Paweł Zygmunt powołany do kadry U20
26.10.2017

W najbliższym czasie Comarch Cracovia będzie miała swoich przedstawicieli nie tylko w seniorskiej reprezentacji naszego kraju. Powołanie na listopadowe mecze kadry do lat 20 w Pradze otrzymał Paweł Zygmunt!
Kadra prowadzona przez Kanadyjczyka Davida Legera oraz Grzegorza Klicha będzie przygotowywać się do mistrzostw świata dywizji IB, które zostaną rozegrane w grudniu w słoweńskim Bledzie. W dniach 6-12 listopada młodych biało-czerwonych czeka zgrupowanie w Pradze i dwa mecze kontrolne z ich rówieśnikami reprezentującymi barwy klubów HC Sparta Praga i HK Hradec Kralove.
W składze młodzieżówki znajdzie się zawodnik pierwszej drużyny "Pasów". Pawłowi Zygmuntowi życzymy powodzenia w reprezentowaniu barw naszego kraju!