3:6 (58:48, 5/6) - Do pustej bramki trafia Tomasik...
  • 59'
    Robson znów w boksie!
  • 59'
    3:5 (58:17) - Tomas Vildumetz po raz trzeci! Czy wystarczy czasu na odrobienie dwubramkowej straty?
  • 59'
    Krążek w bramce Podhala, ale będzie weryfikacja wideo!
  • 58'
    2:5 (57:11, 5/6) - Do pustej bramki trafia Wielkiewicz.
  • 57'
    Robson zostaje w boksie, a więc trener Rudolf Rohacek stawia wszystko na jedną kartę!
  • 57'
    Czas dla drużyny Cracovii!
  • 57'
    2:4 (56:30) - Raszka do Vildumetza tuż pod bramkę, a ten po raz drugi w tym meczu pokonuje bramkarza "Szarotek"!
  • 56'
    Pasy próbują jeszcze walczyć o odwrócenie losów meczu, ale ich próby są mocno nieskuteczne...
  • 55'
    Spacek z niebieskiej i Horawski odbija gumę.
  • 54'
    Z bulika uderzał Lindgren, ale Horawski bez większych problemów poradził sobie z tym strzałem.
  • 52'
    Dogranie do Latala, ale ten z dystansu obija poprzeczkę bramki Podhala!
  • 51'
    W dobrej sytuacji Latal, ale nasz napastnik zostaje powstrzymany przez obrońcę rywali.
  • 49'
    D. Kapica sam na sam z Robsonem, ale górą w tym starciu jest nasz bramkarz!
  • 48'
    Jeżek po lodzie z okolic bulika, ale krążek mija bramkę rywali w bezpiecznej odległości.
  • 47'
    Za ostrość dwie karne minuty otrzymuje też Krenżelok.
  • 47'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar wędruje Szczechura.
  • 47'
    Motloch dograł zza bramki, ale w zamieszaniu nie udało się przejąć krążka.
  • 46'
    Kamiński zablokowany na buliku.
  • 44'
    Zablokowane uderzenie Bezwińskiego ze slotu.
  • 43'
    Tomasik zza bulików uderza mocno niecelnie.
  • 42'
    Latal z bulika obok słupka.
  • 41'
    Kasperlik dogrywa do Jeżka, ale ten z dystansu uderza obok bramki.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla Podhala.
  • 40'
    1:4 (39:06) - Neupauer dograł do Cichego przed bramkę, a ten umieszcza krążek w siatce.
  • 37'
    Raszka objechał bramkę i uderzył tuż przy lewym słupku, ale dobrze ustawiony był Horawski.
  • 37'
    Po wznowieniu niecelnie uderzał Spacek.
  • 36'
    Podhale już w pełnym zestawieniu.
  • 35'
    Nieporozumienie w szeregach Pasów i uderzenie Tomasika parkanem broni Robson.
  • 35'
    Z daleka huknął Krenżelok, ale bramkarz gości odbija krążek.
  • 34'
    Za uderzanie przez dwie minuty w boksie kar będzie odpoczywał Worwa. Szansa dla Pasów!
  • 34'
    Horzelski spod bandy i tor lotu krążka zmienił Kamiński, ale na posterunku czuwa Robson.
  • 33'
    Sawicki po kiju z lewego bulika mocno niecelnie i po chwili Latal opuszcza ławkę kar. Gramy w komplecie!
  • 32'
    Wielkiewicz do Zalamaja, ale ten uderza ze slotu obok bramki. Do końca kary pozostało 36 sekund!
  • 31'
    Za uderzanie do boksu kar zjeżdża Latal.
  • 31'
    Horawski odbija strzał Żurka po wznowieniu.
  • 30'
    Kontra Pasów, ale po strzale Lundgrena z lewego bulika krążek pada łupem bramkarza rywali.
  • 30'
    Latal z bliska po kontrze, ale dobrze ustawiony był Horawski.
  • 29'
    Z przestrzeni międzybulikowej strzelał Bezwiński, ale guma po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 28'
    Z bulika uderzał Motloch, ale krążek w bezpiecznej odległości mija bramkę rywali.
  • 27'
    Horawski wygrywa z Latalem pojedynek w sytuacji sam na sam.
  • 25'
    Z niebieskiej uderzał Jeżek, ale górą bramkarz nowotarżan.
  • 25'
    1:3 (24:32) - Vildumetz po nagraniu z lewej Jalasvaary umieszcza krążek w pustej bramce i mamy premierowe trafienie w tym meczu!
  • 25'
    Lundgren z okolic prawego bulika, ale znów dobrze ustawiony był Horawski.
  • 23'
    Sawicki ze slotu, ale bramkarz gości odbija krążek.
  • 22'
    Sawicki z bulika, Horawski dobija i bliski skutecznej dobitki był Brynkus.
  • 22'
    Neupauer wrzucił krążek zza niebieskiej, ale Robson pewnie łapie go do raka.
  • 21'
    Z prawego bulika uderzał Latal, ale Horawski pewnie zatrzymuje krążek.
  • 21'
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą odsłonę. Goście prowadzą trzema golami.
  • 20'
    Z niebieskiej mocno pociągnął Kasperlik, ale krążek trafia wprost do dobrze ustawionego bramkarza rywali.
  • 19'
    Latal ofiarną interwencją blokuje krążek po strzale gości.
  • 17'
    0:3 (16:39, 5/4) - Skutecznie rozegrana przewaga i trzecie trafienie dla gości zdobywa Lorraine.
  • 15'
    Dwie karne minuty dla Raszki za zahaczanie.
  • 14'
    0:2 (13:27) - Kamiński do Saroki, a ten bekhendem z najbliższej odległości zdołał umieścić krążek w naszej bramce...
  • 13'
    Jalasvaara z dystansu i krążek pewnie łapie Horawski.
  • 12'
    Uderzenie Krenżeloka i znów górą bramkarz "Szarotek".
  • 12'
    Vildumetz zostaje zablokowany przy próbie uderzenia z lewego bulika.
  • 12'
    Kapica wywalczył krążek za bramką i oddał strzał, ale czujność zachowuje nasz bramkarz.
  • 10'
    Rywale wciąż jednak okupują naszą bramkę.
  • 10'
    Pasy już w komplecie.
  • 8'
    Za zahaczanie do boksu kar zostaje odesłany Motloch.
  • 7'
    Uderzenie Pasów z niebieskiej, ale krążek zatrzymany przez Horawskiego.
  • 6'
    Załamaj z lewego bulika i z trudem odbija krążek Robson.
  • 4'
    0:1 (3:12) - W ogromnym zamieszaniu podbramkowym krążek do siatki wepchnął Szczechura i rywale otwierają wynik spotkania.