Bracia Laszkiewiczowie powalczą na słowa

    27.02.2010
    Bracia Laszkiewiczowie powalczą na słowa
    Daniel i Leszek Laszkiewiczowie wyjdą na ring! Jedni z najpopularniejszych sportowych braci w Polsce oraz czołowi napastnicy Comarch Cracovii już 28 lutego (niedziela), o godzinie 18.30, zmierzą się na słowa podczas pierwszego spotkania nowego cyklu „Gwiazdy w Ringu”.<Br><Br>

    Spotkanie - z otwartym, bezpłatnym wstępem dla kibiców, dziennikarzy i wszystkich zainteresowanych - w formie rozmowy gości z prowadzącym oraz dyskusji z kibicami, odbędzie się w Pubie Sportowym „Ring” (Kraków, ul. Św. Filipa 25a).

    Bracia Laszkiewiczowie stawią się w „Ringu” dzień przed trzecim meczem półfinałowym z Pol-Aqua Zagłębiem Sosnowiec oraz na półtorej godziny przed finałowym spotkaniem w hokeju na lodzie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver.

    „Gwiazdy w Ringu” to pierwszy tego typu cykl spotkań w Krakowie. Bracia Laszkiewiczowie zmierzą się w pojedynku na słowa, podzielonym na rundy-bloki tematyczne. Swoją rundę i szansę zadania pytań sportowym idolom będą mieć także kibice. Najbardziej aktywni uczestnicy będą mogli wygrać bilety na mecz hokeistów Comarch Cracovii w fazie play-off.

    Serdecznie zapraszamy!

    CRACOVIA TO RÓWNIEŻ