Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 2
1:0 1:1 1:1, ___ ___ ___ ___
JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie
  • 60'
    Koniec meczu, a więc zwycięstwem uczciliśmy jubileusz 60-lecia naszego Lodowiska. Dziękujemy drużyno!
  • 20'
    Czas dla drużyny Jastrzębia.
  • 58'
    Pusta bramka JKH. Trener Kalaber stawia wszystko na jedną kartę i wprowadza do gry szóstego zawodnika z pola!
  • 58'
    Kasperlik z okolic bulika uderza nad poprzeczką.
  • 56'
    Ignatowicz sprzed bulika, ale krążek minął słupek bramki JKH.
  • 56'
    Pasy już w komplecie.
  • 56'
    Rac ze slotu obok słupka.
  • 55'
    Zadźwięczał słupek bramki Pasów po uderzeniu Jassa.
  • 54'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar na dwie minuty trafia Gutwald. Ciężkie chwile przed Pasami!
  • 53'
    Sygnalizowana kara dla Pasów. Przez długi okres nie możemy przejąć krążka.
  • 52'
    3:2 (51:55) - Aleś Jeżek precyzyjnym strzałem zdobywa trzeciego gola i wracamy na prowadzenie!
  • 51'
    2:2 (50:34) - Bekhendem krążek w naszej bramce umieszcza Kasperlik i znów mamy remis.
  • 50'
    Goodwin z najbliższej odległości posłał gumę obok słupka.
  • 49'
    Zakończyły się wszystkie wykluczenia. Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry.
  • 47'
    Czwartym ukaranym zawodnikiem zostaje Kapica. Tłoczno zrobiło się w boksach kar.
  • 47'
    Po stronie Pasów również za zbyteczną ostrość w grze dwie karne minuty otrzymuje Gutwald.
  • 47'
    Do Hovorki dołącza Urbanowicz.
  • 47'
    Pierwszy na ławce kar za zbyteczną ostrość w grze siada Hovorka.
  • 47'
    Przepychanki pod bramką Pasów. Z pewnością posypią się wykluczenia.
  • 46'
    Za trzymanie do boksu kar odesłany został Jeżek.
  • 44'
    Pieriewozczikow broni uderzenie Kostka.
  • 43'
    Murphy urwał się obronie i w sytuacji sam na sam uderzył w słupek!
  • 42'
    Od pierwszych minut jastrzębianie mocno zaatakowali naszą bramkę, ale dobrze spisujemy się w defensywie.
  • 41'
    Ostatnie dwadzieścia minut przed nami. Prowadzimy 2:1.
  • 40'
    Kończymy drugą tercję jednobramkowym prowadzeniem.
  • 39'
    Drużyna JKH już w pełnym zestawieniu.
  • 37'
    Za uderzanie do boksu kar odesłany został teraz Wróbel. Szansa na podwyższenie wyniku!
  • 35'
    Goście już w pełnym zestawieniu.
  • 33'
    Za trzymanie dwie karne minuty otrzymuje Jass.
  • Wyborem Kibiców Hokeistą 115-lecia Cracovii został Leszek Laszkiewicz! Gratulujemy!
  • 30'
    2:1 (30:00) - Równo w połowie regulaminowego czasu gry, krążek w bramce JKH umieszcza Doherty, oddając pewny i skuteczny strzał na bramkę Nechvatala.
  • 29'
    Rac próbował umieścić krążek w bramce "od zakrystii", ale obił tylko parkany naszego bramkarza.
  • 28'
    1:1 (27:32) - Urbanowicz ze skrzydła dograł do Phillipsa, a ten nie zmarnował okazji i doprowadza do remisu.
  • 26'
    W dobrej sytuacji znalazł się Welsh, który mógł uderzyć z klepy, ale ostatecznie jednak został powstrzymany przez rywali.
  • 25'
    Tempo meczu nieco opadło w tej tercji.
  • 24'
    Rac spod bramki wycofał krążek do Bryka, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału.
  • 23'
    Osamotniony Brynkus walczy w narożniku tercji Jastrzębia.
  • 22'
    Kostromitin huknął spod niebieskiej, ale krążek odbija Nechvatal.
