Mistrzowie ostro trenują przed fazą play-off

  • Galeria
15.02.2018
Mistrzowie ostro trenują przed fazą play-off
Już w przyszłym tygodniu wystartuje najważniejsza część sezonu! Drużyna Comarch Cracovii ciężko pracuje, by odpowiednio przygotować się na ćwierćfinałową rywalizację z Unią Oświęcim.

- Codziennie trenujemy na lodzie, a do tego dochodzą rowerki, siłownia i basen - mówi trener Rudolf Rohaček. - Nie wszyscy zawodnicy uczestniczą teraz w zajęciach, bo oczywiście kilku graczy pojechało na zgrupowania reprezentacji. Do tego kilku zawodników miało ostatnio drobne problemy zdrowotne. To na pewno jednak jest tylko kwestia jednego, czy dwóch dni nieobecności.

W treningach z drużyną od kilku dni uczestniczy już Pavel Vorobyev, który nie zdążył zadebiutować w barwach "Pasów" w sezonie zasadniczym, ale w fazie play-off będzie już do dyspozycji trenera Rohačka. W nadchodzący weekend hokeiści "Pasów" będą reprezentować swoje barwy narodowe w dwóch reprezentacjach. Teddy Da Costa przebywa obecnie na zgrupowaniu kadry Francji, która w dniach 15-17 lutego rozegra turniej EIHC w duńskim Herning. Pięciu przedstawicieli Comarch Cracovii znajduje się natomiast w reprezentacji Polski, która od 16 do 18 lutego w Katowicach mierzyć się będzie z zespołami Włoch, Kazachstanu i Węgier. Na zgrupowaniu biało-czerwonych przebywają Maciej Kruczek, Mateusz Rompkowski, Krystian Dziubiński, Damian Kapica i Maciej Urbanowicz.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z dzisiejszego treningu:

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