował dobijać jeszcze Jeżek, ale również trafia w bramkarza. Trwa ostrzał toruńskiej bramki.
  • 5'
    Smirnow na leżąco blokuje uderzenie Doherty'ego z okolic bulika.
  • 4'
    Tiala po dograniu Oksanena uderza obok bramki.
  • 3'
    Okres gry bez klarownych sytuacji. Sporo niecelnych podań.
  • 2'
    Kapica na prawo do Goodwina, ten ze slotu trafia w bramkarza.
  • 2'
    Eliomaa wrzucił krążek w naszą tercję, ale szybsi defensorzy Pasów.
  • 1'
    Zaczynamy! Już od pierwszych sekund trwa zacięta walka.
  • 18:13
    Drużyna gości wystąpi w następującym składzie:Svensson (Studziński) – Kozłow, Orłow, Nowożyłow, Fieofanow, Siergiuszkin – Szkodienko, Jaworski, Elomaa, K. Kalinowski, Osipow – Smirnow, Kuźniecow, Bondaruk, Czwanczikow, Szabanow – Gusevas, Olszewski, Jaakola, Rożkow, Dołęga
  • 17:45
    Poznaliśmy zestawienie Pasów:Pieriewozczikow (Szczepanik) – Dudáš, Ignatowicz, Brynkus, Welsh, Csamangó – Kostromitin, Sołowjow, Oksanen, Němec, Tiala – Gutwald, Doherty, Murphy, Goodwin, Kapica – Gula, Šaur, Nejezchleb, Ježek, Franek
  • 17:11
    Zapraszamy również do oglądania transmisji, która tym razem prowadzona będzie w systemie wielokamerowym z profesjonalnym studiem meczowym. Link dostępny jest TUTAJ
  • 16:53
    Drugi dzień ćwierćfinałowych zmagań na Lodowisku przy Siedleckiego 7 w Krakowie. Już o godz. 18:30 Comarch Cracovia podejmie KH Energę Toruń i powalczy o trzecią wygraną. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.