  • 21'
    Rozpoczynamy drugą odsłonę. Przypominamy, że już o godz. 19:06 poznamy nazwisko zwycięzcy w plebiscycie "Hokeista 115-lecia Cracovii".
  • Rozpoczęcie II tercji
  • KONIEC I TERCJI
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję! Pasy na jednobramkowym prowadzeniu po trafieniu Goodwina - wracamy za kwadrans i czekamy na więcej!
  • 19'
    Nemec szybko dogrywa pod bramkę gości, ale przechwytują to jastrzębianie.
  • 19'
    Minuta do zakończenia pierwszej części meczu.
  • 18'
    Dudas spokojnie przechwytuje gumę w środkowej strefie tafli.
  • 17'
    Gracze gości szarpią w środku tafli, starając się przedostać pod naszą bramkę i powalczyć o wyrównanie. Dobrze jednak ustawione w defensywie są Pasy.
  • 16'
    JKH wznawia grę.
  • 15:37
    Pasy na prowadzeniu, Goodwin umieszcza gumę w siatce gości!
  • 15'
    Pieriewozczikow zmuszony do interwencji po uderzeniu z bliska.
  • 14'
    Mocne uderzenie Urbanowicza - minimalnie niecelne.
  • 13'
    Ostra interwencja Jezka przy bandzie, kontra graczy JKH powstrzymana!
  • 12'
    Cracovia zmuszona do wybicia na uwolnienie. Wyrównuje się gra po ostatnich minutach, w których Pasy dominowały.
  • 11'
    Ponownie Pasy! Tym razem Nemec zmusza do interwencji bramkarza gości.
  • 10'
    Gutwald w bardzo dobrej pozycji! W ostatniej chwili przed oddaniem strzału interweniują jastrzębianie.
  • 9'
    Próba gry bokiem w wykonaniu Pasów, zablokowana jednak przez rywali.
  • 8'
    Hovorka szuka Phillipsa na skrzydle - dogranie minimalnie niecelne.
  • 7'
    Ferrara ciałem powstrzymuje atak skrzydłem w wykonaniu jastrzębian.
  • 5'
    Comarch Cracovia ponownie w komplecie!
  • 6'
    Nieco chaosu po obydwu stronach. Zespoły starają się odpowiednio wejść w mecz, lecz niewiele jest sytuacji bramkowych.
  • 4'
    Kontrujemy, szybka akcja zepchnięta jednak do bandy przez gości.
  • 4'
    Mocne uderzenie rywali ląduje poza taflą.
  • 3'
    Martin Dudáš ukarany za atak łokciem. Pasy w osłabieniu.
  • 3'
    Rozpędzeni zawodnicy z Jastrzębia wpadają pod naszą bramkę, lecz nikt nie oddaje celnego strzału.
  • 2'
    Spokojnie rozgrywamy pod naszą bramką. Zespół Pasów szuka okazji, by udanie przedostać się pod bramkę gości.
  • 2'
    Odgryzają się rywale z Jastrzębia. Atak Pasia szybko jednak zepchnięty do bandy.
  • 1'
    Pierwsza ofensywna akcja Pasów - z niebieskiej Ignatovich, broni jednak bramkarz JKH.
  • 1'
    Krążek wprawiony w ruch, zaczynamy!
  • POCZĄTEK MECZU
  • 17:58
    Obydwa zespoły już na tafli. Za chwilę zaczynamy!
  • 17:55
    Warto śledzić dzisiejsze spotkanie - przypominamy, że w trakcie meczu poznamy również zwycięzcę plebiscytu na Hokeistę 115-lecia Pasów!
  • 17:45
    Przypominamy, że Pasy zagrają dziś po raz pierwszy w wyjątkowym komplecie koszulek, stylizowanych na lata 60. oraz 70.! To element zbliżających się obchodów 60-lecia naszego Lodowiska oraz trwającej cały rok celebracji 115-lecia Klubu.
  • 17:20
    Witamy z Lodowiska przy ul. Siedleckiego 7! Dziś przed nami ostatni domowy mecz Pasów przed fazą play-off. O 18:00 zagramy z JKH GKS Jastrzębie. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.