Trenerzy po piątkowym spotkaniu

    13.12.2008
    Trenerzy po piątkowym spotkaniu
    <i>- To był bardzo ważny mecz i jestem zadowolony, że go wygraliśmy</i> - przyznał na konferencji prasowej trener Rudolf Rohaček. Comarch Cracovia pokonała Energa Stoczniowca Gdańsk 2:1.<br><br>
    Henryk Zabrocki (Energa Stoczniowiec): - Wygrywa ten, kto popełnia mniej błędów, aczkolwiek trzeba przyznać, że Cracovia to przecież Mistrz Polski i obawialiśmy się tego meczu. Grudzień jest z reguły takim miesiącem, w którym nasza gra nie jest najlepsza. Podziękowałem chłopakom za dzielną postawę, bo przeciwstawiliśmy się Cracovii. W końcówce nie mieliśmy już pomysłu na strzelenie decydującego gola. Ten mecz mógł się podobać.

    Rudolf Rohaček (Comarch Cracovia): - Zgadzam się z trenerem Zabrockim. To był bardzo ważny mecz i jestem zadowolony, że go wygraliśmy. Musimy jednak jeszcze sporo popracować, bo kilka elementów trzeba poprawić. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie był Leszek Laszkiewicz, który wykonywał ciężką pracę i który strzelił decydującego o zwycięstwie gola.

    DG

    CRACOVIA TO RÓWNIEŻ